Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SkyTech74

quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

buraya çok sık uğrar oldum ama bi oyun daha var bulamadığım 10 yıl önce falan oynamıştım oyunu, küçük bi çocuğu kontrol ediyorduk, bölüm aralarında uykudan uyanıyordu çocuk, yataktan kalkıyordu falan, bi bölümde arı olduğumuzu hatırlıyorum, şimdilik bu kadar hatırladıklarım aklıma gelirse yine yazarım

buldum arkadaşlar oyunu, Little Nemo: The Dream Master

Atari'de ne oynardım be.4. Bölümde kapatmıştım adaptör ısınmıştı

çok iyi oyundu hocam gerçekten geçen oynadım bi sitede ismini hatırlayamıyorum hala oynanıyo yani ne çektik ya o adaptörlerden

• BlueLost B kullanıcısına yanıt
    Oyun kaç yıllarına ait veya Oyunu ne zamanlarda (2001-2002 ???) oynadın.
  • BlueLost B kullanıcısına yanıt
    mitton madness
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkoali9

mitton madness

hocam oyun biraz buna benziyor ama değil aradığım oyunu buldum london racer destruction madness isimleri aynı ama buldum yinede çok sağol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer551

Öncelikle iyi günler ilk bilgisayarımda olan bir oyundu bu.Klasörün adı zero 3 idi. kof.exe adıyla başlayan emusuz bir oyun.King of fighters adında dövüş oyunu aradığım.oyun teke tek ve klavyeden 2 kişi oynuyordu.birde krakterler dövüş esnasında can seviyesini gösteren yerde sayı olarakta soluk bi şekilde gösteriliyordu.Yanlış hatırlamıyorsam resimdeki gibi bir oyuncu seçim kataloğu vardı.Birde orochi adlı hayalete benzer bi karakter vardı.

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]

O oyun var mı hala ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Galayev kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsettiğiniz oyun "Rise of nations
    Rise of legends" olabilir mi?

• Merhaba, 2 tane oyun arıyorum
    1.Oyun
    Yarış oyunu arıyorum 2001 ile 2003 yılları arasında oynamıştım sanırım.
    Oyun muhtemelen 3 boyutluydu
    Windows 98'de oynamıştım
    Oyun böyle görünüyordu(Grafikleri bunun kadar iyi olmayabilir)

Dollar topluyorduk oyunda
    Kutular vardı kutuları atıp arabaları felan patlatıyorduk
    Oyunda ilerledikçe tank felan çıkıyordu

2.Oyun
    Windows98 ve gene aynı yıllar arasında oynadığım oyundu
    Oyunun karakteri buna çok benziyor böyle turuncu gözlükleri vardı. Ama bu oyun değil

Oyun başlarken adam uzun bir uykudan uyanıyordu galba
    Oyun buna çok benziyor ama görüntü kalitesi daha iyiydi, sanırım oyun 3 boyutluydu.

Elektrikli kapılar vardı kapılardan geçemiyordum oyunu çözememiştim

Oyunları çok aradım ama bir türlü bulamadım yardım ederseniz sevinirim :)

Edit: SONUNDAA BEEEEE BULDUMMMMMMMMMMM 2 YILDIR ARIYORDUM 2. OYUN BUYMUŞhttp://www.youtube.com/watch?v=XS7tNpZ-0Tk

Oyunu bu sitede buldumhttp://www.cduniverse.com/browsecat.asp?HT_SEARCH=&HT_SEARCH_INFO=&style=games&cat=837&page=18

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emos123 -- 5 Aralık 2014; 19:30:23 >

• dodo_c11 kullanıcısına yanıt
    yok hocam ya malesef o değil :S zaten oyun baya eski age of 1 zamanları
  • quote:

Merhaba arkadaşlar. Eskiden bir oyun oynamıştım, playstationdaki wipeout tarzı bir yarış oyunuydu. Bir haritanın adı "dark side of the moon" ya da buna benzer bir şeydi. Oyunun başlangıcında epilepsi hastaları hakkında bir uyarıda bulunuyordu.

Oyun buna çok benziyordu. Grafikleri bunun kadar iyi değildi.

Çok bilindik bir şey olduğunu sanmıyorum. Bir marketten almıştım çok ucuza. İsminde GT yada GP gibi bir şey geçiyordu, öyle hatırlıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim, iyi günler.

Aylardır arıyorum, bir kere daha uplayayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Xanthochroid

quote:

Merhaba arkadaşlar. Eskiden bir oyun oynamıştım, playstationdaki wipeout tarzı bir yarış oyunuydu. Bir haritanın adı "dark side of the moon" ya da buna benzer bir şeydi. Oyunun başlangıcında epilepsi hastaları hakkında bir uyarıda bulunuyordu.

Çok bilindik bir şey olduğunu sanmıyorum. Bir marketten almıştım çok ucuza. İsminde GT yada GP gibi bir şey geçiyordu, öyle hatırlıyorum.

Hangi yıllar ve hangi platformda oynadın?

• quote:

quote:

Bu olabilir mi?http://www.youtube.com/watch?v=EKgdS-AmZ-0

• emos123 kullanıcısına yanıt
    Bu değil hocam. PC'de oynadım. Yanlış hatırlamıyorsam ortaokulda falandım oynadığımda, yani 2006-2009 yılları arası.
  • Aradığını bulamayanlar bu siteyi ziyaret etsinler eminim bulacaklardır.70 li yıllardan 2000 li yıllarda dahil olmak üzere pek çok oyun mevcut ve sınıflandırılmışlar.Çoğu kişi için faydalı olacağını düşünüyorum.

http://videogamecritic.com/t16mr.htm
  • quote:

quote:

Rollcage

değilse, googleda wipeout similar games diye arat, sitelere, görsellere bak

• Bu da değil. Wipeout similar games diye arattığımda bulamamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurr1234

bende delircem bi oyun arıyorum nolur yardım edin . çok bilindik bi oyun değil sanırım böyle dergilerden cdler çıkar ya oyun cdleri içinde birsuru küçük oyun olur ordan yüklemiştim 2004 2005 yıllarındaydı bilgisayar oyunuydu. küçücük bi adam vardı adam yukarı doğru cıkıyordu surekli kapılardan falan gecerek ve alttan ateş yukseliyordu. adam kendi boyutunda bağlı prenses tipli kızları kurtarıyordu bi yandanda baska tiplerle dövüşüyodu okçu oluyodu bombacı oluyodu . ateş kızları yakarsa yada kendi yanarsa yanıyodu baştan başlıyodu farklı farklı bölümleri vardı . sanırım isminde 'man' geçiyodu gibi hatırlıyorum ama emin değilim .

Nolur bir bilen çıksın :(

• quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

quote:

Orijinalden alıntı: SametT.

ARKADAŞLAR Bayadır düşünüyorum aklıma adındaki harf dahi gelmiyor. 2000-2005 arası bi oyun. Nası anlatsam tarzı Call of Duty gibi grafikler aynı Counter gibiydi. Bi vadi de başlıyoduk. Daracık bi vadi arasında gidiyoduk. Önümüze en fazla 2 adam çıkıyodu vuruyoduk fln. Biz tek askerdik ve kendimizi göremiyoduk. Bi askeri yere giriyoduk. Orada da yine tek tük adam vardı öldürüyoduk. Bu tarz dı yerler Dust mapine benziyordu. Silah alma fln hiç birşey yoktu. Sıradan bi oyundu. 3B'ydu. Bulursanız büyük bi iyilik yapmış olacaksınız ve gerçekten çok mutlu olcam. Hatırlayan varsa erinmeden bi cevap yazsın ya :D Adını bilmesede olur yeter ki bilen biri çıksın.

Delta force galiba.

aynen delta force

• quote:

Orijinalden alıntı: MR ERDİ

quote:

Orijinalden alıntı: zafer551

Öncelikle iyi günler ilk bilgisayarımda olan bir oyundu bu.Klasörün adı zero 3 idi. kof.exe adıyla başlayan emusuz bir oyun.King of fighters adında dövüş oyunu aradığım.oyun teke tek ve klavyeden 2 kişi oynuyordu.birde krakterler dövüş esnasında can seviyesini gösteren yerde sayı olarakta soluk bi şekilde gösteriliyordu.Yanlış hatırlamıyorsam resimdeki gibi bir oyuncu seçim kataloğu vardı.Birde orochi adlı hayalete benzer bi karakter vardı.

O oyun var mı hala ?

yok hocam bulamadım ben kof un tüm versiyonlarına baktım bulamadım

• merhabalar;
    eski bir oyun vardı sanırım windows 98 veya xpde oynamıştım yıl 1999 veya 2000 cd rom data veya başka bir oyun dergisinin içinden çıkmıştı pc böyle strateji oyunuydu tam ekran değildi yeşil askerlerin falan vardı onları yönetiyordun yada öyle hatırlıyorum turn-based strateji değildi grafikleri tibia gibiydi biraz pikselimsi tank falan uçuruyordun asker roket falan atıyordu baya eğlenceliydi ama kimse bilemez sanırım umudum yok küçük bir oyundu
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: :.Batsu.:

merhabalar;
    eski bir oyun vardı sanırım windows 98 veya xpde oynamıştım yıl 1999 veya 2000 cd rom data veya başka bir oyun dergisinin içinden çıkmıştı pc böyle strateji oyunuydu tam ekran değildi yeşil askerlerin falan vardı onları yönetiyordun yada öyle hatırlıyorum turn-based strateji değildi grafikleri tibia gibiydi biraz pikselimsi tank falan uçuruyordun asker roket falan atıyordu baya eğlenceliydi ama kimse bilemez sanırım umudum yok küçük bir oyundu

Earth 2140 olabilir

teşekkürler ama bu değildi daha dandik görüntüleri vardı uzay vs şeyleri yoktu bildiğin ikinci dünya savaşı gibi birşeydi

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.