Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben %40 özürlüden yararlanıyorum ben kayıt yenilemede ilk gün hemen hallederim işimi o zaman ve kitapları hemende vermezler yine sınava 1 ay kala dağıtırlar varmı bu konuda bilgisi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarrChief -- 17 Ocak 2013; 13:02:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

quote:

Orijinalden alıntı: genelsekreter

böyle sistemin !!!arkadaslar ıkı sınavın arası cok kısa değilmi ya nedir bu ben anlamıyorum.eskiden bu kadar değildi arada iki ay filan olurdu sanki.ne bu amaçsızca.daha az maliyetle ogrencilerden kısa zamanda para kazanma mantıgıımı bu.ticarethane zekası mı? nedir anlayan var mı?

ticaret hane zekası bence.sınav aralarını kısalttılar sistemi değiştirdiler kitap dağıtım organizasyonu sıfır sınavda 20 şer soruya düşürdüler çıkan sorular yalan yanlış kitaplarla alakasız en ince ayrıntılı sorular.diğer okullarda kalkan harç ücretlerinin telafisi aöf de okuyan insanlara yıkılmıştır bence.öyle bu iş kaliteyi arttıralım demekle olmuyor.her önüne geleni senelerden beri alıp çıkmış sorularla sınav yapıyorsun sonra kalkıp bu düzeni değiştirip saçma sapan bir yönetmelikle milleti sınıfta bırakma politikaları.erkekler için konuşuyorum çoğumuz askerlik için okuyoruz buralarda bu adamlar öyle bir hale getirdilerki ya aöf ye harç parası vereceksin yada gidip 30.000 i verip bedelli yapacaksın.kalite arttırımı bu sistemle olmaz.sen ders vermiyorsun kurs vermiyorsun herkes çalışıp okuyan kimseler.madem kalite arttırcaksın açarsın gece ünileri açık öğretimliler gider görürler derslerini.hem birşey verme eğitim namına hem zorlaştır bırak milleti derslerden varmı böyle bir dünya var işte yaşıyoruz anasını satayım.

bravo dostum, sınav araları zaten baslı basına sorun utanmasalar 3 hafta koycak ıt oglu ıtler
  • Arkadaslar 4441026aradim genel not ortalamami ogrenmek icin ve teldeki bayan 1.60 ortalamaniz dedi nasil oluyor anlam veremedim suanda aof isletme 4.sinifta 2.senem gecen sene toplamda3dersim vardi bu sene sistem degisikliginden 6ders oldu nasil oluyor o kadar ders veriyorumda 1.60oluyor anlam veremedim anlayamadimda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman açıklanacak bu sonuçlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

Arkadaslar 4441026aradim genel not ortalamami ogrenmek icin ve teldeki bayan 1.60 ortalamaniz dedi nasil oluyor anlam veremedim suanda aof isletme 4.sinifta 2.senem gecen sene toplamda3dersim vardi bu sene sistem degisikliginden 6ders oldu nasil oluyor o kadar ders veriyorumda 1.60oluyor anlam veremedim anlayamadimda

nasıl bir cevap o ya, 4. sınıfta ikinci senem diyorsun, o dönem not ortalamasını vermiştir yanlışlıkla. Yoksa GNO'nun 1.60 olmasına imkan yok, yoksa hala 1. sınıfta olurdun o ortalama ile kredili sistemde bile 4. sınıfa varamazsın
  • Yani gecen senede 4.siniftim mezun olamadim alttan derslerim kaldi 3tane sistem degisikliginden 6dersim oldu yatay gecistim 3. ve 4 sinifi okuyorum 1.60ortalama cok komik degilmi?

• evet komik tabi, hatta komiği bırak öyle bir GNO imkansız. Dediğim gibi ortalaman 1.60 olsa hala birinci sınıfta olurdun. Saçmalamış cevabı veren, yanlışlıkla dönem not ortalamasını vermiş olabilir.
  • not ortalamasını nasıl veriyorlarki, sonuçlar açıklanmadı bişey olmadı. Diğer geçtiklerimiz de yıllık sistemde kaldı zaten bu yeni kredili sistemi etkilemeyecek dendi falan.

Madem etkileyecekti, ben şartlı olarak kaldığım dersleri verip mezun bile oluyordum bütün derslerden Yıllık sisteme geçirmeselerdi kaldığımız dersleri.

Ne iş yapmaya çalışıyorlar anlamadım gitti. Haberlere de çıktı cevap anahtarı mı ne yanlışmış uyarmışlar bunları düzeltin diye. Vallaha dua edelimde haksızlıklara uğrayarak sınıfta falan kalmadan geçelim şu dersleri. Bıktım artık bitirip askere gidecem arkadaş bu ne ya enayi gibi uzattık
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

Yani gecen senede 4.siniftim mezun olamadim alttan derslerim kaldi 3tane sistem degisikliginden 6dersim oldu yatay gecistim 3. ve 4 sinifi okuyorum 1.60ortalama cok komik degilmi?

dostum daha sonuçlar açıklanmadı alttaki derslerin hangi döneme ait güz bahar? final sınav sonuçlarından sonra öğrenirsin ortalamanı 3 eskiden var 3 de yeni derslerden kakalamışlar sanırım o ortalama çok normal.
  • vize notları ne zaman açıklanacak

• Bu finallerde de çok bişey beklemiyorum hepsinden kalacam galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkish_republic

Bu finallerde de çok bişey beklemiyorum hepsinden kalacam galiba

aynı ben de. konular çok karışık bişey anlamıyorum. tek dersten kalsak dahi 1 sene uzayacak okul büt yok :@
  • Çalışmaktan gına geldi læ 9 kitaptan 5 tane kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

quote:

aynı ben de. konular çok karışık bişey anlamıyorum. tek dersten kalsak dahi 1 sene uzayacak okul büt yok :@

But olccak buyuk ihtimal hocalar bu baskiya dayanamaz cikartirlar diyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

quote:

Sınıfta kalmak yok diyorlar doğrumudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Çalışmaktan gına geldi læ 9 kitaptan 5 tane kaldı.

hocam nasıl çalışıyorsunuz bana da söyleyinde bende o şekilde çalişim yoksa kalacam hiç yoktan şöyle 5-6 dersten geçim yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Çalışmaktan gına geldi læ 9 kitaptan 5 tane kaldı.

hocam nasıl çalışıyorsunuz bana da söyleyinde bende o şekilde çalişim yoksa kalacam hiç yoktan şöyle 5-6 dersten geçim yeter.

hocam mesela şimdi genel muhasebe 1 deyim. Bilmediğim yerlerin altını çiziyorum genellikle bunlar tanımlar oluyor bazende önemli kısımlar. Başlıkları ve maddeleri aklımda tutmaya çalışıyorum. Şimdi dün 5.ünitede hazır değerler diye bi konu var çok kolay geldi bana hemen bitirdim. Ama hukukta mesela arapça kelimeler var bi b.k anlaşılmıyor onuda okudum geçtim zaten çoğu günlük hayatta anlatılan şeyler bir tek kelimeler sorun olabilir.

Günde iki ünite çalışıp yavaş yavaş bitirmeye çalışacam. Soru bankası falan almadım. En kötü notum iktisat diğerlerini geçer notun üstünde bekliyorum.
  • Not ortalaması hk. 3 ve 4. Dönem olan bir öğrencinin 1. Dönemden zayıf FF dersi olsun. Büroya sordum ortalamamı çok düşük söyledi diyenler var. Bu FF notundan kaynaklanmaktadır DD yukarı aldığınız zaman yükselecektir.
  • Hiç çalışmadım finallere
  • Sistemin değiştiğinden son anda haberim oldu ve arkadasım sayesinde ilk sınavlardan haberim oldu. Ben 3.sınıf derken bir baktım 4.sınıf olmusum neyse ilk sınavlara girdim toplam 6 dersim var 3 ve 4 sınıf dahil.

Subatta yapılacak sınav ocakta yapılan sınavların finalleri olacak sanırım. Boylelikle birinci dönem bitmiş olacak peki 2.dönemde hangi derslerden sınava gireceğiz.

3.Sınıftan kalan derslerim
    maliyet
    finans
    İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU derslerinden kaldım

ocaktaki sınavda ise
    ULUSLAR ARASI İŞLETMECİLİK
    MALİYET MUHABESİ
    FİNANSAL YÖNETİM 1
    İSLETMELERDE SOSYAL SORUMLULUK
    DENETİM
    SERMAYE PİYASALARI

SINAVLARINA girdim. Şimdi ben 2. dönemde hangi derslerden sınava gireceğim birisi açıklayabilirmi dostlarım.
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.