Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar dx ball tarzı tuğla kırma oyunu vardı. basit mause ile oynanıyor. tuğlaları kırdıkça üstten minik noel babalar bişeyler atıyor. bikaç mb lık bir oyun. kaç gündür kafayı taktım bulamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar 2002 veya 2003'de bir teknoloji dergisi almıştım ve hediye olarak oyunun demo sürümleri vardı. 2 tane oyunun ismini arıyorum.

İlk oyunu anlatıyorum. Oyun TPS'ydi. İkinci Dünya Savaşını anlatıyor olabilir. 4 kişilik bir silahlı bir ekip vardı. Birinde Alev makinesi (lav silahı) vardı. Bir tanede keskin nişancı olabilir. Bu 4 karakteri yönetebiliyorduk aynı anda değişerek. Bir eve girip düşmanı indiriyorduk daha sonra askeri kışlaya girmeye çalışıyorduk. Kışlada deniz vardı, botlar falan. Öldüğümüzde haç işareti gibi tahtalar var ve bizim kaskı'mız vardı. Oyun 'The Adventure Company' imzalı olabilir büyük ihtimal.

İkinci oyun ise bir tren'de geçiyordu (veya uzun bir tır'da). Oyun FPS'ydi. Üçgen bir silah vardı elimizde. Hatırlayabildiğim bu kadar malesef.

Unuttuğum oyunları böyle bir cd'den yüklemiştim muhtemelen:

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]

• Bi oyun vardı 3-4 tane karakter vardı seçebildiğimiz sanırım bi zeplin kazası geçiriyorduk (emin değilim), karakterlerden biri kel mavi kıyafetli omzunda kuş (şahin olabilir) vardı bir elinde de çubuk gibi bişey vardı. Oyunun başında sarmaşıkları tırmanıyorduk taş bloklar vardı. TPS idi, bulmaca gibi bölüm geçmeye çalışıyorduk yardımcı olabilirseniz sevinirim bu arada PS 1 oyunuydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TatharAncalime

Bi oyun vardı 3-4 tane karakter vardı seçebildiğimiz sanırım bi zeplin kazası geçiriyorduk (emin değilim), karakterlerden biri kel mavi kıyafetli omzunda kuş (şahin olabilir) vardı bir elinde de çubuk gibi bişey vardı. Oyunun başında sarmaşıkları tırmanıyorduk taş bloklar vardı. TPS idi, bulmaca gibi bölüm geçmeye çalışıyorduk yardımcı olabilirseniz sevinirim bu arada PS 1 oyunuydu

O.D.T Escape or Die Trying

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 12 Temmuz 2014; 13:01:10 >
  • Ben çok küçükken bir oyun vardı 2 boyutlu. Bir adama kendi evinde durmadan şaka yapıyorduk. Karakterimiz bir çocuktu sanırım. Adama yakalanmamaya çalışıyorduk. Pastasındaki mumları dinamit yaptığımızı falan hatırlıyorum.

Neydi o oyunun adı bilen duyan yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: J3yUmuthan

Ben çok küçükken bir oyun vardı 2 boyutlu. Bir adama kendi evinde durmadan şaka yapıyorduk. Karakterimiz bir çocuktu sanırım. Adama yakalanmamaya çalışıyorduk. Pastasındaki mumları dinamit yaptığımızı falan hatırlıyorum.

neighbours from hell
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

Orijinalden alıntı: J3yUmuthan

Ben çok küçükken bir oyun vardı 2 boyutlu. Bir adama kendi evinde durmadan şaka yapıyorduk. Karakterimiz bir çocuktu sanırım. Adama yakalanmamaya çalışıyorduk. Pastasındaki mumları dinamit yaptığımızı falan hatırlıyorum.

neighbours from hell

Evet hocam bu oyun çok saol

• quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: TatharAncalime

Bi oyun vardı 3-4 tane karakter vardı seçebildiğimiz sanırım bi zeplin kazası geçiriyorduk (emin değilim), karakterlerden biri kel mavi kıyafetli omzunda kuş (şahin olabilir) vardı bir elinde de çubuk gibi bişey vardı. Oyunun başında sarmaşıkları tırmanıyorduk taş bloklar vardı. TPS idi, bulmaca gibi bölüm geçmeye çalışıyorduk yardımcı olabilirseniz sevinirim bu arada PS 1 oyunuydu

O.D.T Escape or Die Trying

Çok teşekkürler aradığım oyun, nette o kadar baktın belki bulurum diye bulamadım tekrar teşekkürler
  • Benimde ismini hatırlayamadığım bir oyun var ... Bundan 8 sene önce ( tam emin değilim - eski bir oyundu ) bir bilgisayar oyunu vardı.

Sanırım 3 boyutlu bir oyundu , kalede dolaşıp duruyorduk ... Yönlendirdiğimiz karakter bayandı . Çok emin olmamakla beraber zırh parçaları gibi birşeyler topluyorduk , daha sonra da geniş bir alanda boss fight gibi birşey oluyordu .
    Ufak bir detay : Oyundaki karakterimiz ah , uh gibi sesler çıkarıyordu kaledeki askerlerle savaşırken . Eski Tomb Raider oyunlarına benzer bir oyundu . Hatta o dönemlerde Tomb Raider 4 ' de oynuyordum aynı bilgisayarımda .
    Haa , birde oyuna bir launcher üzerinden giriş yapıyorduk . Online falan değildi . Zaten o zamanlar internetim de yoktu :) Launcher penceresinde oyunun ayarları falan vardı .

Bir oyun daha vardı ; ( Bunun hakkında daha çok hatırladığım şey var )

Oyun sirkte geçiyor . Sanırım iki arkadaş veya kardeştik . Sirke girmek için sirk dışında yerde duran bilet parçalarını birleştiriyorduk . Sirkin içinde farklı farklı odalar vardı . Odanın içinde garip şeyler vardı . Dönme dolaba falan biniyorduk . İnşallah bu oyunu bulabilirsiniz :)

• yararlı konu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drayne606

2007 de bir oyun oynamıştım . böyle oyun menüsü falan türkçeydi oyuna girmeden önce bişey bişey hazırlanıyır diyordu böyle menüde ay ve yıldız vardı oynun içinde capslok dan uçma özelliği vardı karakter türk giysisi giymişti oyun türü olarak serbest mi desem açık oyun mu desem ismi nedir sizce ? gta olabilirmi ?

Gta Vice City modu Gta Türk City

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benim aradığım oyun.friv sitesinde yeğenimin oynadığı ve çok sevdiği bi oyun du.fakat site bu oyunu kaldırdı.oyun da quartz taşlarını dizme oyunuydu.belli bi alanda aynı renkteki taşları diziyordun.oyunun adını bilen varsa yazabilir mi.
  • Beyler benim aradığım oyun genç bi polis ceketli bi aksiyon oyunu ilerlemeli mafia gta gibi fakat çok az şey hatırlıyorum koşarken vuruşurken yere atlayıp tek hamlede silahı alabiliyorduk adam elinde iki silah taşıyabiliyordu hatta çift taramalı hatırladığım bi bölümü ise bi kızla arabadan iniyoruz lokantaya yakın biyer bi çinli adam yanımızdaki kızı rehin alıp lokantaya dalıyo adam çinli de lokanta çin lokantası mı hatırlayamadım kurtarmak için lokantaya dalıyoruz.Lokanta adam dolu arka deposunda vuruşmalar kavga kıyamet kopuyodu şimdiden sağolun...
  • Harry Potter and the Half-Blood Prince™ bence budur
  • PS1de bir oyun vardı aslında pek birşeyini hatırlamıyorum ama korku oyunuydu vede bir tren de yada onun gibi birşeyde başlıyordu. Bu kadar hatırlıyorum hatırlayan varsa alıntılayıp yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TO.Yay

PS1de bir oyun vardı aslında pek birşeyini hatırlamıyorum ama korku oyunuydu vede bir tren de yada onun gibi birşeyde başlıyordu. Bu kadar hatırlıyorum hatırlayan varsa alıntılayıp yazarsa sevinirim.

Hellnight
  • Ya arkadaşlar küçükken oynuyodum 2007 de falan böyle küçük arabalar vardı jip gibiydi arabalar uzaktan kumandalı gibi 7 8 tane birini seçip yarış yapıyoduk mayın bırakabiliyoduk füze falan vardı biri füze attığında radar sesi geliyodu arabamızın etrafına keskin bi şeyler alıp diğer arabalara zarar verebiliyoduk yerde at nalı gibi yanan şeyler vardı üstünden geçince turbo etkisi yapıyodu 2 kişilik falan da oynanıyodu çook çok uzun zamandır arıyorum bi türlü aklıma gelmedi adı revolt değil ama ona benziyodu nolur bilen varsa bi yardımcı olsun ya çok uzun zamandır arıyorum.

• Benimde cok eskiden oynadigim bir oyun vardi. football manager in 2d gorunusunu dusunun ama oyunculari biz oynatiyoruz. space ile topa vuruyorduk. vurduktan sonra falso verilebiliyordu. sensible soccer degil.

• 1 tomb raider
    2 tank 1990

tahminlerim :D
  • bundan 6 7 yil once oynamistim sanirim emin degilim. oyunda hatirladigim kadariyla dört kisi ilerliyorduk ve karakterler arasi gecis yapabiliyoruz diye aklimda kalmis. oyunda geceydi hep ya da benim hatirladigim bolum oyleydi. etrafta yanan bidonlar vardi ışığı onlar ve sokak lambalari sagliyordu. oyun Tps bir oyundu. umarim buluruz tesekkurler simdiden

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.