Şimdi Ara

En İyi Online Dizi ve Sinema Sitelerinden Safari ile Video İzleme (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
28
Favori
18.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rlxhkn

evrenselfilm için az önce opera mobile ile bir deneme yaptım alternatiflerin olduğu sayfaya geçti. bu demek oluyor ki safaride geçer.

ve kotadan daha az yiyecek şekilde izlemek istiyorsanız bunun için bi kod yazarız

1 gb iyidir hocam..sen sitenin mevcut haline birşeyler ayarla..
  • Bir sorum olucakdi safaride veya herhangi bi browserda film izlemeye Calistigimda browser kendini kapatiyor çöküyor iphonda sorunun ne oldugunu anlamadim bi fikri olan varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerindert görmesin relaxhakan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar an itibarı ile cinemakinada göctü...site açiliyor ama hicbir filmi acamadım...acaba siteye gömülü olan html 5 kodu iptalmi oldu..?

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

Arkadaslar an itibarı ile cinemakinada göctü...site açiliyor ama hicbir filmi acamadım...acaba siteye gömülü olan html 5 kodu iptalmi oldu..?

Bazı filmler acıliyor..yanlış alarm..
    Eger filme tıkladığınızda açılan sayfanın altında.....lufen her zaman tiklayınız .geçiniz...gibi bir yazı çıkıyorsa o film açılıyor.sanırim stenin filmleri yükledigi serverlerle ilgili bir sorun..bazıları açılıyor..bazıları açılmıyor..

• quote:

quote:

evrenselfilm için az önce opera mobile ile bir deneme yaptım alternatiflerin olduğu sayfaya geçti. bu demek oluyor ki safaride geçer.

ve kotadan daha az yiyecek şekilde izlemek istiyorsanız bunun için bi kod yazarız

1 gb iyidir hocam..sen sitenin mevcut haline birşeyler ayarla..

onun için bişey ayarlamam gerekmiyor ki siteye girip izleme seçeneklerinden fileswap ı seçeceksiniz tıkladığınızda flashplayer isteyen sayfa çıkaçak ama sayfanın alt kısmında videoyu indirmek için download butonu göreceksiniz. tabi download butonuna tıkladığınızda safari bunu direkt açacak

• cinemakinadaki o sorunu çözecektik ama bikaç gündür aynı anda online olamıyoruz. kullandığı o reklamı geç olayıyla ilgili tamamen. tabi silinmiş filmler de olabilir
  • Mesajım bulunsun.Teşekkürler herkese.
  • Hakan üstadım görüşmeyeli iyisindir inşallah, Allah devletimize ve sana zeval Vermesin :)
    Ustad madem bu işlerden anlıyorsun su JB işine de bı el atsan süper olur Walla dadından yinmez

• quote:

cinemakinadaki o sorunu çözecektik ama bikaç gündür aynı anda online olamıyoruz. kullandığı o reklamı geç olayıyla ilgili tamamen. tabi silinmiş filmler de olabilir

Günaydın hocam..yok o sorun degil..herzaman tiklayıniz yazısı dursun...zaten o yazı çıkınca o film açiliyor........
    Su anda tek sorun hdfilmizledeki part karısiklığı sorunu...o da kodla düzelirse süper olacak....beni oğlüm beni telefonla aradı.. Ya filmin başı hangi part diye....bende oğlum sitenin sahibi benmiyim..dene bul diye kızdım..meger part.6 veya 5....aslında 1.partmış..film oradan baslıyor..ama sonra 2.part yine karışık...

• Evrensel olmadı.....ilk sayfayı geçiyr...fileswap açiyor..ama download butaonuna basığımızda sonsuz döngüye giriyor..opera mobilde açıpta safaride açmamasıda ilginç...bir cok filmde denedim...sana iş çıkmasın diye... ama siteyi sen buldun madem..bir recete yazarsin artik..
    Sevgiler

• bak yine gitmişim oraya yapıştırmışım;)

buraya da yazıyım bari. evrenselfilmde bir film aç. fileswap seçeneğini seç, downloada tıklamadan bu koda tıkla

javascript:location.href=(((document.getElementsByName("FlashVars")[0].value).split("file=")[1]).split(".flv")[0])+".flv";
  • quote:

bak yine gitmişim oraya yapıştırmışım;)

buraya da yazıyım bari. evrenselfilmde bir film aç. fileswap seçeneğini seç, downloada tıklamadan bu koda tıkla

javascript:location.href=(((document.getElementsByName("FlashVars")[0].value).split("file=")[1]).split(".flv")[0])+".flv";

akşam bakacağım....
    bu koda tıkladıktan sonra downl.tıklamqaya gerek kalmıyormu..? yoksa sonra down.da tıklayacakmıyız...?
  • koda tıkladıktan sonra player açılacak downloada tıklamak istesen bile;);) ama çözünürlük genelde düşük olacak yine de akk ları düşük olanlar için daha iyi ayrıca sitede genel olarak bütün filmler fileswap ta var
  • aynen hocam..iyi oldu...
  • http://sebastiyan.mynet.com/diziler
    Burası da iyi gayet. Gerçi HD yok ama, sorunsuz.

• Selamlar..hdfilmsitesi-hdseyir-uzmantv izlenebilir duruma getirebilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Allah devlete ve hakana zeval vermesin....
    İyi aksamlar....

amiiin bu başlığı ayakta tutan ganejaya da;)

http://hdfilmsitesi.com yine değişiklik yaptı bu sefer biraz uğraştırdı da ama bi yolunu buldum. eskisi dursun şimdilik bu aşağıdaki kod eski filmleri açamıyor ama eski filmleri muhtemelen şu an kullandığınız da açamıycak. olsun yine de o da dursun şimdilik bunu kullanın

javascript:linkler="";a=document.getElementsByTagName("embed");sayi=0;for(x=0;x<a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=61331545&url=+link+" data-href="+link+">Part "+sayi+"</a></br>";});}}function bekle(){document.write(linkler);}setTimeout("bekle()", 3000);

bir de bu kodun en sonunda 3000 yazan yer var ya he o işte linkler bulunduktan sonra 3 saniye bekletip yazdırıyor. eğer sorun çıkarsa yani boş sayfa çıkarsa(ki chromeda sorun yok)
    o 3000 i 5000 falan yaparsınız

Hocam bu yazdığınız kodları ipadde kopyalamiyorum.bunun bir yolu var mı veya nasil yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowsluck007

Selamlar..hdfilmsitesi-hdseyir-uzmantv izlenebilir duruma getirebilirmisiniz?

Hdseyir maalesef kapandı...digerleriNden hdfilmsitesi icin rlxhkn arkadaşımzın yazdigi kullanabilirsiniz"kod güncel çalısıyor az once kontrolettim.filme tiklayın..sonra tek part veya partli kisimlardan birine tiklayın...yeni sayfa açınca biraz bekleyip yer imlerine kaydettiginiz koda tiklayın...
    Kodları yer imlerine kaydedemiyormüşsunuz...rlxhkn arkadaşımızın...imzaşındaki linkte hem kodlar hemde nasıl ekleyeceğimiz yazıyor...yapamazsanız yine haber verin .yardımcı olalım..bende eklerken zorlanmiştım..burada önemli olan yer imlerini acip..düzenle dediginizde sağ tarafında ok isareti olan yer imlerini açip düzenleyebilirsiniz.....kopyalayacağınız linke biraz parmağınızı basıli tutup kopyala yapınsonrada düzenleyeceginiz yer imini açıp ortadaki satira yapistirin..ustteki satira isim(hdfilm sitesini) yazın o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowsluck007

quote:

quote:

Allah devlete ve hakana zeval vermesin....
    İyi aksamlar....

amiiin bu başlığı ayakta tutan ganejaya da;)

http://hdfilmsitesi.com yine değişiklik yaptı bu sefer biraz uğraştırdı da ama bi yolunu buldum. eskisi dursun şimdilik bu aşağıdaki kod eski filmleri açamıyor ama eski filmleri muhtemelen şu an kullandığınız da açamıycak. olsun yine de o da dursun şimdilik bunu kullanın

javascript:linkler="";a=document.getElementsByTagName("embed");sayi=0;for(x=0;x<a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=61333635&url=+link+" data-href="+link+">Part "+sayi+"</a></br>";});}}function bekle(){document.write(linkler);}setTimeout("bekle()", 3000);

bir de bu kodun en sonunda 3000 yazan yer var ya he o işte linkler bulunduktan sonra 3 saniye bekletip yazdırıyor. eğer sorun çıkarsa yani boş sayfa çıkarsa(ki chromeda sorun yok)
    o 3000 i 5000 falan yaparsınız

Hocam bu yazdığınız kodları ipadde kopyalamiyorum.bunun bir yolu var mı veya nasil yapabilirim

Bu kod güncel. Yukarida dediğim gibi yapın..ama fiziki olarak kopyalayamıyprum diyorsanız...goog
    Ede ipadde nasıl kopyalama yapılır. V.s diye yazıp videolarada bakabilirsiniz...
    Hdseyir yerinede cinemakina sitesini kullanabilirsiniz filmler 720 p....direct acıyor site html icine gömülü...kod istemiyor....

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.