Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayri ayri okullarda sinava girmek cok sacma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ikinci sınavda girip bugün sallayanlar ve yarın sallayacak olanlardanım.
    Beyler ABD , DEDE , ECE , BABA'larınız bol olsun.
  • Sınav çok zor geldi bana üstüne 20 soru vay halimize.
  • Yarın sadece bir ders için sabah 09.30 da ki sınava gideceğim diğerleri 14.00'te bu yeni halini hiç beğenmedim planlamanın.
  • Beyler bugunku sınavlara girdim ama yarınkı sınavlara giremeyecegim babanem amelıyat oluyor. Finallerde tam notmu almam gerekıyo gırmedıgım derslerden ve geçen sene kalmıştım bu senede kalırsam yaylalar yaylalar dan korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Yarın sadece bir ders için sabah 09.30 da ki sınava gideceğim diğerleri 14.00'te bu yeni halini hiç beğenmedim planlamanın.

dostum yenı sıstem ne kı, zaten 9 bucuk ve 2 de degılmıydı cıft sınavlar bu sene ılk defa gırdım bu sekılde alttan ders oldugu ıcın ? degıslık nedır yanı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Beyler bugunku sınavlara girdim ama yarınkı sınavlara giremeyecegim babanem amelıyat oluyor. Finallerde tam notmu almam gerekıyo gırmedıgım derslerden ve geçen sene kalmıştım bu senede kalırsam yaylalar yaylalar dan korkuyorum

Yok tam değil sanırım bu aldığın notla %30 çarpılıyor yada bölünüyor suan sabah kusura bakma kafa gidik tam cevap veremiyorum. Finaldede %70 le işlem yapılıyor ondan sonra ortalama alınıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

Yarın sadece bir ders için sabah 09.30 da ki sınava gideceğim diğerleri 14.00'te bu yeni halini hiç beğenmedim planlamanın.

dostum yenı sıstem ne kı, zaten 9 bucuk ve 2 de degılmıydı cıft sınavlar bu sene ılk defa gırdım bu sekılde alttan ders oldugu ıcın ? degıslık nedır yanı ?

Bende böyle olmuyordu 2 senedir tek saatte girip çıkıyordum rahattı. İlk defa böyle yaptılar birazdan çıkacağım 30 dk lık sınav için sonra 4 saat bekle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pilavlı

quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

beyler herkese yarınki sınavlarda iyi yan basmalar pardon başarılar dicektim.forum donanım sınav sallama timi iş başında

aynen hocam yine sallamasyonlar olacak tabi seni kırarmıyım.

yönetimde güncel yaklaşımlar = felsefe
    finansal yönetim = fore kazık

bu dersler hakkında ne yapmalıyız? yönetimin son ünitesinde pek bilgim yok.. finansal malum zaten

yarın iki derste var malasef sorulara baktım gene sadece ünite sonundaki 20 puan felan alsam gene kardır diyerekten başka çarem yok.

Bugun erken kalkıp kafa yorduk sınavda başım hala ağrıyor uyudum geçmedi. Kitaba bakıyım diyorum olmuyor

aynen hocam şu 2-3 gündür kafam sızlıyor çalışmaktan yumurta dayanırsa olacağı bu salak gibi son güne bıraktım.Finallere 1 ay var erkenden çalışmaya başlasam iyi olurda 9 kitap her biri 8 ünite 72 ünite eder 72x10=720 soru eder.Bunun yıllık faiz getirisi noluyoooo lan..

gene çalışamıycam..

La faizi nasıl soktun Allah napmasın seni hiç güleceğim yoktu

+1 iyi guldm bende bugunki sinavlara da girdik.sonumuz hayrolsun

• iktisada giriş zor geldi bana ya. o kadar çalıştım çalıştıklarım pek çıkmadı.
  • Sinavdan ciktil beklemedeyiz Saat 2 ye kadar yalniz tum okul tek dersten sinavdaydi ayarlamislar.

• İşletme 4.sınıf denetim dersinden hiç umudum yok ama bakalım hayırlısı artık sınav 2de o zamana kadar ne yapabilirsem artık

• quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Beyler bugunku sınavlara girdim ama yarınkı sınavlara giremeyecegim babanem amelıyat oluyor. Finallerde tam notmu almam gerekıyo gırmedıgım derslerden ve geçen sene kalmıştım bu senede kalırsam yaylalar yaylalar dan korkuyorum

Artık 2 yıl ustuste kalınca tecil bozulma durumu yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamu ekonomisi iyiydi cok zorlamadi beni...

• Herkese geçmiş olsun arkadaşlar.İnşallah çalışmayan +50 geçer çalışan ise +90 alır
  • Şimdi benim şöyle bi durumum var ;

Ben dünkü sınava ve bugün kü sınava girmedim.Nedeni ise bölüm değiştirecek olmam.Türk dili ve edebiyatına geçmek istiyorum.Bölüm değiştirme nasıl oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstwrc

İşletme 4.sınıf denetim dersinden hiç umudum yok ama bakalım hayırlısı artık sınav 2de o zamana kadar ne yapabilirsem artık

Benimde oyle zaten be o dersin kitabinida almadim

2 kez gittim buroya ikisindede kitap yoktu

8 derten en fazla 3 tanesini gecerim ben

• quote:

Bugun butun sinavlar saat 09.30'da olabilirdi aslindi

Kizin biri silivriden geliyordu uzuldum vallahi silivri nere yenibosna nere

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Bugun butun sinavlar saat 09.30'da olabilirdi aslindi

Kizin biri silivriden geliyordu uzuldum vallahi silivri nere yenibosna nere

bende izmir'de şehrin bi ucundan bi ucuna gidiyorum sınav icin. bunları ayarlayanların taa .......... bi de ilkokula vermiyolar mı uyuz oluyorum. dün sıraya sıgmadım. dizime geliyo sıranın boyu.
  • yine bankacılık soruları kolaydı hatta bazı sorularda diğer sorunun cevabı yazıyordur örneğin bi soruda normatif ( olması gereken) diye soru devam ederken bir başka soruda olması gereken durum aşağıdakilerden hangisidir diye soru vardı cevaplarda normatif vardı 10 puan garanti ordan fena değildi düne göre bugün daha iyiydi 1. sınıfım bu arada
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.