- x
30.000.-TL. PARA İLE NE İŞ YAPILIR
26 Cevap7120 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1 Mesaj
22 Nisan 2012; 12:04:03 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

HERHANGİ BİR SANATI OLMAYAN DEVLET MEMURU EMEKLİSİ OLMUŞ BİRİYİM ANCAK ANKARA / MALTEPE DE 49 YILDIR BULUNMAKTAYIM İŞ DÜNYASINDAKİ SORUNLARINI VE KAZANÇLARI BİLEN KİŞİLERİN ÖZ DÜŞÜNCE VE BİLGİLERİNDEN YARARLANMAK İSTİYORUM TÜRKİYRNİN İL VE İLÇELERİNDE FAALİYET GÖSTEREBİLİRİM İLGİ ALANLARIM MODERN TARIM/HAYVANCILIK/GIDA/TURZİM/RENTE-CAR/DİGER ÖNERİLER ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM GÖRÜŞ BİLDİREN İLGİLİLERE SAYGILARIMLA

1576 Mesaj
22 Nisan 2012; 12:29:47 

Dayi niye ban attin durduk yere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

89 Mesaj
22 Nisan 2012; 12:30:43 

quote:

Orijinalden alıntı: kocmar63

HERHANGİ BİR SANATI OLMAYAN DEVLET MEMURU EMEKLİSİ OLMUŞ BİRİYİM ANCAK ANKARA / MALTEPE DE 49 YILDIR BULUNMAKTAYIM İŞ DÜNYASINDAKİ SORUNLARINI VE KAZANÇLARI BİLEN KİŞİLERİN ÖZ DÜŞÜNCE VE BİLGİLERİNDEN YARARLANMAK İSTİYORUM TÜRKİYRNİN İL VE İLÇELERİNDE FAALİYET GÖSTEREBİLİRİM İLGİ ALANLARIM MODERN TARIM/HAYVANCILIK/GIDA/TURZİM/RENTE-CAR/DİGER ÖNERİLER ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM GÖRÜŞ BİLDİREN İLGİLİLERE SAYGILARIMLA

al bi transit hurdacılık yap

97 Mesaj
22 Nisan 2012; 12:51:10 

Organik meyve,sebze satan bir dükkan açabilirsiniz.

414 Mesaj
22 Nisan 2012; 12:54:50 

pastane kartalda oturuyorum bende yardim ederim:D
edit:petshop acabilirsin 2yildir akvaristlik muhabbet kusu ve kopekde besledim ozellikle pethopta cok para var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellaflush&Fatlace -- 22 Nisan 2012; 12:57:56 >

Aggressive Skater

1828 Mesaj
22 Nisan 2012; 12:57:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Hellaflush&Fatlace

Sen çok yanlış anlamışsın dostum ankara / maltepe demiş abim :)

İndirim Kuponu, Kupon Kodları ve Kampanyalar

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
6 gün 16 sa. 26 dk. kadarı kaldı.
22 Nisan 2012; 12:57:07 

Ufak bir şirket kurar,yurtdışından vergisini ödeyerek mal getirir satardım. Şuan yol + vergi dahil 2.30TL'ye getirip 6TL'den lapır lapır satılabilecek bir ürün biliyorum. Elime para geçtiği taktirde bu işe gireceğim

414 Mesaj
22 Nisan 2012; 13:00:01 

ankarada akvarist dostlarim var eger dusunursen petshop haberim olsun

Aggressive Skater

1091 Mesaj
22 Nisan 2012; 13:01:02 

maltepe pazarından git bi yer tut. atlet kilot çorap v.s iç giyim sat. iyi para var...

Wehrmacht

1754 Mesaj
22 Nisan 2012; 13:01:15 

quote:

Orijinalden alıntı: H. Upmann

Ufak bir şirket kurar,yurtdışından vergisini ödeyerek mal getirir satardım. Şuan yol + vergi dahil 2.30TL'ye getirip 6TL'den lapır lapır satılabilecek bir ürün biliyorum. Elime para geçtiği taktirde bu işe gireceğim

neymiş o merak ettim

AMD FX X8 8350 @4.6Ghz Turbo Boost // Gigabyte 990XA-UD3 Rev 3.0 // ASUS GTX 780 DC2 OC // Corsair Vengeance Pro 8GB 2133 Mhz // Corsair Neutron GTX. 120GB SSD // Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM HDD // Corsair H80i // Cooler Master Haf 912 Plus // Cougar HEC 700 W PSU // ACER S232HLABID Monitör// LOGITECH G930 WİRELESS GAMİNG HeadSet // A4 Tech x7 Keyboard&Mouse //

414 Mesaj
22 Nisan 2012; 13:04:06 

quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

neymiş o merak ettim

majestik manken

Aggressive Skater

815 Mesaj
22 Nisan 2012; 13:04:49 

Eğer becerebileceksen abi adam gibi bir turizm mekanında Rent a Car işletebilirsin.
Onun dışında hayvancılık,tarım vb. işler uzun vadeli ve uğraşlı olur ama ben işimi kurarım parayı kazanmaya başlarım diyorsan biraz daha nakit ile oto kiralama mantıklı görünüyor.

Think Different

95 Mesaj
22 Nisan 2012; 13:28:50 

İşlek bir mekana(özellikle okul çevrelerine) ufak bir kafe açabilirsin. Kahve, Çay, Tost ve birkaç ürün ile başlayıp yoğunlağa göre çeşidi arttırırsın.

...

18 Mesaj
22 Nisan 2012; 13:32:38 

İşi boşver,rusa git 100 TL olsa 300 kez gidersin.

5890 Mesaj
22 Nisan 2012; 13:37:26 

quote:

Orijinalden alıntı: MuTLu.

Dayi niye ban attin durduk yere

aynen

PSN ID:KnGrkM
Chevrolet Trax 1.6LT . Suzuki intruder M800

174 Mesaj
22 Nisan 2012; 13:43:13 

Bence en iyisi (bu devirde) müteahhitlik.Elinde 200 Milyarın olsaydı o bütçe yetermi bilmiyorum ama bi apartman yapardın güzel çarşıya yakın yerlere her kat 3 daire, 4 kat yani taplam 12 daire.Hepsini 80 milyara satsan (Eskişehirde böyle) 960 Milyar.Fazla fazla kaar edersin.

Yalnız 30 milyar ile ne yapılır bilemem.Devren market alsan 30 milyara hiçbir salak vermez.Versede işlemeyen dükkanı kakalar.30 Milyarı 200 Milyara katla 5-10 senede olur muhtemelen sonrada müteahhitlik yap.Param olsun yapacağım ilk iş müteahhitlik...

2130 Mesaj
22 Nisan 2012; 14:12:05 

marketi geç belki iddaa bayi açabilirsin

rent a car şirketi çok var iş yapmaz

1973 Mesaj
22 Nisan 2012; 14:17:57 

Kafe açabilirsin :) Kendine has ürün üret böyle ortam rahat olsun gelirler pes felan koy

90 Mesaj
22 Nisan 2012; 14:38:51 

quote:

Orijinalden alıntı: 0LD-CiTy

Bence en iyisi (bu devirde) müteahhitlik.Elinde 200 Milyarın olsaydı o bütçe yetermi bilmiyorum ama bi apartman yapardın güzel çarşıya yakın yerlere her kat 3 daire, 4 kat yani taplam 12 daire.Hepsini 80 milyara satsan (Eskişehirde böyle) 960 Milyar.Fazla fazla kaar edersin.

Yalnız 30 milyar ile ne yapılır bilemem.Devren market alsan 30 milyara hiçbir salak vermez.Versede işlemeyen dükkanı kakalar.30 Milyarı 200 Milyara katla 5-10 senede olur muhtemelen sonrada müteahhitlik yap.Param olsun yapacağım ilk iş müteahhitlik...

30 milyarı geç bu tarz bı apartman için 200 milyar bile az gelir. bunun arsa faktörü var birde o acıdan düşünmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ljames -- 22 Nisan 2012; 14:41:40 >

174 Mesaj
22 Nisan 2012; 14:50:08 

quote:

Orijinalden alıntı: ljames

30 milyarı geç bu tarz bı apartman için 200 milyar bile az gelir. bunun arsa faktörü var birde o acıdan düşünmek lazım

Abicim tabi arsası var,tuğlası var,alçısı var,var oğlu var.200 Milyarı malzemeler için söylemiştim zaten.Arsasını katmamıştım doğru söylüyorsun.Çok şey var.Ama hep kaarlı çıkarsın.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Nisan 2012; 14:53:52 

ben eve dayadım 2 metre akvaryum balık üretip satıyorum kebap oturduğum yerden, 30 binliraya aç bi üretimhane derdim ama işi bilmen lazım dayı

1110 Mesaj
22 Nisan 2012; 15:01:03 

quote:

Orijinalden alıntı: kocmar63

Amca profilinize baktım cep telefonlarınız yerinde kullandığınız marka model yazmanız gerekiyordu tel no yu silin lütfen

Bu arada 61 doğumlu olduğunuzu gördüm bizim pederle yaşıtsınız

iPhone 4 8GB - iOS 6.1.3

3159 Mesaj
22 Nisan 2012; 15:07:35 

Dış ticaretle uğraşın, en az 200 m2 bi yer kiralayin, çine bir hafta on günlük bir gezi düzenleyin beğendiniz ve burada gidebilecek ürünleri getirtin iki katına satın veya cine bulaşmayın Japonya ya gidin vs..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

"Altın ne oluyor, can ne oluyor, inci, mercan da nedir bir sevgiye harcanmadıktan, bir sevgiliye feda edilmedikten sonra"

436 Mesaj
22 Nisan 2012; 15:17:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Hellaflush&Fatlace

edit:petshop acabilirsin 2yildir akvaristlik muhabbet kusu ve kopekde besledim ozellikle pethopta cok para var

Abi kartalda nerde pastane bende kartalda oturuyorumda bir gün uğrarım belki

"Umut bitmesi, benzinin bitmesi gibi bişey. Daha ileri gidemiyor insan, orda kalıyor. Orda..."

1 Mesaj
22 Nisan 2012; 16:56:43 

ARKADAŞIM ÖNERİNE AÇIK OLABİLİRİM MALİYEDEN EMEKLİ OLDUĞUMDAN MEVZUAT AÇISINDAN BİR SIKINTI OLMAZ DEĞERLENDİREBİLİRİM

3639 Mesaj
22 Nisan 2012; 17:46:02 

Abi , şirin bi mekan yapman lazım . Kır pidesi , pasta gibi ürünler satabileceğin . Ortam çok dar olmayacak , masalar birbirine çok yakın olmayıp , kişisel olacak . Duvarlar kağıt kaplı . İşçi olarak ortalama güzellikle bi kaç hatun çalıştırırsan hem işin çok seri olmuş olur hem estetiklik kazandırmış olursun mekana . 1 seneye kalmaz yatırımını amorti edip kára geçersin , riski yok abi . Millet illaki acıkıyor .

O değilde ne yaparsan yap , helalinden yap . Forumda görüyorum 10 dolarlık çakma kulaklıkları orjinal diye 50 - 60 liradan satıyorlar . İnsanda biraz vicdan olur .

Bende maliyeciyim abi izninle şunları da eklemek isterim ,
bizim halkımız yüksek gelir seviyesine sahip bi halk değil . Bu sebepten lüks yerlere ayda bir defa bile gitme imkanları olmuyor . Ben işletmeci olarak , kalitenin fazla olduğu yüksek kar marjı yapabildiğim bi piyasayı değil , kar marjının nispeten düşük olduğu fakat stabil gelir kazandırabilecek piyasayı tercih ederim . Bu sebepten , insanlar 3 liraya 2 tane kır pidesine haz alarak doyabiliyorsa ben , o imkanı ona sunarım . Mekanımda oturttururum . Müzik dinletirim biraz nefes aldırırırım . Sürekli satış yapabileceğim bi sistemde gider ve gelirleri idame ettirmesi her zaman kolaydır . Çünkü nakit para girişi ve çıkışı sürekli haldedir . 100 kır pidesinin maliyeti atıyorum tamamen - 100 liraysa - , 100 tanesini 150 liraya satıp , 50 lira kar yapabilirim çok kısa zamanda . Organizasyonlar için toptan alım yapmak isteyenler olacaktır . Onları da olağan koşullar ile birlikte götürebilirsen sistemi de aksatmamış olursun . Milletin ayağı alıştıkça potansiyel sürekli müşteri de elde etmiş olursun . Artık , yer kendini amorti ettikten sonra daha da büyütebilir ve mekanda değişiklik yaparsın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wheaston -- 22 Nisan 2012; 18:48:47 >

BeşiktAŞK

5535 Mesaj
22 Nisan 2012; 17:54:31 

dayıcım 2 sektöre yönelebilrisn

birincisi oyun sektöre ps3 xbox cafe filan

2. si gıda sektörü

ama ben 2. sini daha çok öneririm

Xbox 360 Gamertag: Swat882dh - Galaxy S4 - Ipad Mini-Surface Pro 3---Business
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » 30.000.-TL. PARA İLE NE İŞ YAPILIR
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.365