Şimdi Ara

TERA'ya Yeni Bir Island of Dawn Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      En Masse Entertainment dün itibariyle başlangıç alanımız olan Island of Dawn için yepyeni bir video yayınladı.

TERA'ya ilk defa giriş yapan oyuncular önce kendilerini bu adada buluyorlar, burada oyunun hikayesine şöyle bir giriş yapabiliyor ve daha da detaylara giriyoruz. En Masse Entertainment'ın yayınladığı Island of Dawn isimli videoda da başınıza neler gelebileceğine şöyle bir göz atıyoruz.

İşte video; 

• Haberiniz olsun sınıf diye birşey yok oyunda.. yaa baltacı ya asacı ya kılıç cı bumudur class yani beyin bedava.. yani anlıyacağınız ben kılıçtan sıkıldım balta alıyım kalkan takıyım yok öyle daggermiş,tek baltaymış yok haa nasıl dersen fena değil ama bir süre sonra sıkar
  • ben bi türlü betaya katılamadım türkiyede olmuyomuş galiba öyle duydum nasıl girebilirim 1 gün kaldı zaten yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatalhunter

ben bi türlü betaya katılamadım türkiyede olmuyomuş galiba öyle duydum nasıl girebilirim 1 gün kaldı zaten yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum

http://tera-europe.com/ bu adresten yapacaksın dostum. Enter code yerinede TERABETA yazıcaksın geliyor sonra download 20+ gb
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.