Şimdi Ara

Canon mx360 Emici Dolu Hatası resetleme yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
9.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yazıcım emici dolu hatası veriyor nasıl giderebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre_oz

Merhaba arkadaşlar yazıcım emici dolu hatası veriyor nasıl giderebilirim.

service tool programı ile giderebilirsiniz. forumda ahmet1987 nickli kardeşimiz ile irtibata gecerseniz size yardımcı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Merhaba arkadaşlar yazıcım emici dolu hatası veriyor nasıl giderebilirim.

service tool programı ile giderebilirsiniz. forumda ahmet1987 nickli kardeşimiz ile irtibata gecerseniz size yardımcı olur.

Merhaba teşekkür ediyorum ama service tool programının bir sürü versiyonu var ve yazıcıyı servis menüsüne nasıl alacagım. Arkadaşa mesaj attım ama insallah cevap verir.
  • msn eklersen programı yolarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

msn eklersen programı yolarım

ekliyorum kardeşim hemen
  • ahmet beye emeklerınden dolayı tesekkurler hıcbır menfaat gozetmeksızın herkese yardımcı oluyor tesekkurler...
  • Program bende de var ama kullanmak için yazıcıyı servis moduna getirmek gerekiyor galiba. Servis moduna getirmek için hangi tuşlara basıyoruz? Kaç adet çıktı aldığıma bakıcam da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Program bende de var ama kullanmak için yazıcıyı servis moduna getirmek gerekiyor galiba. Servis moduna getirmek için hangi tuşlara basıyoruz? Kaç adet çıktı aldığıma bakıcam da.

Hocam servis moduna girmeyi bende bulamadım Ahmet hocam anlattı ama olmadı sen bulabildin mi?
  • arkadaşlar aynı sorun bendede var. mx 360 emici dolu hatası veriyor... konuyu bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim... sorunu çözen varmı acaba???
  • quote:

Orijinalden alıntı: admiral4444

arkadaşlar aynı sorun bendede var. mx 360 emici dolu hatası veriyor... konuyu bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim... sorunu çözen varmı acaba???

arkadaşlar nasıl yapamıyosunuz anlamıyorum yazıcı normal acıken kapatın iptal etme düğmesini basılı olarak acın sonra iptal etme düğmesini bırakın power bırakmayın sonra iptal etme düğmesine 5 dafa daha basın sonra programala retle işlemini gercekleş tirin msn zor oluyor analt ması 541 454 73 78 arayın yardım cı olayım
  • Ahmet hocam servis modunda problem yok ama programi calistirip printi tikladigimizda program yanit vermiyor deyip donuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ahmet hocam servis modunda problem yok ama programi calistirip printi tikladigimizda program yanit vermiyor deyip donuyor

Bu problemi giderebilen oldumu acaba? Service tool'un yanıt vermemesi problemini?
  • Bitmeyen kartuşlu Canon mx360 yazıcım var fax verisini alıyor ama yazmıyor. öbür tüm özellikleri çalışıyor. Baskı Kartuşları degişmesi lazım dediler başka bir çözümü varmıdır
  • Emiciyi al eline kürdanla gerisini sen biliyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BattleWaVe -- 1 Eylül 2012; 12:15:01 >
  • Merhaba,

Kartuş bitti uyarısı verdiği için bu tip problem yaratması normaldir. Bunun için fax ayarlarından mürekkep yokken yazdır seçeneğini açmanız gerekmektedir.Bu seçeneği aktif ettiğinizde fax geldiğinde otomatik olarak basacaktır. Aşağıdaki yolu takip ederek bu ayarı açabilirsiniz. Saygılar.

FAX > MENÜ > OTOMATİK YAZDIRMA AYARLARI > MÜREKKEP YOKKEN YAZDIR > YAZDIR > OK
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgürbaskıdünyası

Merhaba,

Kartuş bitti uyarısı verdiği için bu tip problem yaratması normaldir. Bunun için fax ayarlarından mürekkep yokken yazdır seçeneğini açmanız gerekmektedir.Bu seçeneği aktif ettiğinizde fax geldiğinde otomatik olarak basacaktır. Aşağıdaki yolu takip ederek bu ayarı açabilirsiniz. Saygılar.

FAX > MENÜ > OTOMATİK YAZDIRMA AYARLARI > MÜREKKEP YOKKEN YAZDIR > YAZDIR > OK

cevabınız için teşekkürler ama sorun devam ediyor servisine yolıyacağım
  • "service tool"programının bilgisayarın donmasına neden olmasını çözen varmı?
  • service tool programının çalışmaması yada donma olayı senin yazıcının versiyonunun tutmamasından kaynaklanıyor kardeşim bilgin olsun, service tool programınında farklı versiyonları var onları kullanacaksın...
  • Arkadaşlar emici dolu hatası için çözüm içeren bir konu paylaştım. İlgilenenler aşağıdaki linke tıklasınlar lütfen:

http://forum.donanimhaber.com/m_82209285/f_//tm.htm#82209285
  • Konuyu hortlasmis olacagim ama mx 340 icin bu programi ve hangi surumu nasil bulabilirim gonderebilecek kimse var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.