Şimdi Ara

AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs) (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.379
Cevap
175
Favori
789.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ghostweb

daha yeni yeni şeyler keşfediyorum önce turkcellde beles internete girmeyi buldum(bunu öncedende biliyordum çoğu kişi biliyor bu yöntemi internette heryede var) bunu bilgisayara bağladım sonrada ttnet ile turkcellin beles 3g internetini tek bağlantıda birleştirdim sonuç:

AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs)

ttnetin tüm açıklarını biliyorum dediğimde bana sen bişey bilmiyorsun diyenler olmuştu keşke olmasaydı şimdi kendi bulsunlar ben ipucunu verdim araştırıp yapmakta size düşer artık.
     AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs)

2 tane daha turkcell hat alsam 4 mbit upload bile yapabilirim. NOT: Lütfen bana özel mesaj atmayınız.

bendede turkcell 3g var bunu nasıl iki tane turkcell 3g ile birleştirip hızımı yükseltebilirim? max 4 mbps alıyorum yardım ederseniz 8 olacak

• Gol oldu hızımı 3 Mbps düşürmüşler arayıp acaba ben superonline geçicem desem yerlermi :D
  • Vodafonenet te mtu oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zyxel P-660HW-T1 v3 DSL MODEM için mtu değeriniz nedir? (çalışan)
  • Zyxel vmg3312-b10b mtu ayarı öneri pls.
  • TTNet yapacağını yaptı yine, AKK'ye yakalandım. Sakız gibi yapıştı, kurtulamıyorum şu AKK'den. HG521 vardı, 2-3 ay öncesine kadar MTU canavar gibi çalışıyordu, şimdi tık yok. Asus DSL-AC68U modem aldım, bunda 576 - 1492 arası MTU giriliyor, 100er 100er düşürdüm, değişen birşey olmadı. Güncellemesi geldi, bekletiyorum mtu girecek yer gider diye. Var mı bu modemin ince bir ayarı beni AKK'den kurtaracak? :(
  • Arkadaşlar akk konusu olduğu için soruyorum, ben 16mbit paketteyim ancak hattın desteklediği 8mbit, şimdi ben 16 parası ödüyorum 8 veriyorsunuz üstüne akk veriyorsunuz desem akk kaldırma/arttırma durumları olur mu?
  • Arkadaşlar aranızda MTU ayarı yapıp hızı arttırması çalışan var mıdır? Galiba artık MTU çalışmayacak bendede çünkü gelen hat hızı 2,89 a sabitlenmiş olarak geliyor. Eskiden 15 mb ten 3 mb e düşerdi bağlantı yapınca şimdi direk 3 mb hız geliyor yardımınız lazım artık MTU ne kadar değer girdiysem gireyim kesinlikle bende işe yaramıyor. Yardımınız lazım internet hattını kapattırmayı bile düşünüyorum.
  • Arkadaşlar artık MTU devri bitti. Nasıl oldu ama TTNET bu işe de bir çözüm buldu malesef. Başka bir yöntem var mı arkadaşlar MTU dan başka. ? Bir bilgisi olan var mı ?
  • İşe yarayan var yaramayan var. Bitti demeniz yanlış. Ben 392 girince 5-8 megabit'e kadar yükseltebiliyorum BAZEN :)
  • Sınırsız diye internet satıyorlar 50 gb akk var. Akk gibi saçma bir sistem kuruyorsun bare sınırı 100 gbdan başlat. Ayin 10ununda korayı aştık daha arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dalgic2005

Arkadaşlar artık MTU devri bitti. Nasıl oldu ama TTNET bu işe de bir çözüm buldu malesef. Başka bir yöntem var mı arkadaşlar MTU dan başka. ? Bir bilgisi olan var mı ?

2.7mb/s ile down yapıyorum şu an, bitti bitti.
  • Bu MTU değiştirme olayının yasal bir yaptırımı var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: donerchief

Bu MTU değiştirme olayının yasal bir yaptırımı var mı ?

100 sayfa konuşuldu, 2 senedir yapılıyor. Olsa çoktan yaparlardı da zaten umurlarında değil bence.
  • Bazı arkadaşlar çalıştığını bazıları çalışmadığını ifade ediyorlar. Bende tamamen etkisiz hale geldi ve tahminim gelecekte herkes kullanamaz hale gelecek. Madem limiti aşamıyorum şimdi 24 saat download yapabilecek düşük enerji tüketimli single board computer tarzı ucuz cihaz arayışına yöneldim.
  • Ben bir kez olsun bile Kullanamadım şu MTU Olayını Bari insan hiç değilse 80-90 lira yap kaldır ama Şu AKK be @TTNET
  • quote:

Orijinalden alıntı: Börcır

quote:

Orijinalden alıntı: donerchief

Bu MTU değiştirme olayının yasal bir yaptırımı var mı ?

100 sayfa konuşuldu, 2 senedir yapılıyor. Olsa çoktan yaparlardı da zaten umurlarında değil bence.

Anladım hocam. Ben sabah bir ayar değişikliği yaptım 1 saat felan hız arttı sonra tekrar eski haline döndü bunun sebebi nedir sizce ?
  • donerchief kullanıcısına yanıt
    MTU işine bir müdahale geldi zaten, çoğu mtu çalışmıyor, çalışanda fazla sürmüyor. rt-204 modemde mtu bulamadım ben hala mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Börcır

MTU işine bir müdahale geldi zaten, çoğu mtu çalışmıyor, çalışanda fazla sürmüyor. rt-204 modemde mtu bulamadım ben hala mesela

Bende ümitlenmiştim ne güzel iniyor diye ama neyse artık sabredeceğiz :)
  • Farklı DNS'ler ile MTU'yu deneyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 13 Mayıs 2015; 17:59:59 >
  • 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.