Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (682. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ceviz ağacından daha sağlam kazık olduğunu biliyorum
  • odyomex kullanıcısına yanıt
    Ticaret Hukukuna daha fazla ağırlık vermek gerektiğini düşünüyorum. Finallere bir aylık süre var, sınavın açıklanması da iki haftayı bulacağa benziyor, (daha önce öyle olmuştu) iki hafta sonra başlasan, iki haftalık süre çalışmak için yeterli olmayabiliyor.
  • Sorular açıklanmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece bahar döneminden dersimiz varsa güz döneminden hiç dersimiz yoksa güz dönemininde harcını yatırıyormuyuz yoksa sadece bahar döneminin harcınımı yatırıyoruz.
  • Örgüt kuramı cevap anahtarı yanlıs bakın anlicaksınız isletme bölümü okuyan arkadaslar koda İŞL302U Diyor

Yönetim modalarını yaymaya calısan akademik yada danısman kökenli kişilere yönetim üstadı deniyormus

murat yayınlarında bunun cevabı yönetim gurusu daha böyle bir sürü cevap var bakın anlicaksınız

Face gruplarına yazdım düzeltiller arkadaşlar simdi sıkıntı kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 20 Nisan 2015; 13:29:18 >
  • Az once aciklanan sorular su anda sistemde gozukmuyor. Kimbilir ne oldu gene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevap anahtarı cok tutarsızlaşıyor bi şıklara A diyor aradan 5 dk sonra F5 yapıyorsun C gözüküyor
  • sorular nete dusmusde benım derslerın kıtabcıgı yok ortada 4321 kodlu Ç:D
  • İngilizce 2 den sanırsam 75 almışım.
    Etkili iletişim teknikleri 80
    Türk dili 75
    Resmi olmasada sonuçlar böyle görünüyor
  • kontrol ettim beklediğimden iyi geldi.

türkiye ekonomisi - 95

etkili iletişim teknk - 95

avrupa birliği ve tr - 90

iktisat tarihi - 65

maliye politikası - 55

iktisadi büyüme - 50

ekonominin güncel sorunları - 50
  • Hocam sınavınız nasıl geçti ? 11 ders az değil, inşallah iyi geçmiştir.

İnşallah final soruları çok zor olmaz. Sınav tarihini erkene almaları işimizi çok zorlaştıracak.
    Kamu y. 4.sınıf, bir ders hariç notlarım 85-95 arası değişiyor. Kamu yönetiminde çağdaş yaklaşımlar dersi en çok korktuğum dersti ki sonuca bakarsak öylede sayılabilir, 65 civarında bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 20 Nisan 2015; 18:16:07 >
  • son ders maliye politikası 2 55 aldık bitse de diplomayı alsak .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicco

kontrol ettim beklediğimden iyi geldi.

türkiye ekonomisi - 95

etkili iletişim teknk - 95

avrupa birliği ve tr - 90

iktisat tarihi - 65

maliye politikası - 55

iktisadi büyüme - 50

ekonominin güncel sorunları - 50

bu kadar yüksek nasıl alıyon hocam tebrikler gerçekten sadece kitaptan mı calısıyon ve günde kaç saat calısıyon derslere
  • teşekkürler hocam. bu dönem hiç çalışamadım. geçmişten kalan bilgilerle sallamayla falan bunlar geldi. sadece geçmiş yılların sınav sorularını çözdüm.
    ilk dönem çok çalışmıştım notlarımın da nerdeyse tamamına yakını 90 ve üzerindeydi. günde 2 ünite bitirerek çalışmıştım. 2 günde 1 ders bitirip 6 dersi sınava 12 gün kala başlayıp günde 8 saat çalışarak bitirdim.
    kitapta yana çıkan bilgileri altı çizili koyu yazılan yerleri ve madde halinde olan bölümleri okuyup murat yayınlarından soru çözmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sicco -- 20 Nisan 2015; 19:06:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radyoaktifmadde

Hocam sınavınız nasıl geçti ? 11 ders az değil, inşallah iyi geçmiştir.

İnşallah final soruları çok zor olmaz. Sınav tarihini erkene almaları işimizi çok zorlaştıracak.
    Kamu y. 4.sınıf, bir ders hariç notlarım 85-95 arası değişiyor. Kamu yönetiminde çağdaş yaklaşımlar dersi en çok korktuğum dersti ki sonuca bakarsak öylede sayılabilir, 65 civarında bekliyorum.

Genel anlamda iyi gecti hocam. Fakat butun calistigim dersleri anlamama ragmen ilk calistigim dersleri sinav gunu unutmusum. O biraz zorladi beni. Onun disinda zor derslerde gayet iyi gecti. Bir tek Inzgilizce II'den korkuyorum.

• Vergi yargilamasi hukuku buyuk ihtimal 70

Yine calismamin karsiligini alamadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana ders çalışma konusunda tavsiye verirseniz sevinirim.sınava 1,5 ay kala ha bugün ha yarın çalışırım diye diye sınav günü geldi çalışamadan sınava girdim.şuandan itibaren sınava 32 gün var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

Ticaret Hukukuna daha fazla ağırlık vermek gerektiğini düşünüyorum. Finallere bir aylık süre var, sınavın açıklanması da iki haftayı bulacağa benziyor, (daha önce öyle olmuştu) iki hafta sonra başlasan, iki haftalık süre çalışmak için yeterli olmayabiliyor.

Çalışalım diyoruz ancak sınav günü gelmeden o caanım kitaplara elimi sürmek bile istemiyorum, olmuyor böyle mutlaka hemen başlamak lazım...
  • Finansal tablolar analizi ve Ingilizce II'nin harf araligi notunu paylascak varmi?

• odyomex kullanıcısına yanıt
    Malesef son dakikaya bırakmak gibi ihmalkar davranışlar alışkanlığımız olmuş :)
  • 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.