Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karamurat_670

quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

Orijinalden alıntı: karamurat_670

quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Arkadaşlar bu sınavlar hakkında bir sorum olacak. Ben dikey geçiş fark ders alarak kaydoldum ilk kez sınavlara gireceğim fakat aşağıdaki listede görüldüğü gibi farklı farklı dersler var. Bunları iki güne yaymışlar ama sınava girdiğim zaman bunların hepsi aynı kitapçıktamı olacak nasıl olacak anlatırmısınız..

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

mesela 9:30'da hangi dersler varsa kitapkçıkta o dersler bulunur.

anladım. umarım kazasız belasız atlatırız. şu kimliğide alamadım hala büyük ihtimal kimlik yerine giriş belgesi verecekler. pazartesi bakacaz artk

bende genel muhasebe 1 ve iktisada giriş 1 derslerinden gircem. artı 4.sınıf dersleri var.

sende olan dersleri 2 senedir veremedim

Bende de aynı dersler mevcut dikey geçişle yeni kayıt oldum.Şimdi üst sınıfa geçmek için 2 ders bırakılabiliyor muhabbeti var ya.Bu derslerin hepsinden mi 2 ders yoksa 3. sınıf olanlardan mı?
    Genel muhasebe 1 iktisada giriş 1 Hukukun temel kavramları dersleri alttan bunlarla ilgili geçmek için minimum kaç dersten geçmek gerekli daha kitap yüzüne bakmadım ona göre bi çalşma planı uygulayacam.Yani bu dokuz dersten kaçından geçmem gerekli alttan olanların durumu nedir?
  • AÖF bürolarının önündeki sıra nedir yav dün geçerken gördüm ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gun Expert -- 1 Ocak 2013; 17:34:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentPunch

AÖF bürolarının önündeki sıra nedir yav dün geçerken gördüm ?

şifre kuyruğudur büyük ihtimalle yada bandrol
  • arkadaşlar 4.sınıftayım ingilizce 1 ve ingilizce 3 derslerim var her iki derstede toplam 12 ünite var arasınavda hangi ünitelerden sorumluyum kaç üniteden sorumluyum cevaplr için teşekkür ederm
  • quote:

Orijinalden alıntı: asderwet11

arkadaşlar 4.sınıftayım ingilizce 1 ve ingilizce 3 derslerim var her iki derstede toplam 12 ünite var arasınavda hangi ünitelerden sorumluyum kaç üniteden sorumluyum cevaplr için teşekkür ederm

ünitelerin yarısından sorumlusun
  • Beyler sınava 3 gün kaldı 7 ders var ama ben hiçbir dersi tam olarak bitiremedim.Her paragrafın ilk satırını mı okusam yoksa özetlere mi baksam ne yapacağımı bilemedim var mı benim gibi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehhiste

Beyler sınava 3 gün kaldı 7 ders var ama ben hiçbir dersi tam olarak bitiremedim.Her paragrafın ilk satırını mı okusam yoksa özetlere mi baksam ne yapacağımı bilemedim var mı benim gibi olan

valla burdakilerin yarisi bu durumdadir bence ben de isten yorgun geliyorum calisamiyorum kalan gunlerde ozetleri okuyup unite sonundaki sorulari cozucem umarim sorular yorumlayarak cozulebilir sorular olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

quote:

Orijinalden alıntı: ehhiste

Beyler sınava 3 gün kaldı 7 ders var ama ben hiçbir dersi tam olarak bitiremedim.Her paragrafın ilk satırını mı okusam yoksa özetlere mi baksam ne yapacağımı bilemedim var mı benim gibi olan

valla burdakilerin yarisi bu durumdadir bence ben de isten yorgun geliyorum calisamiyorum kalan gunlerde ozetleri okuyup unite sonundaki sorulari cozucem umarim sorular yorumlayarak cozulebilir sorular olur

sınava bu kadar kısa zaman varken yapılacak şey test kitabı alıp doğruları işaretleyip 2-3 kere tekrar etmek en hızlı çözüm yolu.
    diğer türlü zaman kaybedersiniz yada 2-3 dersi ciddi çalışın diğerlerini finalde toplayın.
  • Evet beyler zaman geldi catti birazdan evden cikip iki sinav yerimi teftis yapicam sinav gunu bir aksilik olmasin diye herkese simdiden basarilar cumartesi ve pazar gunleri herkes nasil gectigini yazsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım Kartı veya sınavda geçerli öğrenci kimlik belgesi.

Arkadaşlar bu belge ne oluyor benim elimde böyle bir belge yok. İlk kayıt olduğumda internet başvuru belgesi ve kayıt bilgileri vardı çıkardığım. Onun dışında şifrenin olduğu bir kağıt verdiler. Birkaç kişinin öğrenci kimliğini görmüştüm sanki onlar için 2. seneden itibaren kullanılıyor demişlerdi. Yanlış mı hatırlıyorum? Ne yapmam lazım?
  • Sınava cep telefonu veya anahtarlık ile girmek yasak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

Sınava cep telefonu veya anahtarlık ile girmek yasak mı?

yasak
  • beyler 4.sınıfım. kimliğe bandrol yapıştırtmayı unuttum. bugün öğleden sonra gitsem halledebilir miyim?
  • Arkadaslar gecen sene son senemdi 2tane 4.siniftan dersim kaldi 1tanede 3. Siniftan sistem degisti toplam 6dersim oldu.mezun olmak icin dd uani 33 ortalamayla gecebilcekmiyim.birde verdikleri kitaplar roman gibi nerden calisabilirim oneriniz varmidir saygilar herkese basarilar

• Aöf için kimlik kartına sınav günü bandrol yapıştırabilir miyiz.Büro açık oluyor mu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: felipemassa

quote:

Orijinalden alıntı: PiLeLe

Arkadaşlar başaramadığımız ders olsa bile ortalamamız tuttuğu için o derstende geçmiş sayılıyormuyuz?

Bide yanlış doğruyu götürüyormu?

evet fakat dersin ff olmayacak ve ortalaman 2 ve üzeri olacak. Yani 40 aldığın bir dersi bile ortalaman 2'nin üzerindeyse şartlı geçiyorsun. Birdahaki aynı dönemin yarıyılında istersen şartlı geçtiğin dersleri bir daha alıp ortalamanı daha da yükseltebiliyorsun.

Genel not ortalamasimi 2olucak yoksa o senenin ortalamasimi 2olucak saygilar

• inş. şu ünite sonlarındaki 10 ar sorudan seçip koyarlar yoksa ben her türlü nöte geldim demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

inş. şu ünite sonlarındaki 10 ar sorudan seçip koyarlar yoksa ben her türlü nöte geldim demektir.

aynen bende onlara çalışacam biraz da konulara bakacam eğer çıkmazsa ben bittim demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

quote:

Orijinalden alıntı: felipemassa

quote:

Orijinalden alıntı: PiLeLe

Arkadaşlar başaramadığımız ders olsa bile ortalamamız tuttuğu için o derstende geçmiş sayılıyormuyuz?

Bide yanlış doğruyu götürüyormu?

evet fakat dersin ff olmayacak ve ortalaman 2 ve üzeri olacak. Yani 40 aldığın bir dersi bile ortalaman 2'nin üzerindeyse şartlı geçiyorsun. Birdahaki aynı dönemin yarıyılında istersen şartlı geçtiğin dersleri bir daha alıp ortalamanı daha da yükseltebiliyorsun.

Genel not ortalamasimi 2olucak yoksa o senenin ortalamasimi 2olucak saygilar

genel not ortalaması 2 ve üzeri olması yeterli. DD veya DC notun olupta ortalaman 2'nin altındaysa o dersleri geçemedim diye kafana takma, ileriki yarıyıl veya yıllarda iyi alacağın notlarla GNO'nu yükseltip önceki senelerden DD veya DC ile kaldığın derslerini de şartlı geçmiş oluyorsun.
  • Benim de genel not ortalamasında kafama takılan bazı şeyler var. Mesela 5 ders olsa notlar 4,3,1,1,1 gelse bunların ortalaması 2 ediyor. Yani sadece 2 derse ağırlık verip diğer 3 ders 1 gelse de geçiliyor. Değil mi? Ayrıca geçebilmek için ff not olmamalı deniliyor. Yani 32 puan altı almamak gerekiyor. Mesela ilk sınavda 20 alsam(ff) 2. sınavda yüksek not alsam bile ilk notum ff olduğu için o dersde kalmış mı oluyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ashc -- 2 Ocak 2013; 11:44:27 >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.