Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lentus

quote:

Orijinalden alıntı: turkoali9

quote:

quote:

quote:

Daha öncede sormuştum ama bilen çıkmamıştı. Şansımı bir kez daha denemek istiyorum.

Oyun Rpg. Çıkış tarihi 2000-2004 arası olması mutemel.

Baldurs gate , icewind dale tarzı bi oyun. Fazla rpg ögeleri yoktu sanırım daha çok hack and slash mantığıyla devam ediyoduk.

Oyuna başladığımızda 3 elemanımız var. Aynı anda sadece birini kontrol edebiliyoruz diğerleri yanımızda gelip savaşıyo kendiliğinden. İlerledikçe yeni elemanlarda katılıyo aramıza. İlk bölümlerde iskeletlerle kapıştığımızı hatırlıyorum bu arada.

Hatırladığım bir şey daha var. Masaüstü ikonu kırmızı ve siyah tonların olduğu bir şeydi. Tam hatırlayamıyorum ama aslan kafası tarzı bir şeydi sanırım.

Elemanlar dediğin o üç elemanlar mitolojik hayvan gibiler filan değil mi.(biri buz canavarı idi heralde,diğeri alev püskürten bir tip diğeride okçu idi heralde) bu muydu?Elemanları mesela adam flüt ile çalarak çağıryordu. bu mu ?

Yok dostum fantastik şeyler fazla yoktu. 3 elemanda normal insandı. Kılıçları vardı. Ama istersen ok takıyodun okçu falan oluyolardı.

The Bard tale

Malesef dostum buda değil. Bards Tale e oranla daha eskiydi grafik olarak. Ve daha uzaktan bakıyoduk.

http://www.ign.com/top/rpgs/20 bu siteye bak tüm zamanların 100 rpg si varda bakıyorum birde sen bak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Daha öncede sormuştum ama bilen çıkmamıştı. Şansımı bir kez daha denemek istiyorum.

Baldurs gate , icewind dale tarzı bi oyun. Fazla rpg ögeleri yoktu sanırım daha çok hack and slash mantığıyla devam ediyoduk.

Oyuna başladığımızda 3 elemanımız var. Aynı anda sadece birini kontrol edebiliyoruz diğerleri yanımızda gelip savaşıyo kendiliğinden. İlerledikçe yeni elemanlarda katılıyo aramıza. İlk bölümlerde iskeletlerle kapıştığımızı hatırlıyorum bu arada.

Hatırladığım bir şey daha var. Masaüstü ikonu kırmızı ve siyah tonların olduğu bir şeydi. Tam hatırlayamıyorum ama aslan kafası tarzı bir şeydi sanırım.

Elemanlar dediğin o üç elemanlar mitolojik hayvan gibiler filan değil mi.(biri buz canavarı idi heralde,diğeri alev püskürten bir tip diğeride okçu idi heralde) bu muydu?Elemanları mesela adam flüt ile çalarak çağıryordu. bu mu ?

Yok dostum fantastik şeyler fazla yoktu. 3 elemanda normal insandı. Kılıçları vardı. Ama istersen ok takıyodun okçu falan oluyolardı.

The Bard tale

Malesef dostum buda değil. Bards Tale e oranla daha eskiydi grafik olarak. Ve daha uzaktan bakıyoduk.

http://www.ign.com/top/rpgs/20 bu siteye bak tüm zamanların 100 rpg si varda bakıyorum birde sen bak.

Dostum saol yardımcı olduğun için de internette bakmadığım yer kalmadı. Bi arkadaşımda daha oynamıştı benle birlikte zamanında o olmasa heralde şizofren ben kendim uyduruyorum deyip geçicem yok malesef :)

Bu oyunun demosunu oynamıştım ben. Bi bölüme kadar devam edebiliyodum. Bi kapı vardı ona tıklayınca yeni bölüme geçmesi lazımken bitiriyodu. O zamanlar anlayamadım tabi.

O yıllarda 2001-2004 pc net , chip dergileri ve cd leri vardı. Bu tip demo oyunlar verirlerdi. İnternetten baktım cd lerine falanda ordanda pek bişi çıkmadı. Bikaç cd yi bulabildim çünkü.

• Lentus kullanıcısına yanıt
    tşk ederim. inş kolay bi oyundur. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umttplc

tşk ederim. inş kolay bi oyundur. :)

Dostum en son çıkanı çok derin. Baya bi ayrıntı var. İstiyosan Simcity 4 ü indir. Bi önceki oyunu bu. Yenisine oranla daha rahattır.
  • Lentus kullanıcısına yanıt
    çok tşkkr ederim ilgin için. iyi günler dilerim :)
  • arkadaşlar bilgisayarı ilk aldığımda(8-9 sene önce) içinde bi yarış oyunu vardı.Formula1 arabasıydı.Böyle bi sürü yarış parkuru vardı.Hayalet bi arabayla yarışıyoduk ve onu geçmeye çalışıyoduk. Oyunun simgesi de yanlış hatırlamıyosam yeşil renkteydi.Yardımlarınızı bekliyorum.
  • 2005-2006 yıllarında oynamıştım ,bi atari oyununa benziyordu,sarı saçlı bi adam domuz adamalara karşı savaşıyordu ,oyunun bi bölümünde helikopterle ilgili bişey yapıyordu (PC) ama tam hatırlamıyorum bi bulursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirl -- 6 Haziran 2014; 23:10:57 >
  • Cevap gelmediği için oyunu detaylı bir şekilde tekrar anlatıyorum.

Türünü tam olarak bilemiyorum yani karar veremedim nasıl birşey olduğuna polisiye oyunu gibi birşeydi sanırsam 2 tane 80 lerden fırlamış polis vardı birinin saçı sarı sanırım adı h ile başlıyordu birininde siyah onunda adı star lı birşey olması lazım kırmızı bir arabaları var biri arabayı kullanıyor diyeride kaçan arabaya silah sıkıyor patlatmaya çalışıyor. Ekranın sağında arabaların canları var falan arkadaşlar lütfen meraktan ölüyorum neydi bu oyunun adı mutlaka bilen vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirl

2005-2006 yıllarında oynamıştım ,bi atari oyununa benziyordu,sarı saçlı bi adam domuz adamalara karşı savaşıyordu ,oyunun bi bölümünde helikopterle ilgili bişey yapıyordu (PC) ama tam hatırlamıyorum bi bulursanız sevinirim

Duke Nukem soruyorsun muhtemelen ama Atari ne alaka çözemedim yılına göre Duke Nukem:Manhattan Project olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 6 Haziran 2014; 23:50:09 >
  • Sorumu cevaplayıp merakımı gideren arkadaşa çok çok çok teşekkür ederim. Ben bir oyun daha soracağım muhtemelen çoğu kişi bilemeyecek ama olsun

Çook eskiden 2004-2005 zamanları pcde yüklü olan oyunların içindeydi yüklü olan küçük oyunlar buda böyle 3d fakat grafikleri o kadar güzel olmayan bir oyundu kimsenin yüzü belli olmuyordu yanlış hatırlamıyorsam oyunun başında bir adam kahverengi bir at ile köy gibi bir yere geliyor orda gezerken karşısına tam hatırlamıyorum ayı gibi birşey çıkıyor kanguru gibi öyle çok değişik bir hayvan gibi bi tanede geyik kafalı birisi var sanırım 7 ve 9 tuşlarıyla yumruk atıyorduk o ayı gibi şeyi dövmek için çok farklı ve değişik bir oyundu eski pc lerde yüklü olan klasörlerin içindeki oyunlardandı hani böyle birsürü klasör olur içinde eski oyunlar falan olurya onun gibi çok merak ediyorum bilen vardır belki.

• quote:

Dungeon Siege 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: zapdos93

quote:

Dungeon Siege 2

Dostum dungeon siege 2 çok yeni bi oyun kalıyo zaten benim aradığımın yanında. Dungeon siege 1 de değil. Yardımın için teşekkürler yinede.

• Bulunması zor gibi ama 2005-06 gibi oynadığım kötü grafikli bir oyun vardı ve şöyle bir seydi; birbirinden farkli renkte 10 tane filan motor vardi yarış oyunuydu ama motosikletlere yanaşıl tekme filan atabiliyorduk bide motosikletli polis filan kovalayabiliyordu şehir içinde onlarada vurabiliyorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılını hatırlamıyorum arkadaşlar ama 2004-2007 arası olabilir belki. Fps türüydü. Nazilerin karargahına sızıp belge toplama görevleri vardı. Gestapolar en yüksek rütbeli askerlerdi. Öldürdüğümüz adamın üniformasını giyebiliyorduk. Bizden üst rütbeliler yakınına gidince bizi farkedebiliyordu. Neydi bu oyunun adı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 125156

Bulunması zor gibi ama 2005-06 gibi oynadığım kötü grafikli bir oyun vardı ve şöyle bir seydi; birbirinden farkli renkte 10 tane filan motor vardi yarış oyunuydu ama motosikletlere yanaşıl tekme filan atabiliyorduk bide motosikletli polis filan kovalayabiliyordu şehir içinde onlarada vurabiliyorduk

Road Rash
  • Starsky and hutch
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatax43

Sorumu cevaplayıp merakımı gideren arkadaşa çok çok çok teşekkür ederim. Ben bir oyun daha soracağım muhtemelen çoğu kişi bilemeyecek ama olsun

Çook eskiden 2004-2005 zamanları pcde yüklü olan oyunların içindeydi yüklü olan küçük oyunlar buda böyle 3d fakat grafikleri o kadar güzel olmayan bir oyundu kimsenin yüzü belli olmuyordu yanlış hatırlamıyorsam oyunun başında bir adam kahverengi bir at ile köy gibi bir yere geliyor orda gezerken karşısına tam hatırlamıyorum ayı gibi birşey çıkıyor kanguru gibi öyle çok değişik bir hayvan gibi bi tanede geyik kafalı birisi var sanırım 7 ve 9 tuşlarıyla yumruk atıyorduk o ayı gibi şeyi dövmek için çok farklı ve değişik bir oyundu eski pc lerde yüklü olan klasörlerin içindeki oyunlardandı hani böyle birsürü klasör olur içinde eski oyunlar falan olurya onun gibi çok merak ediyorum bilen vardır belki.

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN 2 YILDIR ARIYORUM BULAMIYORUM AMA SENİN GİBİ BİR DERVİŞ BANA SÖYLÜYOR ALLAH RAZI OLSUN

• quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: emre544

Yılını hatırlamıyorum arkadaşlar ama 2004-2007 arası olabilir belki. Fps türüydü. Nazilerin karargahına sızıp belge toplama görevleri vardı. Gestapolar en yüksek rütbeli askerlerdi. Öldürdüğümüz adamın üniformasını giyebiliyorduk. Bizden üst rütbeliler yakınına gidince bizi farkedebiliyordu. Neydi bu oyunun adı?

Return to Castle Wolfenstein

Yok o oyun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: 125156

Bulunması zor gibi ama 2005-06 gibi oynadığım kötü grafikli bir oyun vardı ve şöyle bir seydi; birbirinden farkli renkte 10 tane filan motor vardi yarış oyunuydu ama motosikletlere yanaşıl tekme filan atabiliyorduk bide motosikletli polis filan kovalayabiliyordu şehir içinde onlarada vurabiliyorduk

Road Rash

Çok sağolun hocam birde bi pyun daha vardi polislere ateş ederek ilerliyorduk ve istersek single istersek multi oynayabiliyorduk fps tarziydi.Umarim yanlis hatirlamiyorumdur ama belli yerlerde çok güclü adamlar geliyordu boss olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler 2000li yıllarda iken oynadığım savaş oyunu vardı.fps tarzında oynanıyordu.Oyunun başlangıcı ise bir kamyonete biniyorduk askerle heralde.ardından belli bir ilerliyorduk sonrasında bir köy mü kasaba mı nedir çatışma başlıyordu.2-3 dk sonra tankla geliyordu karşı takım inş buluruz.(heralde 2.dünya savaşı oyunuydu.)hatta o tanka binilebiliyordu ben demosunu oynadağım için oyun sadece bir bölüm idi.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.