Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Requiem_For_a Dream Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.067
Cevap
170
Favori
326.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tam tarih veremiyorum bi dövüş oyunuydu meydan savaşı gibi küçük adamlar savaşıyodu her birinin özel güçleri vardı buz atan alev atan falan bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Little Fighter
    Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]
  • Evet hocam bu oyun çok teşekkür ederim

• black diye oyun vardı pc için cok muhtesem bi oyundu gercekten
  • jericho evet o oyunda güzeldi
  • 2007-2008 civarıydı. Bir MMORPG vardı 2 boyutlu dinozorlar vardı, 10 lvl olunca bi tür seçip devam ederdiniz. Pc de oynardım bulabilecek var mı?

• Beyler Oncelikle Sa Baya eskiden 2005 2004 gibi oynuyordum sanirim bi rpg oyunuydu boyle okcu barbar buyucu gibi secimler vardi oyuna baslamadan yaratiklar kesiyoduk zindanlara girip felan mana gucu ve canimiz gozukuyodu koylere gidip birileriyle konusurduk felan saglam oyundu pc de oynamistim simdiden tskurler

• Arkadaşlar, Pacman ve kuru kafalar yani kafa iskeletleri var klasik labirent pacman oyunu.2005 yılında oynadım galiba.Öğretmenimiz benle bir arkadaşa soru sormuştu, ödül olarak bu oyunu oynamıştım, ilk defa bilgisayar oyunu oynamıştım,oyun klasik labirent,3d değil. Bu oyun çok önemli benim için hatta resmen takıntı ama bulamıyorum.
    pacman-kuru kafa-iskeletler-labirent

• quote:

Orijinalden alıntı: susarmisin

Beyler Oncelikle Sa Baya eskiden 2005 2004 gibi oynuyordum sanirim bi rpg oyunuydu boyle okcu barbar buyucu gibi secimler vardi oyuna baslamadan yaratiklar kesiyoduk zindanlara girip felan mana gucu ve canimiz gozukuyodu koylere gidip birileriyle konusurduk felan saglam oyundu pc de oynamistim simdiden tskurler

Diablo 1 veya 2 olmasın o hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bir soru sorayım 2005-2006 yılları fps olarak oynanan jack diye bi karakteri yönettiğimiz bir oyundu. Mistik yaratıklar filan vardı hatta oyunun başında ana karakter intihar ediyordu. Yardımcı olursanız çok sevinirim

• furkanfg112 F kullanıcısına yanıt
    ha yaşa be Hocam saolasın ne oyundu be hic bitirememistim

Hocam Quake Serius Sam Far cry 1 fear Bunlardan birimi Acaba degilse korku oyunumuydu daha da yardimci olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: susarmisin

Hocam Quake Serius Sam Far cry 1 fear Bunlardan birimi Acaba degilse korku oyunumuydu daha da yardimci olabilirim

Hayır hiçbiri değil, Evet korku oyunuydu, silah taşıyan balık adamlar filan vardı hatta Ramona diye küçük bir kızın hayaletini görürdük. O zamanlar korktuğumdan oynayamamıştım. Bi adını öğrensem şimdi oynıyacağım.

hocam kb bulamadim vlla

• Sağlık olsun bro

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Singleshot35

Bir oyun vardı level dergisinin cd sinde vardı. Oyun demoydu baslarda bir evin içinde başlıyorduk silahlar falan alıyoduk ve arabamız vardı 2. Katda arabaya binıp ateş edebiliyorduk gizli yerlerde değişik arabalarda vardı. Onlarda aynı sekılde.roket makınelı vardı, ve bölüm sonunda boss vardı 2 bölümü vardı demo olduğu için oyun 1998-1999-2000 bir oyundu kaç gündür arıyorum yardım edene şimdiden çok teşekkür ederim

Edit:pc oyunu idi

Yardımcı olabilecek yokmu arkadaşlar

• Merhaba. Benim oyun çıktımı bilmiyorum aslında. BSC yada MK sitelerinden birinde görmüştüm. Yeni nesile çıkan bir oyundu. ( Galiba sadece PS4,Xbox yada PC ye çıkacağını sanmıyorum) Oyun Japon yapımıydı sanırım. PS 4 ün yeni grafik gücü sayesinde strateji-rpg tarzı bir oyun bu. Öncelikle bir ordunuz bulunmakta. Bu orduda ki birimlere hareket etme saldırı/savunma/işaretle saldırı,ok atma gibi emirleri verebiliyorduk. Bir nevi kısmi total war gibi.. Strateji ile işimiz bittiğinde hemen karakterimize geri dönüyorduk. Yani bir yandan karakterimizle düşmanları keserken bir yandan da pause yapmadan orduya emir verebiliyorduk. Ayrıca sadece 1 karakterimiz yoktu. Aynı orduda 3 karakter vardı sanırım. Ve ordular bilindik strateji oyunları gibi 100 askerden oluşmuyordu. Yapımcılar bu sayının on binleri bulup hatta geçeceğini vaat etmişti. (evet, hepsi kesilebilir) tabi ki japon yapımı olduğu için karakterler süper güçlü gibi önüne geleni kesiyorlardı. Bir iyi kötü savaşı da vardı sanırım. Baş kötü ölü askerlerini diriltebiliyordu tam emin değilim. Oyun çıktımı ondan da emin değilim ama sanırım 2014 yaz-ilkbaharında görmüştüm.
  • Selamlar VCD 300 games falan vardı orda bi oyun var böyle tren simülasyonu gibi zar falan atıp ilerliyodun trenle durduğun yere göre bişeyler oluyodu monopoly gibi ama trenli işte oyunu bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum.
  • Singleshot35 S kullanıcısına yanıt

Redline olmasın :) çok eski oyundu öle kücükken oynamıştık :)
  • Aynen hocam supersin ya çok teşekkür ederim 😀😀

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.