Şimdi Ara

Guild Wars 2 Türkiye'den Her Hafta Çekiliş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Guild Wars 2'yi erkenden satın aldığınız takdirde oyun için düzenlenecek beta testlere katılma hakkı kazanıyorsunuz. Henüz satın alamadıysanız ve bu beta testlere katılmak istiyorsanız Guild Wars 2 Türkiye sitesi sizin için fırsat sunuyor.

Guild Wars 2 Türkiye her hafta düzenleceyeği farklı bir çekiliş ile Guild Wars 2'nin ön satın alma kodlarını dağıtacak. 27-29 Nisan'da düzenlecek Guild Wars 2 betasına kaçırmamak için yeterince şanslıysanız ilgili forum konusuna girerek mesaj atmanız yeterli olacak. Katılanlardan seçilecek bir oyuncu Guild Wars 2'nin Digital Deluxe Edition sürümüne sahip olacak. Ayrıntılara ve ilgili konuya buradan ulaşabilirsiniz.

• bu oyunu çok merak ediyorum inşallah çok başarılı bir yapım olurda artık WoW'dan kurtuluruz.
  • ne demekabi wow dan kurtuluruz? wowa alternatif olur dersin anlarımda kurturluruz ne demek ya?

oyun olaraksa bana çok itici geliyor, atmosferi felan bana hiç uugun değil o yüzden gerçekten başarılı bile olsa eilimi sürüpte oynayamam, zevk meselesidir. o yüzden bu kadar övülmesinden bıktım.
  • hala wowdan kurtulmadınız mı
  • Guild Wars 2 TR yine bombayı patlatmış :) Süper
  • Wow ,swtor ,rom ,knight falan filan GuildWars2 doğru olan =) Guildwars2 Türkiye bir adımda siz atın , çekilişe katılın herkesi bekliyoruz ;) [Magisterius]
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.