Şimdi Ara

AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs) (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.378
Cevap
175
Favori
789.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adslm fiber mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok kardeş ADSL+
    Telekom hatları üzerinden kullanıyorum.
  • lazzmodi L kullanıcısına yanıt
    İşe yaramaz.
  • 5650 modemde ne denediysem bir türlü yükseltemedim, modemi kendim almıştım, 35 mbit hipernet kullanıyorum, varmıdır bir çaresi
  • Bir devrin sonuna mi gelindi?

• .:DONANIMHABER:. kullanıcısına yanıt
    modem kilitlenmişti kabul etmiyordu hard resetten sonra mru giremiyom yada değeri tutmuyor eskisi gibi eskiden 300-500le giriyordum şimdi yok olmuyor :D neyse inş. denk getiririm doğru değere
  • Merhabalar, Asus DSL-AC68U modem için mtu ayarı nedir? 200-800 arası ne denedimse tutmadı.
  • Uydunetin 25 megabitlik tarifesini kullanıyorum , modemde onların verdiği modem. akkden kurtulabilirmiyim?
  • bende artık işe yaramıyor :/ Air5442
  • quote:

Orijinalden alıntı: batublood

Uydunetin 25 megabitlik tarifesini kullanıyorum , modemde onların verdiği modem. akkden kurtulabilirmiyim?

Uydunet'de sistem çok farklı çalışıyor. Modem hızını merkezden gelen ayar dosyası belirliyor.
  • 16 mbps ttnet yalın kullanıyorum. şu an max indirme hızım bu.

3mbps'ye düşünce çıldırtıyor insanı.

• Regionella kullanıcısına yanıt
    anaa gta 5 türkçe yama çıkmışyala ben öbür siteye bakıyodum hep.
  • Arkadaslar yeni internet baglatacagim? Ne baglatayim sizce? Mtu yapabilecegim?

• Bölgenizde Uydunet varsa, Ttnet kullanmayın. İndirme yapmayı düşünüyorsanız; Uyku Yok ya da Nitro servisini kullanıp, istediğinizden fazlasını indirebilirsiniz.
  • Superonline iyi değil mi hocam? Işık hızı.

• Arkadaşlar bende TP-Link modem var AKK'yi astim, 200 kb'i gecmiyor hiz mtu falan da anlamam nasil yapabilirim film izleyecegim izleyemiyorum yardim edenden Allah razi olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Joni.mcGain

Arkadaşlar bende TP-Link modem var AKK'yi astim, 200 kb'i gecmiyor hiz mtu falan da anlamam nasil yapabilirim film izleyecegim izleyemiyorum yardim edenden Allah razi olsun

Torrent yada İdm dosya indirmeye başla. Adres çubuğuna 192.168.1.1 yaz. çıkan ıd ve şifreye admin ve admin yaz. arayüz ayarlarına gir. biraz aşağıda TCP MTU var. ordaki değer 1480 yada 1492 olması lazım. 392 olarak değiştir. yukarda MSS var onu da 352 yap. alttan kaydet de. biraz bekledikten sonra indirme hızı hattın max. değerine ulaşabilir

NOT : Sadece download yaparken işe yarar. hem indireyim hem internette gezineyim yok :) internette gezinmek acayip zor. ancak NetMTU programıyla zar zor girersin
  • Tek Kural Ahmet Kural kullanıcısına yanıt
    Kutuda iç savaş çıkmış ankastre bina içindeki telefon kutuları bu şekilde olanlar düzelttirsinler bir şekilde elleri yatkınsa kendileride karıştırmadan yapabilir bu şekilde sinyal kaybı adslde kopma hız düşükleri meydana gelir sağlıksız bir bağlantı şeklidir mesaj eski olabilir araştırıp görecek arkadaşlara yardımcı olacaktır bu yorumum.
  • Bölgenizde fiber altyapısı varsa süperonline' da kullanabilirsiniz.
  • Bir kaç ay önce MTU bende işe yaradı ama tesadüf herhalde, bir daha defalarca denediğim halde çalışmadı. Deneme yapıncaya kadar bende olabileceğine inanmıyordum. Bir formülü mü var bilmiyorum ama ben bir daha çalıştıramadım, olabildiğine artık inanıyorum ama yapamıyorum, maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.