Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (694. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Finansal tablolar ve analizinde ne işaretledim hiç birşey hatırlamıyorum tek korkum o ders ilk notum 40 ve ilk dönemden de türk vergi sistemi var bu dönem herhangi bi dersten kalırsam bir senem uzuyacak ya Allah yardımcımız olsun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Scaletta

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emreblond

quote:

Arkadaşlar herkese selamlar pazar günü öğleden sonra 14:00 oturumuna 15 dakikadan 1-2 dakika kadar geç gittiğim için alınmadım..

İtiraz edeceğim fakat sizce olumlu bir sonuç gelir mi elime ?

Bir de itiraz sayfasında hala ara sınav itirazı yazıyor bilgisi olan var mı ?

direk sınıfamı gittiniz? kurallarda binaya giriş 15 dakka geç kalınırsa diyor. direk sınıfa gittiyseniz hata yapmışınız bina sorumlusuna gidip kağıt almanız gerekirdi.

cumartesi günkü sınavda birinin başına geldi almadı sınava sınıf sorumlusu gidip bina sorumlusundan kağıt aldı girdi sınava. kağıtları toplamışlardı girmedi diye işaret bile koyulmuştu ama bina sorumlusunun izin kağıdı yeterli oldu.

sınıfa giremedim okul girişinde kapıda polisler almadı bina sorumlusu bizimle görüşmek bile istemedi.polislere söyledi lafını polislerde bize okul sorumlusu bizimle muhatap olmadı ki

çok kötü mars oldum yok mu bunun bir yolu hocam sizce itiraz etsek bile neye göre değerlendiriliyor ki bu ?

Bu konuda itiraz edilecek bir merci bulmanız zor bulsanız da sonuç almanız da zor.

1. Doğru söyleyip söylemediğinizi ispatlamanızı isteyebilirler.
    2. Her şeyi geçtim tek bir kişi için sınav hazırlamak isteyeceklerini sanmam.

Hakkınızı aramayın demiyorum elbette arayın ama fazla ümitlenmeyin derim.

Aslında bir ümidim de yok..Benimle beraber 1 arkadaş daha vardı tanımadığım ve mezuniyet sınavıydı esas ona yazık oldu.

Olan bize oldu kısacası.. Bu arada ben lisans tamamlıyorum da 2.senem idi bu belirli bir seneyi doldurunca okuldan atılma durumu var mı ?

AÖF de disiplinsiz davranışlar sergilenmediği sürece okuldan atılma yok. Marmara depremin olduğu sene İşletme Kazanmıştım ve gecen sene başına kadar işletme okudum. Başka bölüm kazanınca oradan kaydı sildirdim. Okulun o kadar sene uzama sebepleri, 3 defa ameliyat olmam hem aynı anda başka okulda okumam hem de biraz tembellik sebep oldu. Şimdi ise 2 senelik bölüm okuyorum kısmetse sınav sonuçları açıklandığında bir aksilik yoksa mezun olmuş olacağım.

Kısaca süre yok.

Anlıyorum,tebrik ederim hocam darısı başımıza.Siz de mağdurlara dua edin bari..
  • 2 Ders var bakacağım sabahtan beri f5 yapmaktan yorulduk.Şu sistem düzelsede baksak derslerimize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divane2 -- 25 Mayıs 2015; 17:45:36 >
  • emreblond kullanıcısına yanıt
    2 ve üzeri yetiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınavı bitirdikten sonra Finansal Tablolar Analizinde verdiğim cevaplara baktım hiç birinden %100 emin değilim , sitede açılmıyor hepten yusuf yusuf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-A-R-S

quote:

quote:

bütlerin olması daha iyi degil miydi..en azıdnan kaldıgımız dersleri gelecek seneye bırakmazdık..2-3 ders kaldıgında kurtarma şansımız olurdu..dilekçe verske tekrar geri gelmez mi ozellikle son sınıf oldugunda çok kotu oluyor okulu bitirme şansın olmuyor 1 sene bekliyorsun..imza tyoplansın ve butler gelsin karlarını yukseltmek için butleri kaldırdıysalar her ders butu için verelim 20 tl tekrar yapsınlar arkadaş hiç olmazsa 1 senemiz gitmesin..

Bütün olması bir açıdan iyi bir açıdan kötüdür. Ben mevcut sistemi tercih ederim.

Kredili sistem de bütünleme olma şansı yok. Bütünleme olabilmesi için 1 senenin 2 döneme ayrılmış değil tek bir dönem olması gerekir. Ayrıca hepsinden önemlisi bütünlemeli sistem olursa bir dönemde en fazla 2 dersten kalma şansın var. Daha fazlası olduğu taktirde sınıf tekrarı oluyor. Geçtiğin dersleri tekrarı almıyorsun ama sınıfı tekrarı yapıyorsun.

Kredili sistem de ise genel ortalaman 2.00 üzerindeyse 4-5 dersten zayıfın bile olsa sınıfı geçer ve bir üst sınıftan ders alırsın. Ayrıca Kredili sistem kalkar bütünleme sisteme başka bir sıkıntı daha olur.

Örneğin bir senede 12 ders alıyorsan bu 2 döneme bölünmüş durumda oluyor. Ama bütünlemeli sisteme geçersen 12 dersin tamamını tek dönemde almak zorunda kalırsın. Ders sayıları ciddi sıkıntı yaratır.

Ayrıca kredili sistem dışındaki sistem de ders geçme notu 50 olmakta. AÖF kredili sisteme geçmeden önce ders geçme notu 50 olmaktaydı ayrıca final sınavında en az 50 alma şartı vardı. Yani Ara sınavda 100 aldın finalde 45 aldın o dersten sınıfta kalıyordun.

Bir de Kredili sistem de şu an bir dersten 20 soru yapıyoruz. Bütünlemeli sistem de bu sayı 30 du.

Çok fazla şikayet edilen bir sistem olmasına karşın kredili sistem mevcut sistemler içerisinde ne iyi sistemdir. Ben 97 senesinde Liseden mezun olmuş biriyim ve o yıllar liseler de kredili sistem vardı. Her kes şikayet eder hatta o yıllarda liseler de büyük olaylar çıkardı. Bizim şehir de olay olmuyordu ama haberlerde çok sık görüyorduk.

Ama gel gelelim şimdi geriye bakınca kredili sistem hakkında o zamanki düşüncelerimiz değişti. Kredili sistemin aslında düşündüğümüz kadar kötü olmadığını görüyoruz.

kredili sistemde but olmayak diye bir şey yok..ben orgun mezunu biriyim selçuk universitesinde kredili sistem vardı ve dersten kaldıgımızda but sınavı yapılıyordu..not ortalaman 2 yi geçtiginde dd olan derslerini otomatik geçiyordun..aof butu isterse getirebilir hiçbir zararı da olmaz..but ders sayısı kadar para alır karlarıda dusmez..ama siz zaten kraldan daha çok kralcı olmuşssunuz..çözüm yerine sorun yapıyorsunuz..kredili sitemde bu mevzuat uygulanır diye kanun yok..kredili istemde olur butte isterse koyar..2 sınırlamasını da kaldırabilr..but olursa en çok son sınıf ogrencisinin sene uzatmasını engellemiş olur..

Örgün öğretim de dediğinizi yapması kolay AÖF de daha zor. Şu an AÖf de onu yaparsa çok sıkışık bir takvim olur. 2 sınırlamasını da yanlış anlamışsınız. 2 sınırlaması kredili sistemde var yazmadım. Kredili sistemin dışındaki sistemde var. Ayrıca Bütünleme koyarlarsa giderler Eylül ayına koyarlar bunlar. AÖF de daha önce bütünleme vardı ve kalkıp sınavı eylül ayına koymuşlardı. Üstelik o zamanlar bu kadar sıkışık bir sınav takvimi bile yoktu.

Bütünleme sınavlarını da üstelik daha zor yapıyorlar.

Bu arada bende örgün öğretim okudum ve biz de bütünleme değil ama yaz okulu vardı. 1.5 ay sürüyor ve bu sürede iki defa sınav oluyorduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreblond

quote:

Orijinalden alıntı: mkiran

mezun olabilecek durumdaysan ve bir tane dersten kalırsan girersin tek derse.

malesef güzden dersler var 3 tane ff mezun olma durumu yok :( gno nasıl hesaplanıyor. yani güz dönem 1,86 ortalama var bahar 2,14 mü olması gerekiyor. yoksa 2 nin üzerinde olması yeterlimidir ?

Genel ortalamanızın 2 üzeri olması lazım. Dönem ortalamasının 2 olması bir fayda getirmez. Bu arada şu an son sınıfta olup ortalamanız 1.86 ise bu dönem 2.14 yapmanız genel ortalamayı 2 ve üzerine çıkarmayabilir. Çünkü önceki sınıf ve dönemlerde ortalamayı etkiliyor.
  • İlk defa sonuçların en yakın zamanda açıklanmasını istiyorum ....
    işin ucunda mezuniyet var ....
    ucu ucuna mezun olacağım ...
    iki derstende dd bile alsam yetecek ama???
    stres ve huzursuzluk içindeyim dünden beri...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bütlerin olması daha iyi degil miydi..en azıdnan kaldıgımız dersleri gelecek seneye bırakmazdık..2-3 ders kaldıgında kurtarma şansımız olurdu..dilekçe verske tekrar geri gelmez mi ozellikle son sınıf oldugunda çok kotu oluyor okulu bitirme şansın olmuyor 1 sene bekliyorsun..imza tyoplansın ve butler gelsin karlarını yukseltmek için butleri kaldırdıysalar her ders butu için verelim 20 tl tekrar yapsınlar arkadaş hiç olmazsa 1 senemiz gitmesin..

Bütün olması bir açıdan iyi bir açıdan kötüdür. Ben mevcut sistemi tercih ederim.

Kredili sistem de bütünleme olma şansı yok. Bütünleme olabilmesi için 1 senenin 2 döneme ayrılmış değil tek bir dönem olması gerekir. Ayrıca hepsinden önemlisi bütünlemeli sistem olursa bir dönemde en fazla 2 dersten kalma şansın var. Daha fazlası olduğu taktirde sınıf tekrarı oluyor. Geçtiğin dersleri tekrarı almıyorsun ama sınıfı tekrarı yapıyorsun.

Kredili sistem de ise genel ortalaman 2.00 üzerindeyse 4-5 dersten zayıfın bile olsa sınıfı geçer ve bir üst sınıftan ders alırsın. Ayrıca Kredili sistem kalkar bütünleme sisteme başka bir sıkıntı daha olur.

Örneğin bir senede 12 ders alıyorsan bu 2 döneme bölünmüş durumda oluyor. Ama bütünlemeli sisteme geçersen 12 dersin tamamını tek dönemde almak zorunda kalırsın. Ders sayıları ciddi sıkıntı yaratır.

Ayrıca kredili sistem dışındaki sistem de ders geçme notu 50 olmakta. AÖF kredili sisteme geçmeden önce ders geçme notu 50 olmaktaydı ayrıca final sınavında en az 50 alma şartı vardı. Yani Ara sınavda 100 aldın finalde 45 aldın o dersten sınıfta kalıyordun.

Bir de Kredili sistem de şu an bir dersten 20 soru yapıyoruz. Bütünlemeli sistem de bu sayı 30 du.

Çok fazla şikayet edilen bir sistem olmasına karşın kredili sistem mevcut sistemler içerisinde ne iyi sistemdir. Ben 97 senesinde Liseden mezun olmuş biriyim ve o yıllar liseler de kredili sistem vardı. Her kes şikayet eder hatta o yıllarda liseler de büyük olaylar çıkardı. Bizim şehir de olay olmuyordu ama haberlerde çok sık görüyorduk.

Ama gel gelelim şimdi geriye bakınca kredili sistem hakkında o zamanki düşüncelerimiz değişti. Kredili sistemin aslında düşündüğümüz kadar kötü olmadığını görüyoruz.

kredili sistemde but olmayak diye bir şey yok..ben orgun mezunu biriyim selçuk universitesinde kredili sistem vardı ve dersten kaldıgımızda but sınavı yapılıyordu..not ortalaman 2 yi geçtiginde dd olan derslerini otomatik geçiyordun..aof butu isterse getirebilir hiçbir zararı da olmaz..but ders sayısı kadar para alır karlarıda dusmez..ama siz zaten kraldan daha çok kralcı olmuşssunuz..çözüm yerine sorun yapıyorsunuz..kredili sitemde bu mevzuat uygulanır diye kanun yok..kredili istemde olur butte isterse koyar..2 sınırlamasını da kaldırabilr..but olursa en çok son sınıf ogrencisinin sene uzatmasını engellemiş olur..

Örgün öğretim de dediğinizi yapması kolay AÖF de daha zor. Şu an AÖf de onu yaparsa çok sıkışık bir takvim olur. 2 sınırlamasını da yanlış anlamışsınız. 2 sınırlaması kredili sistemde var yazmadım. Kredili sistemin dışındaki sistemde var. Ayrıca Bütünleme koyarlarsa giderler Eylül ayına koyarlar bunlar. AÖF de daha önce bütünleme vardı ve kalkıp sınavı eylül ayına koymuşlardı. Üstelik o zamanlar bu kadar sıkışık bir sınav takvimi bile yoktu.

Bu arada bende örgün öğretim okudum ve biz de bütünleme değil ama yaz okulu vardı. 1.5 ay sürüyor ve bu sürede iki defa sınav oluyorduk.

unilerde finallerden sonra 2 hafta sonra but olur şimdi haziran ortasında but olması neyi etkiler hangi takvimi sıkıştırır..?? 2 dersi zaten bur sistemi için soyledinizi anladım ben de ona diyorum 2 olayı kaldırabilir..

yani kısaca istese yapanbilri..her donem finallerden 2 hafta sonra butleri yapabilir..yaz okulu sizin unide varmış..kalkıp yaz okulu istemiyoruz aof but istiyoruz..yani istese her sorun aşılır ve yapılır 50 geçme şartı da olmaz yine ortalamay gore gecme notu belirlenir..benim anlamadıgım sizin neden bu kadar karşı çıkıyorsunuz..
  • 1 dersim var finansal tablolar analizi FF dışında her sonuç ile mezun oluyoruz umarım takılmayız. sınavda pek iyi geçmedi ama ilk sınavda cok kötüdü 35 almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: divane2

2 Ders var bakacağım sabahtan beri f5 yapmaktan yorulduk.Şu sistem düzelsede baksak derslerimize.

Biraz daha spamla f5 e site 2 hafta kendine gelmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: daschund

İlk defa sonuçların en yakın zamanda açıklanmasını istiyorum ....
    işin ucunda mezuniyet var ....
    ucu ucuna mezun olacağım ...
    iki derstende dd bile alsam yetecek ama???
    stres ve huzursuzluk içindeyim dünden beri...

Aynı durumdayım hatta tüm dersler DD gelse mezun olacağım gibi görünüyor. Ama emin olamadığım dersler var. Ben bir de bir sebepten ayrıca mezun olmayı bekliyorum.

Mezun olacağım alanla ilgili olarak gittiğim bir Mesleki Kurs var ve 2-3 ders eksik olduğundan ustalık belgesi alamıyorum. O dersleri de benim dışımda kimse başvurmadığı için alamıyorum. Kısmetse Üniversite bitince diplomamla gidip bir şansımı deneyeceğim. Üniversitede o dersleri almış olmamı Halk Eğitim ve Milli eğitim bakanlığı kabul ederlerse Ustalık belgesini verebilirler dendi. Kursun hocası söyledi. Umarım dediği gibi olur yoksa o ustalık belgesini benden kaynaklı olmayan sebeplerle alamayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 25 Mayıs 2015; 18:34:46 >
  • Sabah ne güzel siteye zar zor giriş yapıyorduk şimdi oda yok.
  • Arkadaşlar 4411 kodlu kitapçığı indiren veya olan var mı ? Çooookk teşekkürler
  • arkadaşlar bakıyorum ki hepiniz siteye girmeye calısıyorsunuz boşa uğraşmayın aöf ün site gebermiş bende internette gezerken bu sitede bir üye paylasmıs soruları ve cevapları buyrun ben işletme bölümü 3.sınıf 6.yarıyıl okudugum için direk öyle atıcam sizde bi aratın siteden kendi bölümünüz varsa ordan bakın cevaplara adres aşağıda

http://aofisletme.biz/cikmis-sorular/439-2015-bahar-donemi-cikmis-sorular-3-sinif.html

buda cevap anahtarı

http://aofisletme.biz/Sinav-Sorulari/2015_Bahar_Donemi_Donemsonu_Sinavi_Cevap_Anahtari.pdf

ben burdan bütün cevapları kontrol ettim işletme 3.sınıf 6.yarıyıl okuyan arkadaşlar eğer isterse cevapları yazarım burdanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 25 Mayıs 2015; 18:40:59 >
  • Forumda Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü 4. yarıyıl dönem sonu sınavlarına ulaşmayı başaran var mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

unilerde finallerden sonra 2 hafta sonra but olur şimdi haziran ortasında but olması neyi etkiler hangi takvimi sıkıştırır..?? 2 dersi zaten bur sistemi için soyledinizi anladım ben de ona diyorum 2 olayı kaldırabilir..

yani kısaca istese yapanbilri..her donem finallerden 2 hafta sonra butleri yapabilir..yaz okulu sizin unide varmış..kalkıp yaz okulu istemiyoruz aof but istiyoruz..yani istese her sorun aşılır ve yapılır 50 geçme şartı da olmaz yine ortalamay gore gecme notu belirlenir..benim anlamadıgım sizin neden bu kadar karşı çıkıyorsunuz..

Ben karşı çıkmıyorum. Keşke dediğiniz gibi olsa. Kimse ona itiraz etmez. AÖF zihniyetinden söz ediyorum. Az çok bu ülkedeki kurumların nasıl çalıştığını biliyorum asla Bütünleme sınavlarını haziran ayına koymazlar.

İsterlerse yaparlar ama istemezler işlerine gelmez.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben karşı çıkmıyorum. Keşke dediğiniz gibi olsa. Kimse ona itiraz etmez. AÖF zihniyetinden söz ediyorum. Az çok bu ülkedeki kurumların nasıl çalıştığını biliyorum asla Bütünleme sınavlarını haziran ayına koymazlar.

İsterlerse yaparlar ama istemezler işlerine gelmez.

farketmez eylülde yapsın..yeter ki 1 sene uzamasınz arkadaş..2-3 ders kalsa bunu butte vermek yerine tekrar 1 sene okumak kötü olur..ama siz bile yazdıklarıma son yazınıza kadar olumlu tarafından bakamadınız demek ki dogru aof bunu yapması imkansız olur...
  • İşletme 3.Sınıf 6. Yarıyıl Okuyan arkadaşlarıma söyle bir güzellik daha yapayım buyrun

Maliyet Yönetimi Cevapları
    1-C Gizlilik
    2-B teknik personel
    3-7000
    4-D asal Maliyet
    5-A Regrasyon katsayıları
    6-225.000
    7-B Dağıtım
    8-Satış bütçesi
    9-Standart Maliyet
    10-Toplam maliyetlerin belirlenmesi
    11-Direk ilk madde ve fiyat miktar sapması
    12-Üretim dayalı
    13-Ekonomik Katma Değer
    14- 14.000
    15-Yeni bir mamülü piyasaya sürme kararı
    16-Alternatif maliyet
    17-Yeni alternatiflerin belirlenmesi
    18-Geri bildirim
    19-Odaklanma Stratejisi
    20-Stratejik yönetimi her pozisyondaki yönetim icra edebilir

Örgüt Kuramı Cevaplar
    1.4 evre
    2-Kanun
    3-Koşul Bağımlılık kuramı
    4-Farklılaşan performans
    5-Yapılan yönetici seçimleri
    6-Stokları Azaltma
    7-Kesim
    8-Örgütsel ekoloji
    9-Kücük sayılar sorunu
    10-Vekalet kuramı
    11-Maaş ve hiyararşik yönetim
    12-Bilişsel Meşrutiyet
    13-Ronald Coase
    14-Kurumsal İş kurumsal girişimci
    15-Pozitivizm şuanki toplumu devam eden tarihsel süreçin belirli aşaması olarak görür
    16-İşletme karlılıgı
    17-Ekonomik Kriz sunucu işletmelerin karlılıklarındaki düşüşe çare bulma çabası
    18-Eklektik olması
    19-Sekülarizm
    20-Marksizim

Pazarlama İletişimi
    1-Cekme stratejisi
    2-Fiyat
    3-Reklam
    4-Acık reklam
    5-Sergiler
    6-Ulasılmaz ve soyut hedefler koymak
    7-Aday müşterilerin yeterliliklerine karar verme
    8-Döngüsel Stabil ekip modeli
    9-Tüketicilerin sürekli kupon kullanmalarına ve ürünü stoklamamalarına neden olmasından dolayı işletme satışlarının düşmesi
    10-Tüketicilerin fiyat odaklı davranışlarının azalması
    11-Satın alma sıklıgının ve oranının artırılması
    12-Maliyet Fiyatlaması
    13-Tutundurma maliyetlerini artırmak ve zorlaştırmak
    14-Dönüşümsel Stabil toptancılar
    15-Dogrudan tepki reklamı
    16-Veri tabanlı pazarlama
    17-Rekabet üstünlügü saglaması
    18-Yatırım karlılıgı yöntemi
    19-Hedef kitle genişledikçe daha pahalı ve maliyetli olması
    20-Mesaj her zaman ve sürekli olarak arka arkaya gönderilmeli

İş ve sosyal güvenlik Hukuku
    1-Çalışma ve iş kurumu müdürlüğü
    2-%2
    3-270 saat
    4-İş sözleşmesinin işçi tarafından süreli fesih yoluyla sona erdirilmesi halinde işçi kıdem tazminatına hak kazanamaz
    5-Türkiye iş kurumu
    6-Ticari faaliyetlerden elde edilen gelirler
    7-4 yıl
    8-Genel kurul
    9-60 gün
    10-Bakanlar kurulu
    11-Özel hakeme başvurulmasına ilişkin hükümler
    12-Çerçeve Sözleşme
    13-1/4
    14-%50
    15-5502 Sayılı Kanun
    16-Yönetim Kurulu
    17-180 Gün
    18-120 Gün
    19-3 Gün
    20-40

Finansal yönetim
    1-Şirket Varantları ikincil piyasada işlem görmez
    2-İhracata konu olan malın cinsi
    3-10,3
    4-Durasyon
    5-Yatırım
    6-Geleneksel Görüş
    7-Modiglini Miller Yaklasımı
    8-Gelecekte sağlanacak nakit akışlarının bu günkü değerini enyükseğe cıkarmak
    9-Değişen oranlarda kar payı dağıtımı
    10-İşleyen Teşebbüs değeri
    11-Büyük ölçükte faaliyete bulunmanın yaratacagı ekonomilerin önemli ölçüde gerçekleşmesi
    12-Konsolidasyon
    13-İki işletmeden birinin tedarikçisi olması
    14-ÜRetim ve finans bölümleri arasında koordinasyon saglanamaması
    15-Yetkiyi merkezden uzaklaştırmak
    16-Sistemik Risk
    17-Beaver Modeli
    18-Sigorta Primi
    19-Avrupa tipi opsiyon
    20-Borçlanma ve yatırım yöntemlerinden biridir

Örgütsel Davranış
    1-Sorun hakkında Ön araştırma
    2-İçsel
    3-İç çelişki
    4-İşbirligi Kültürü
    5-Rol çatışması
    6-Tarafların Birbiriyle Özdeşleşememeleri
    7-Analiz
    8-Taviz verme
    9-Evlenme Törenini bekleyen çift
    10-Stres
    11-Ekonomik belirsizlik
    12-Yetki
    13-Etkileme
    14-Yukarıya Referans
    15-Belirsizlikleri azaltma yeteneği
    16-Çıkarları için politik oyunlar oynayan kişilerin ödüllendirilmesi
    17-Özgecilik
    18-Örgütsel Vatandaşlık davranışları
    19-Örgütsel adalet
    20-Örgütsel vatandaşlık davranışları yapılan işe özgüdür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 25 Mayıs 2015; 20:21:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

arkadaşlar bakıyorum ki hepiniz siteye girmeye calısıyorsunuz boşa uğraşmayın aöf ün site gebermiş bende internette gezerken bu sitede bir üye paylasmıs soruları ve cevapları buyrun ben işletme bölümü 3.sınıf 6.yarıyıl okudugum için direk öyle atıcam sizde bi aratın siteden kendi bölümünüz varsa ordan bakın cevaplara adres aşağıda

http://aofisletme.biz/cikmis-sorular/439-2015-bahar-donemi-cikmis-sorular-3-sinif.html

buda cevap anahtarı

http://aofisletme.biz/Sinav-Sorulari/2015_Bahar_Donemi_Donemsonu_Sinavi_Cevap_Anahtari.pdf

ben burdan bütün cevapları kontrol ettim işletme 3.sınıf 6.yarıyıl okuyan arkadaşlar eğer isterse cevapları yazarım burdanda

Arkadasim bunlar vizelerin soru ve cevaplari herhalde. Zaten paylasilan tarih 4 nisan. Insanlari yanlis yonlendirme

• 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.