Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cadillaccts

beyler o soruları hazırlayanların işletmelerde etikle strateji sınavına girdim işletme 4 üm.pek kitaptaki sorularla alakası yok.çok kazık sormuşlar.bende hayatımın sallamalarını yaptım. kısaca sıçtım sonuçları merakla bekliyorum. çan eğrisinden ümitliyim.

hocam aynen bende baktım sorulara lakin bttim çan eğrisi artık başka çare yok.
  • quote:

beyler o soruları hazırlayanların işletmelerde etikle strateji sınavına girdim işletme 4 üm.pek kitaptaki sorularla alakası yok.çok kazık sormuşlar.bende hayatımın sallamalarını yaptım. kısaca sıçtım sonuçları merakla bekliyorum. çan eğrisinden ümitliyim.

aynen ya, p stratejik yönetime zor diyordum etik çok kek geliyordu.. anasını satim etiği zar zor bilmeye bilmeye yaptım st yön. bikaç tane yapabildim. saçmalamışlar
  • Abartmıyorum Antropoloji'deki soruların tamamı önceki sınavlarda çıkmış sorulardı. En zor sınav Ortaçağ felsefesiydi. Hayırlısı artık.
  • İşletme 4. sınıf etik zordu gerçekten..
  • Çok saçma bır durumla karsılastım sınavda,,,sınıfın yarısı 1 dersten sorumlu 30 dakka dolunca cıkıp gıdıyor dıger yarısı 3 dersten sorumlu 90dk surelerı var ,sınıfları ayırmamıslar 30.dakıkada sınıfta bı hareketlık oluyor sesler vs..10 dakıka kafadan gıdıyor..

Türk dilini harbi kasmışlar kendisinden çok ümitli değilim muhtemelen oda benden ümitli değil..

Maliye politikası ve devlet borçları iyi gibiydi beni geçirsin başka bişe istemem zaten
  • ya 4.sınıf b grubu olan var mı ?
    o etik neydi öyle ya e den başlayıp ada bitti resmen.

e d c b a şeklinde
  • Her dersten 5-6 tane soru yaptım. Mesela 6 soru yaptım diyelim gerisi bilmiyorum hangi şıkkı hiç işaretlemediysem kalan 14 soruyu o şık yaptım. Yani genel olarak 40-55 arası bir şey alırım hepsinden ( tic hukuku - gen. muhas. - işletme yönetimi - dönem sonu hesapları ( sadece bundan 30'u zor görürüm gibi ) ).
  • Birde şimdş 1 ay içinde ikinci sınav olacak ve o da tam 8unite olacak. Deli gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 5 Ocak 2013; 17:05:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bn işletme 4.sınıf öğleden sonra girdiğim sınawda kitapcık işletmelerde sosyal sorumluluk ve etik-strarejik yönetim -türk dili şeklindeydi bnde aklımda kalmamış yada dikkat etmedim cevap kağıdına bu sırayla işaretledim sizlerde de cvp kağıdı sırası böyle mi normalde çok dikkat ederdim trafikten sınawa biras geç gelince unutmuşum :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

quote:

hocam aynen bende baktım sorulara lakin bttim çan eğrisi artık başka çare yok.

quote:

enduluslucoban

çan eğrisinden faydalancaz gördüğüm kadarıyla zor sormuşlar sabah uluslararası işletmeciliğe girdim gayet iyidi sorular öğlenden sonrakiler sıçtı sıvadılar ortalığa.salladığım cevaplarında tutcağını sanmıyorum çünkü mantıkları hep farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cadillaccts -- 5 Ocak 2013; 17:49:40 >
  • eskı sorular yoktu tarzı degımıs soruların yenı yenı sorular turemıs bunların ben varya sankı hergun okula gıdıyoruz 1 ay kala verıyolar kıtapları zaten kufur edıcem ya
  • arkadaşlar nolur yardım edin bugün MATEMATİK dersinden sınava girenler aklınızda kalan soruları yazın lütfen alttan dersim ve veremiyorum şansıma belki çıkar lütfen hafızanızı zorlayın hatırlayın yazın bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

Beyler, çan eğrisi ile bölümün ortalamasını nasıl öğrenicez ? Sınav sonuçlarında CC yazması yeterlimi, yoksa çan eğrisi ortalamasının kaç olduğu yazacakmı ?

O dersin sonuç bölümünde seninle aynı bölümü okuyup aynı dersi alan kişilerin not ortalaması yazacak. Sadece finalden sonra değil vize sonuçlarından sonra da yazacak. Durumunu vize sonuçları açıklandıktan sonra da değerlendirebileceksin yani.
  • Sizler de sabah ayrı öğle ayrı okula yönlendirildiniz mi_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cauchy33

merhaba arkadaşlar bn işletme 4.sınıf öğleden sonra girdiğim sınawda kitapcık işletmelerde sosyal sorumluluk ve etik-strarejik yönetim -türk dili şeklindeydi bnde aklımda kalmamış yada dikkat etmedim cevap kağıdına bu sırayla işaretledim sizlerde de cvp kağıdı sırası böyle mi normalde çok dikkat ederdim trafikten sınawa biras geç gelince unutmuşum :S

kimse cevap kağıdında ki derslerin sırasını hatırlamıyor mu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensaronline

Sizler de sabah ayrı öğle ayrı okula yönlendirildiniz mi_?

bende de sabah öğlen farklıydı
  • YARIN BANA GEÇİRECEK DERSİ AÇIKLIYORUM: FİNANSAL YÖNETİM 1

Umarım fazla işlem sormazlar çünkü bakmadım
  • Bugünkü sınavı kaçırdım, 2. Sınava girme şansım var mı? Sinirden ağlayacağım şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klaros -- 5 Ocak 2013; 18:41:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sepetkafa

arkadaşlar nolur yardım edin bugün MATEMATİK dersinden sınava girenler aklınızda kalan soruları yazın lütfen alttan dersim ve veremiyorum şansıma belki çıkar lütfen hafızanızı zorlayın hatırlayın yazın bekliyorum

arkadaşlar kimse matematikten sınav olmadımı 2 3 soru cvp yollayın
  • Çıkmış sorular hikaye olmuş artık arkadaşlar. Hiç çıkmış sorulara denk gelmedim. Benzer olabilir ama birebir aynı hiç göremedim. Kitaptaki sorulardan bile hiç yoktu. Hep konuların içersinden sorular çıkartmışlar. Çok iyi çalışmadım belki ama yinede ortalamanın üstünde geçti diyebilirim. Yarın 2 dersim kaldı. Umarım kayıpsız geçeriz.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.