Şimdi Ara

Exper firması işletmeler için kiralama dönemini başlatıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Exper firması işletmeler için kiralama dönemini başlatıyor

Ülkemizin önde gelen teknoloji firmalarından Exper, elektronik cihaz satın alma konusunda bütçe yetersizliği nedeniyle sıkıntı çeken veya farklı çözümlerle bütçe tasarrufu yapmak isteyen işletmelere yönelik kiralama servisini başlatıyor.

Expertiz Kiralama Sistemi (Exper Teknolojik İşletmeler Zamanı) adı verilen sistemde, işletmeler ihtiyacı olan elektronik ürünleri satın almak yerine kiralama yoluna gidiyor ve harcamaları minimuma indiriyor.

3 yıllığına kiralanabilen cihazların ödemeleri 24 veya 36 ay 19TL'den başlayan taksitlerle yapılabiliyor. 3 yıl sonunda ürün değerinin yüzde 8'i oranında ödeme yaparak satın alabiliyorsunuz.

Expertiz Kiralama Sistemi içerisinde Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Tablet Bilgisiyarlar, Hepsi-bir-arada PC, Sunucular, Monitorler, Dijital Bilgilendirme Ekranları

Yazıcı, Tarayıcı ve Diger Büro Makineleri kiralanabiliyor.

Exper tüm ürünlere süre bitene kadar teknik destek ve garanti sunuyor. +1 Yıllık Garanti Paketi, Kullanıcı Hatalarına Garanti Paketi, 7 x 24 Yazılım Destek Paketi, 5 x12 Yerinde veya Merkezde Teknik Servis Paketi opsiyonel olarak sunuluyor.

• Resimde ki buraya tıklayınız ı tıklamaya çalışan var mı ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Resimde ki buraya tıklayınız ı tıklamaya çalışan var mı ? :D

yok
  • İyi de o fiyata aylık taksitle ürün alırsın koşuuun adam düzüyorlar..
  • Linke tıklayamıyorum.
  • ben mi kurtaracam experi?
  • bi bilgisayar kiralamadıkları kaldı.
    akla mantığa sığmayan iş.
  • araba dese, araba kiralasa bakım masrafı o su şu su vs. var diyeceğim hadi anlayacağım !
  • Yenilikçi bir toplumda yenilikçi bir strateji.Hem kiralayan firma daha hızlı çözüm bulabiliyor hemde kiraya veren firma yazılımsal destek vs işlerden ekstra para kazanıyor.Günümüzde mantıklı bir satış politikası.
  • dmekki para sıkıntısı var ki böyle şeylere girişti.
  • Ülkemizin önde gelen teknoloji firmalarından Exper
    önde gelen
    önde gelen
    önde gelen
    önde gelen
    önde gelen
  • PC kiralamayi 2005 yilinda Casper denemísti yada benzeri bir yerli marka = ben o zaman dusunmustum kiralayi ordan biliyorum !
  • Apple bunu işletmeler için yapıyor zaten. Mesela iPhone 4 kiralandı, kira süresi bitince mesela iPhone 4s çıktı diyelim, onu verip kiraya devam ediyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Link kırık.
  • İşletmeler için mantıklı bir çözüm aslında.
  • Madem satamıyoruz o zaman kiralayalım demişler.
  • hep bir küçümseme çabası....
  • İşe yarayıp yaramayacağı ileride belli olur, ama iyi bir fikir açıkcası her ne kadar yararı olur bilinmez :)
  • ürün satma çabaları vol 213012949214301329123912313.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jab We Met

quote:

Orijinalden alıntı: XsI

Ülkemizin önde gelen teknoloji firmalarından Exper
    önde gelen
    önde gelen
    önde gelen
    önde gelen
    önde gelen

'' ÖNDE GELEN ''

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.