Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (676. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben kayıt yenilemeyi kaçırdım , kayıt durumu pasif görünüyor ne yapmam gerekiyor bu durumda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zedd

ben kayıt yenilemeyi kaçırdım , kayıt durumu pasif görünüyor ne yapmam gerekiyor bu durumda ?

maalesef bildigim kadarıyla bu dönem için birşey yapamıyorsunuz,kayıt süresini kaçırınca birşey yapılamıyor bu dönemki sınavlara giremeyeceksiniz mecburen,seneye kayıt yenileyip devam edebilirsiniz.
  • 3. Onur belgesinide aldim fakat artik mezun olucagimdanmidir nedir, cok stresliyim. Bugun calismaya basladim hatta erken bile basladim gecen senelere gore ama icimde bir korku var. Allah yardimcimiz olur ins.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

3. Onur belgesinide aldim fakat artik mezun olucagimdanmidir nedir, cok stresliyim. Bugun calismaya basladim hatta erken bile basladim gecen senelere gore ama icimde bir korku var. Allah yardimcimiz olur ins.

Aynen benimde son 8 ders, kitapları dağıtılmaya başlandığı ilk gün aldım o zamandan beri çalışıyorum sadece şu sıralar pek fırsat bulamıyorum. Dersim kalır diye korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATEŞ

quote:

3. Onur belgesinide aldim fakat artik mezun olucagimdanmidir nedir, cok stresliyim. Bugun calismaya basladim hatta erken bile basladim gecen senelere gore ama icimde bir korku var. Allah yardimcimiz olur ins.

Aynen benimde son 8 ders, kitapları dağıtılmaya başlandığı ilk gün aldım o zamandan beri çalışıyorum sadece şu sıralar pek fırsat bulamıyorum. Dersim kalır diye korkuyorum.

Benim 11 ders var

• Allah kolaylık versin. Ben 6 dersle zor başa çıkıyorum (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radyoaktifmadde

Allah kolaylık versin. Ben 6 dersle zor başa çıkıyorum (:

Gecen donem 11'di bu donem 12'ymis

• ders calısmaya başlamadım daha içimdende gelmiyor nasıl yapıcaz bilmiyom
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Bahar geldi karilar kizlar varken ne dersi yaww

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jose Mari kullanıcısına yanıt
    Onur belgeniz elinize ulaştı mı. Benim ulaşmadı da. Güz dönemi sonuçlanı açıklanır açıklanmaz ilgili kısımdan belge mi talep ettim ama hala gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Onur belgeniz elinize ulaştı mı. Benim ulaşmadı da. Güz dönemi sonuçlanı açıklanır açıklanmaz ilgili kısımdan belge mi talep ettim ama hala gelmedi.

Belge uzun zamanda geliyor hocam. Bu donem sonu anca gelir.

• Bana bugün gelmiş onur belgesi.
  • Finansal tablolar analizi ve Turkiye ekonomisi icin calisma yonteminiz varmi? Biraz zor ders gibi geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: KazuYA18

Bana bugün gelmiş onur belgesi.

oo takip edelim bakalım postayı. Kaybolmaz inşallah
  • quote:

Finansal tablolar analizi ve Turkiye ekonomisi icin calisma yonteminiz varmi? Biraz zor ders gibi geldi bana.

Hocam türkiye ekonomisinin önemli yerlerinin altını ciz sayısal tarihleri olayları cok detaya inmeden onları calış yeterli finansal tablolar analizinden kitabı dikkat adı altında yerleri okuman lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkprince

quote:

Finansal tablolar analizi ve Turkiye ekonomisi icin calisma yonteminiz varmi? Biraz zor ders gibi geldi bana.

Hocam türkiye ekonomisinin önemli yerlerinin altını ciz sayısal tarihleri olayları cok detaya inmeden onları calış yeterli finansal tablolar analizinden kitabı dikkat adı altında yerleri okuman lazım.

Hocam iki kitaptanda yardimci kaynak var fakat ben yinede saglama aliyim diyorum isi. Vizeler yuksek geldimi finallerde cok rahatliyo insan.

• Arkadaşlar dün benim onur belgeside geldi ama artık tak dedi. PTT gidip bir çift lafım olacak. Ne zaman PTT den kargo gelse bana değil kapıcıya teslim ediyorlar. Taman kapıcımız iyi biri ama ben belki kendim kargomu almak istiyorum. Bu kaçıncı oldu artık saymaktan bıktım.
  • işletme 8.dönem cumartesi hangi dersler, pazar hangi dersler olacak bilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babasayfa

işletme 8.dönem cumartesi hangi dersler, pazar hangi dersler olacak bilen var mı?

henüz açıklanmadı sanıyorum
  • Geçen sene böyleymiş.

Cumartesi

Türkiye Ekonomisi
    Türk Dili-II
    İngilizce-IV
    Almanca-IV
    Fransızca-IV

Pazar

Finansal Tablolar Analizi
    İnsan Kaynakları Yönetimi
    Stratejik Yönetim-II
    Küresel Pazarlama
  • 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.