Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: xangeldeathx

arkadaşlar 2002-2005 yılları arasında playstation 1 de bir oyun vardı. Bir tür araba yarışıydı ama arabalar olarak uzaylı arabası gibi birşey kullanıyorduk. Etraftan silahlar yada kalkanla alıp diğer arabaları yarış dışı bırakmaya çalışıyorduk. Hızlı gidince yan duvarlarda hatta çok hızlı gidersek tavanda bile sürebiliyorduk arabayı. Birde araba ters dönse bile yine gidebiliyordu sanki üstü dönükmüş gibi. Bölüm ilerledikçe yeni arabalar açıyorduk. Silahlardan 2 tane hatırladığım var. Bir tanesinde bizim tekerleklerde toplam 4 tane yıldırım çıkıyordu. Eğer bir araba o yıldırımlara değerse tekerlekleri hasar alıyordu yavaş gidiyordu bir süre. Birde 2. silah olarak sarı bir kalkan alıp istediğimiz zaman patlatıyorduk ve o etkiyle çevremizdeki arabalar sağa sola savruluyordu hatta o silahtan 2 kere alınca sarı yerine turuncu oluyordu ve daha büyük bir patlama oluyordu. Çok aradım bu oyunu amabulamadım. İnternette 10-15 dk süren tonla ps1 oyun serisi videolarına baktım ama hiçbirinde yoktu umarım birilerini tesadüfen filan biliyordur bu oyunu :) şimdiden çok teşekkürler.

Rollcage mi?

valla o kardeş çok saol ya sayende buldum oyunu indiriyorum hemen :)

• Benim de bir türlü bulamadığım bir oyun var 90 lı yıllarda atari salonlarında olurdu, bir karıncaydık ve elmas topardık taşları ittirirdik bazen kafamıza düşerdi, hiç bir hareket yapmayınca tek ayağını yere vurmaya başlardı (bekleme tribi) 1980 civarı doğanlar hatırlar belki
  • Beyler hatırlayan birinin çıkacağını hiç sanmıyorum ama yine de bi şansımı deniyim.

Oyunu taa 99'da falan pcde oynuyodum. Çok az hatırlıyorum ama hatırladıklarımı söyliyim.

Oyunda çeşitli görevler vardı. Bi görevde yemek falan yiyebiliyorduk, hamburger falan vardı. Sonra bi görevdede araba camı falan siliyoduk falan. Bi görevde lunapark gibi bi yerde falan böyle kırılmış arabalar falan vardı. Sonra bi bölüm daha vardı ordada bi vinçi kontrol ediyoduk ve bi evi yıkıyoduk o vinçle.

Çocuk oyunu falandı ve 99'da zaten çocukken oynuyodum o oyunu. Babam almıştı 99 yıllarında ama 2005'te falan maalesef cd'si kırıldı ve o gün bugündür hiç bulamadım bir daha o oyunu. Umarım bileniniz çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noir Guy -- 24 Mayıs 2012; 14:26:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HopeCool

Benimde adını hatırlayamadıgım bir oyun var.Aslında oyun değil,resmen oyun kutusu...Çünkü içinde baya bi oyun vardı.Bomberman-Mario en sevdiğim oyunlardı(Ve daaha bunlar gibi bir çok oyun var)...Oyunu 2000-2005 araları oynamıstım sonra cd si kırıldı çok üzülmüştüm...Adını biliyorsanız lütfen söyleyin.Bu oyunu çok istiyorum.

PC'de oynadım

Sanırım emülatörlerden bahsediyorsun. Neo-Geo veya Mame32 gibi bişey olabilir bahsettiğin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

ben adını bilip de bulamadığım bir oyunu yazayım . shadow company. bulan varsa haber versin

bende uzun bir süre oynamıştım hatta geçen sene baya aramıştım torrentde ve old-games(tam bilmiyorum)'de bulmuştum.linkleri sağlammıdır orasını bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş Ulan

quote:

Benimde adını hatırlayamadıgım bir oyun var.Aslında oyun değil,resmen oyun kutusu...Çünkü içinde baya bi oyun vardı.Bomberman-Mario en sevdiğim oyunlardı(Ve daaha bunlar gibi bir çok oyun var)...Oyunu 2000-2005 araları oynamıstım sonra cd si kırıldı çok üzülmüştüm...Adını biliyorsanız lütfen söyleyin.Bu oyunu çok istiyorum.

PC'de oynadım

Sanırım emülatörlerden bahsediyorsun. Neo-Geo veya Mame32 gibi bişey olabilir bahsettiğin.

Hayır kardeşim ikisinede baktım ama ikiside degildi.hatırladığım kadarıyla her oyunun yanında resmi vardı ve 500 küsür oyun vardı.Menüsü gri yada beyazdı tam hatırlayamıyorum

• Arkadaşlar tam yıl veremiyorum ama 2005'ten eski sanırsam, dragonlu bir oyundu . Oyunun başlarında sinematik giriyordu ama resimli anlatıyordu. Dragon yumurtasını falan gösteriyordu oyuna girdiğimizde tps bakış açısından bir adamla ilerliyorduk elimizde hiçbir şey yok sadece yürüyorduk eski çağlarda geçen bir oyundu ve dragonun olduğu yarı açık odaya gidiyorduk dragon uyuyordu sanırım uyandırmaya çalışıyorduk ama uyandıramayıp silmiştim oyunu hatırlayan var mı acaba?
  • quote:

quote:

quote:

PC'de oynadım

Hayır kardeşim ikisinede baktım ama ikiside degildi.hatırladığım kadarıyla her oyunun yanında resmi vardı ve 500 küsür oyun vardı.Menüsü gri yada beyazdı tam hatırlayamıyorum

Dostum kesinlikle Mame32'den bahsediyorsun sen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

Arkadaşlar tam yıl veremiyorum ama 2005'ten eski sanırsam, dragonlu bir oyundu . Oyunun başlarında sinematik giriyordu ama resimli anlatıyordu. Dragon yumurtasını falan gösteriyordu oyuna girdiğimizde tps bakış açısından bir adamla ilerliyorduk elimizde hiçbir şey yok sadece yürüyorduk eski çağlarda geçen bir oyundu ve dragonun olduğu yarı açık odaya gidiyorduk dragon uyuyordu sanırım uyandırmaya çalışıyorduk ama uyandıramayıp silmiştim oyunu hatırlayan var mı acaba?

Yok mi bir bilen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

arkadaşlar 2002-2005 yılları arasında playstation 1 de bir oyun vardı. Bir tür araba yarışıydı ama arabalar olarak uzaylı arabası gibi birşey kullanıyorduk. Etraftan silahlar yada kalkanla alıp diğer arabaları yarış dışı bırakmaya çalışıyorduk. Hızlı gidince yan duvarlarda hatta çok hızlı gidersek tavanda bile sürebiliyorduk arabayı. Birde araba ters dönse bile yine gidebiliyordu sanki üstü dönükmüş gibi. Bölüm ilerledikçe yeni arabalar açıyorduk. Silahlardan 2 tane hatırladığım var. Bir tanesinde bizim tekerleklerde toplam 4 tane yıldırım çıkıyordu. Eğer bir araba o yıldırımlara değerse tekerlekleri hasar alıyordu yavaş gidiyordu bir süre. Birde 2. silah olarak sarı bir kalkan alıp istediğimiz zaman patlatıyorduk ve o etkiyle çevremizdeki arabalar sağa sola savruluyordu hatta o silahtan 2 kere alınca sarı yerine turuncu oluyordu ve daha büyük bir patlama oluyordu. Çok aradım bu oyunu amabulamadım. İnternette 10-15 dk süren tonla ps1 oyun serisi videolarına baktım ama hiçbirinde yoktu umarım birilerini tesadüfen filan biliyordur bu oyunu :) şimdiden çok teşekkürler.

Rollcage mi?

hocam buna benzer bi oyun daha vardı . oyun uzayda geçiyordu galiba atmosferi çok farklıydı araçları da fazla garipti oyunda yollar spiral şeklindeydi. var mı hatırlayan ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

PC'de oynadım

Dostum kesinlikle Mame32'den bahsediyorsun sen.

Malesef,kardeşim mame32 yi yükledim ama o değildi ve birde o mame32 de mario-bomberman yok.Yani benim dediğim oyunda onlar vardı.Neyse kardeşim boşver bu oyun bulunmaz :(

• 2007-2008 yıllarıydı ilkokulda okuldaki bilgisayar odasınad oynardık bu oyunu zeki-beceri oyunu tarzı birşeydi bize verilen düzlem üzerinde bir topu çeşitli makinalar,borular,kaldıraçlar,vantilatörler kullanarak istenen yere götürmeye çalışıyorduk bilen varmı oyunun adını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: miracdemir

quote:

quote:

Rollcage mi?

hocam buna benzer bi oyun daha vardı . oyun uzayda geçiyordu galiba atmosferi çok farklıydı araçları da fazla garipti oyunda yollar spiral şeklindeydi. var mı hatırlayan ?

Wipeout mu?

• Beyler ne zaman oynadıgımı tam bilmiyorum ama rahat 5 sene oldu. Bir oyun vardı işte bir kadın ajan gibi birisi vardı. Dövüş teknikleri felan çok iyiydi. Görev yapıyodukLazerler felan 1-2 yıldır oyunu hatırlamaya çalışıyorum pazardan almıstım 5 liraya 3 oyun onlardan biriydi Biliyorum bulunması çok zor ama imkansız değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: vigNerd

Bi oyun oynamıştım ama ne zaman oynadığımı hatırlamıyorum tahminen 4-5 sene önce olması lazım daha eskide olabilir. Konsept CS ile aynıydı yine teröristler ve polisler vardı rehineler falan vardı çatışıyorduk. O oyunu bilen var mı

Yok mu bilen
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackSt.

Beyler ne zaman oynadıgımı tam bilmiyorum ama rahat 5 sene oldu. Bir oyun vardı işte bir kadın ajan gibi birisi vardı. Dövüş teknikleri felan çok iyiydi. Görev yapıyodukLazerler felan 1-2 yıldır oyunu hatırlamaya çalışıyorum pazardan almıstım 5 liraya 3 oyun onlardan biriydi Biliyorum bulunması çok zor ama imkansız değil

Tomb Raider

• quote:

quote:

Bi oyun oynamıştım ama ne zaman oynadığımı hatırlamıyorum tahminen 4-5 sene önce olması lazım daha eskide olabilir. Konsept CS ile aynıydı yine teröristler ve polisler vardı rehineler falan vardı çatışıyorduk. O oyunu bilen var mı

Yok mu bilen

Global Operations ? Tactical Ops ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Republic of İreland

quote:

Orijinalden alıntı: JackSt.

Beyler ne zaman oynadıgımı tam bilmiyorum ama rahat 5 sene oldu. Bir oyun vardı işte bir kadın ajan gibi birisi vardı. Dövüş teknikleri felan çok iyiydi. Görev yapıyodukLazerler felan 1-2 yıldır oyunu hatırlamaya çalışıyorum pazardan almıstım 5 liraya 3 oyun onlardan biriydi Biliyorum bulunması çok zor ama imkansız değil

Tomb Raider

İşte o değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Republic of İreland

quote:

quote:

Yok mu bilen

Global Operations ? Tactical Ops ?

İkisi de değil.

• arkadaşlar bir oyun vardı çok severdim oyun aynı zincirsiz reaksiyon adlı oyun gibiydi böyle ev aletleriyle kombine yapıyorduk pc de oynardım hatırlayan varsa yazsın lütfen
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.