Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (628. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vallaha bıktım ya 20 yıldır okuyorum bi baltaya sap olamadım normal üniversiteye gittim bitiremedim açıköğretime geçtim daha 2. sınıf oldum sınavlarda iyi geçmedi. Yaş oldu 27 daha askerlik var final sınavlarına çalışmayıda gözüm almıyor.
  • site açılıyor fakat sonuçlar yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eufloria

Vallaha bıktım ya 20 yıldır okuyorum bi baltaya sap olamadım normal üniversiteye gittim bitiremedim açıköğretime geçtim daha 2. sınıf oldum sınavlarda iyi geçmedi. Yaş oldu 27 daha askerlik var final sınavlarına çalışmayıda gözüm almıyor.

Gözü almayan eline silah alır kardeşim
  • Açıklandı dostlar
  • Giremeyenler android uygulamadan denesin
  • Sorular aciklandiginda bakmistim bir dersten 3 yanlisim vardi sadece ve sinavdan 60 almisim, ne yapmam gerekiyor?
  • beklediğimden iyi gelmiş vize sonuçlarım bir tane 30 umvar diğerleri 45 ve üstü pc den bakamayanlar android den baksın.
  • sifresiz bakmaya kapatmisim hesabi sifreli yere de girmiyor oyle bekliyoruz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende hiç calısmadıgım halde idare eder. finallere calıscam bu sefer.

sizce ort. 2.0 olması için finallerden kac almak lazım gecen sene 1. dönemde türkiye or. 38-40 aradı dersler.

• Kamu Yönetimi 4
    Türk İdare Tarihi: 90
    Girişimcilik ve İş Kurma: 75
    Çevre Sorunları ve Politikaları: 70
    Türk Vergi Sistemi: 75
    Maliye Politikası: 65
    Türkiye'nin Toplumsal Yapısı: 85
  • sayfaya girilmiyor yogunluk mu var ne var
  • Android uygulamasindan girin saniyesinde ogrenin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sacma salak bir ingilizce uygulamasi var o da girmiyor suan
  • arkadaşlar bir tane sınavımdan 10 almısım bu dersın geçer ortalaması buyuk ihtimalle 30 civarı olucaktır. benim ortalamayı 30 yapmam için ikinci sınavdan kaç almam gerekiyor.
  • site patlamis sanki osym sonucu basima

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk sinavin %30u alinacak yani 3.3 puan, eger sinav sartli gecme notu en az 30 ise senin 40 civari alman gerekir en az cunku %70 ini alacaklar finalin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcoker -- 23 Aralık 2014; 18:05:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

ilk sinavin %30u alinacak yani 3.3 puan, eger sinav sartli gecme notu en az 30 ise senin 40 civari alman gerekir en az cunku %70 ini alacaklar finalin

Hocam ilk kez giriyorumda sonuçlarım böyle geçme şansım varmı çan eğrisi var diyorlardı fakat harfleri filan nerde görecem finallerden sonramı açıklanacak devlet bütçesinden kaç almam lazım mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

ilk sinavin %30u alinacak yani 3.3 puan, eger sinav sartli gecme notu en az 30 ise senin 40 civari alman gerekir en az cunku %70 ini alacaklar finalin

yani sartlı geçme ortalaması 30 diyelım ben 50 alsam ikinci sınavdan geçmiş oluyorum değilmi. birde hesaplaması şu şekildemi oluyor. 3,3 puan ilk sınavdan, ikinici sınav 50 diyelim %70 i 35 yapar ve toplam 38 puan yapar. bu şekildemi hesaplanıyor ?
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    harf notu araliklari finallerden sonra belli olur ama derslerin genel durumlari ortada genelde gno 2.00 uzeri olan bi kisi derslerin 2sinin ortalamasindan en az 30-40 arasi alirsa direk dersi gecmis oluyor yine de finalden sonra belli olur
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.