Şimdi Ara

Sherlock Holmes 3 | Aralık 22 (2021)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
6
Favori
27.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.imdb.com/title/tt2094116/

Başka bir kaynaktan edindiğim bilgiye göre çekimler İron Man 3'ün çekimlerinden sonra başlayacak. Robert Downey şu sıralar başını kaşıyamıyor.

Sherlock Holmes 3 | Aralık 22 (2021)

Robert Downey Jr. ve Jude Law'ın başrolünde yer aldığı Sherlock Holmes serisinin üçüncü filmi ertelendi. Vizyon tarihi ikinci kez değiştirilen Sherlock Holmes 3, izleyicileriyle daha ileri bir tarihte buluşma imkanı bulacak. Bu erteleme durumu filmin yönetmeninin henüz bulunamamasına bağlanıyor.

İlk filmiyle 2009 yılında Sherlock Holmes adıyla karşımıza çıkan, ardından Sherlock Holmes: Gölge Oyunları ile devam eden film serisine üçüncü filmin ekleneceği resmi olarak duyurulmuştu. Serinin hayranları tarafından olumlu bir şekilde karşılanan bu haberin ardından vizyon tarihi 2019 yılının Aralık ayı olarak belirlenmişti. Ancak çeşitli aksaklıklar nedeniyle bu tarih 25 Aralık 2020 tarihine çekilmişti. Şimdi ise filmin çekimlerine başlanamaması, hatta yönetmeninin dahi bulunamaması gerekçe gösterilerek Sherlock Holmes 3 daha ileri bir tarihe alındı. Bir dedikoduya göre yönetmenliği üstlenmesi üzerine diğer Sherlock Holmes filmlerinin de yönetmen koltuğunda oturan Guy Ritchie ile anlaşma sağlanabilir. Ancak başarılı yönetmen Ritchie ile olası bir anlaşma konusunda bir bilgi paylaşılanlar arasında yer almıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda yer alacak olan isimler arasında Sherlock Holmes'e hayat veren ve Avengers ekibinin sevilen kahramanlarından Iron Man'i canlandıran yıldız oyuncu Robert Downey Jr., Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları'nın Dumbledore'u Jude Law ve Irene Adler'ı canlandıracağı söylentileri bulunan Rachel McAdams yer alıyor. Sherlock Holmes 3'nin senaryosu ise Arthur Conan Doyle'un kült romanlarından uyarlanarak Narcos, Hannibal gibi önemli dizilerin senaristi Chris Brancato tarafından kaleme alınacak. Sherlock Holmes 3'nin ülkemizdeki izleyicileriyle ne zaman buluşacağı henüz bilinmiyor.

Henüz üçüncü filmin konusu bilinmemekle birlikte Sherlock Holmes: Gölge Oyunları ile hikaye şurada kalmıştı: Dünyanın en ünlü ve zeki dedektiflerinden Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) ve 'ortağı' Dr. Watson (Jude Law) bu sefer Londra’nın dışına çıkarak Fransa, Almanya ve İsviçre’ye yol alacakları yeni ve tehlikeli bir maceraya sürükleniyorlar. Onlardan hep bir adım önde olan kurnaz ve vicdansız Profesör Moriarty (Jared Harris) ise -ki Holmes en zeki olma unvanını ona kaptırmak üzere- büyük bir laneti değiştirecek planların peşindedir. Kahramanlarımız ise ne olursa olsun Moriarty durdurmaya kararlı...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Aceleye getirmemeleri iyi olmuş Güçlü bir senaryo ile 4. filmi bekletecek mükemmel bir film olur umarım
  • Daha erken olamazdı da bence. Downey jr. İron man'in çekimlerinde olacak . Daha sonra çekimlere başlanacak post prodüksiyondu montajdı derken. Anca yetişir bence.
  • Robert Downey :)

the end ?
  • İron man daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

İron man daha iyi

Ayrım yapamıyorum . İkiside çocuğum gibi.
  • The avenger, iron man 3, sherlock holmes 3, yürü be.
  • Adam rolünün hakkınıda vermiyor değil. Helal olsun bir filmden bir filme. Hepside tutuyor ha. Parayı kırdı herif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipponese

Adam rolünün hakkınıda vermiyor değil. Helal olsun bir filmden bir filme. Hepside tutuyor ha. Parayı kırdı herif.

Adama ukalalik yakisiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meduzz

Robert Downey :)

the end ?

• bu adam insanı sıkmıyor yahu. bunun yerine n.cage oynadığını düşünsenize bu filmler hayatta tutmazdı bu kadar
  • Güzel haber her şekilde izlenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black milk

bu adam insanı sıkmıyor yahu. bunun yerine n.cage oynadığını düşünsenize bu filmler hayatta tutmazdı bu kadar

yo n.cage de iyidir yani en azından benim adamım sıkılmadan izlerdim.
  • İşte bu güzel haberAdam hangi rolü oynasa yakışıyor.Sherlock Holmes biçilmiş kaftan bence.
  • Evet adam son yıllarda yükselişe geçti. Ama bence Sherlock Holmes onun oyunculuğunu daha iyi yansıtmasını sağlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

İron man daha iyi

Ayrım yapamıyorum . İkiside çocuğum gibi.

ee,ikisindede Robert downey gibi biri olunca ayrım yapmak imkansız

• Şimdiden yerimizi alalım güzel bir film bizi bekliyor
  • 1 ve 2 den daha güzel olmalı
  • hayatımda izlediğim en güzel film sonuydu :D

THE END ? :D
  • ironman i sevmiyorum ama sherlock candır.sabırsızlıkla bekliyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.