Şimdi Ara

'97 Subaru Impreza GT 2.0 Turbo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendimi bildim bileli bir subaru sahibi olmak istemişimdir.Bu hayalimi gerçekleştirmek için çok çalıştım, çabaladım ve sonunda sonuca ulaştım.Aslında gözüm '03 - '04 - '05 wrx yada wrx sti da ama oraya daha çok yolum var..Bütçemin el verdiği ölçüde, büyük kazası olmayan, daha yeni sol ön taraftan darbe almış fakat düzeltilmiş, yeniden boyanmış ve motoru acl yataklarla sıfır olarak yapılmış bir gc8 buldum.Uzun süredir yatmasından dolayı ufak tefek çok işi var, ama zamanla yapılmayacak şeyler değiller.Araç üzerinde 2003 wrx şanzımanı var, göründüğü kadarıyla spor yaylarda mevcut, işim dolayısıyla daha lifte kaldırıp bakma şansım olmadı :) Hks turbo timer, HKs76mm son susturucu ve hks ssqv blowoff diğer aksesuarlarım.Birde konsol üzerinde markasız 3 adet göstegem mevcut, dandik bir pod üzerinde duruyorlar.Ve maalesef bağlı değiller.İlk süprizini direksiyon kutusuyla yaptı, geçen sabah sağa-sola çevirmelerde pompa sesi sandığım bir sesle karşılaştım fakat hidroliğin eksildiğini görünce tamamladım ve ses kesildi.Direksiyon kutusunun her iki tarafından hidrolik kaçırdığını öğrenince ilk süprizimi yaşadım , 400tl gibi bir maliyet çıktı karşıma.Bakalım daha neler olacak...

• hayırlı olsun.kazasız belasız sürüşler :)
  • hayırlı olsun kardeş arkası bana mr2 yi hatırlattı.
  • Hayırlı olsun kardeşim yakında bende aranıza katılıcam
  • Hayırlı olsun. Aracı kaça aldınız acaba? birde çıkacak masrafları merak ettiğimden takipteyim
  • Araba gerçekten güzel gözüküyor.Hayırlı olsun gerçi aradan baya zaman geçti ama olsun.
  • Son durumlar nedir :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.