Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar öğrenci belgesi alan oldumu hıc
    sıgortadan yararlanmak ıcın alıcamda
    dilekçemı yazıoz büroda
    yoksa kımlıgı verınce dırek verıyorlarmı maglum cok sıra oluyo ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apalapucia

arkadaşlar öğrenci belgesi alan oldumu hıc
    dilekçemı yazıoz büroda

direk öğrenci kartınla alıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

quote:

dilekçemı yazıoz büroda

daha yenı kayıt oldum ogrencı kartı vermedıler
    bı kagıt verdıler ustunde aralık bılmem kacından sonra bu kagıdı teslım edıp ogrencı kartınızı alınız yazıyor
  • quote:

quote:

quote:

dilekçemı yazıoz büroda

bı kagıt verdıler ustunde aralık bılmem kacından sonra bu kagıdı teslım edıp ogrencı kartınızı alınız yazıyor

Tmm o kağıtla alabilirsin. Kimliğinide götür.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

dilekçemı yazıoz büroda

Tmm o kağıtla alabilirsin. Kimliğinide götür.

teşekkrler
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

İŞL301U ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK 5 4,0 --
    İŞL201U İŞLETMELERDE SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK 7 4,0 --
    İŞL401U DENETİM 7 5,0 --
    İŞL405U STRATEJİK YÖNETİM 1 7 5,0 --
    SONRAKİ DÖNEMLERE BIRAKILAN DERSLER

ARKADAŞLAR BEN ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK DERSİNİ 3. SINFITA VRMİŞTİM BANA YENİDEN VERMİŞ YAA NASIL BİR SİSTEM ANLIYAMADIM SABAH 8 AKŞAM 8 ÇALIŞIYORUM AÖF BÜROSUNADA GİDEMİYORUM LÜTFEN YARDIM

Bi yanlışınız var. Uluslararası işletmecilik dersi zaten 4. sınıf dersiydi diye biliyorum eskiden. Yani eski sistem devam etseydi zaten o dersi alacaktık biz. Yeni sisteme geçince o ders 3.sınıf dersi oldu ama biz almadığımız için bize verdiler diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre39_

quote:

İŞL401U DENETİM 7 5,0 --

ARKADAŞLAR BEN ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK DERSİNİ 3. SINFITA VRMİŞTİM BANA YENİDEN VERMİŞ YAA NASIL BİR SİSTEM ANLIYAMADIM SABAH 8 AKŞAM 8 ÇALIŞIYORUM AÖF BÜROSUNADA GİDEMİYORUM LÜTFEN YARDIM

Bi yanlışınız var. Uluslararası işletmecilik dersi zaten 4. sınıf dersiydi diye biliyorum eskiden. Yani eski sistem devam etseydi zaten o dersi alacaktık biz. Yeni sisteme geçince o ders 3.sınıf dersi oldu ama biz almadığımız için bize verdiler diye biliyorum.

Peki simdi benim guz donemi 4 ders bahar donemi 2 dersim varmis isletme 4 deyim bu 6 dersin farzedelim 3 dersini 33 ile DD olarak kosulu gecsem mezun olabilirmiyim acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emre39_

quote:

İŞL401U DENETİM 7 5,0 --

Peki simdi benim guz donemi 4 ders bahar donemi 2 dersim varmis isletme 4 deyim bu 6 dersin farzedelim 3 dersini 33 ile DD olarak kosulu gecsem mezun olabilirmiyim acaba

Bak ilk önce koşullu geçme nedir onu anlatayım. Yani direk 33 almak ile geçemezsin.
    Koşullu geçmek , DÖNEM SONU ortalaman 2,00 ın üzerinde olduğu zaman DD,CD,DC not ortalamalı derslerden koşullu geçersin. ayrıca dönem sonu olarakta 4 Ders kendi arasında bahar döneminde ,ise 2 ders kendi arasında ortalamaya katılır. O 4 dersten 2 si DD olursa o dersleri geçmen için diğer derslerin en az BB not ortalamada olması gerek. Yoksa kalırsın.
  • arkadaşlar şifrem yok, şifre almayada izin alamıyorum işyerinden, ders seçmeden harç yatırsam bir problem olurmu ? kaydım iptal mi olur para boşa mı gider.
  • iktisat kitapları halen yok. Bu nasıl iştir arkadaş, yardımcı kitaplar çıkacak olsa bu sene kafama takmayacağım da dersler değişti, yeni ikitane ders geldi ama çalışacak kitap yok. Sınavda ocakta mı şubatta mı ne. İnternetteki kaynaklarda eski, insan bari kitap yetiştiremezsek diye yeni dersleri internete yükler.
  • 7 dersim vardı 3 kitabı aldım

8 er konu var

yardımcı kitaplara baktım konular aynı yarısı olarak ....görücez 8 konu

güz dönemi 2 sınav var

soru şu

1.sınav ilk 4 ünite mi
    2.sınav son 4 ünite mi

yoksa 8 ünite mi olucak sınavlar

kitap internet yenilenmemiş bakamıyoz...

soru ezberleme işi nasıl kalkıyomuş onu anlamadım :)
    20 yıldır okuyoz 2-3 yılda bir değişiyo bu kitaplar ilkokul ortaokul lise üni :(

herşey aynı işliyo sadece kitapları süsleyip 2 ye ayırıp daha çok kitap daha çok para alıcaklar bu kadar bide ampül ü öven yazılara devam edecekler değişen bişey yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatyesilyurt

arkadaşlar şifrem yok, şifre almayada izin alamıyorum işyerinden, ders seçmeden harç yatırsam bir problem olurmu ? kaydım iptal mi olur para boşa mı gider.

Bende ders seçmeden harcı yatırdım.4.sınıfa geçmem için ders eklemem şart mı dedim?Pazarlama yönetimi ekleyebilirdin.Eklenmesede 4.sınıf dersleri ile seneye alabilirsin dedi.3 saat önce pazarlama yönetimi dersini mazeretli ekledim ama gözükmüyor.
    16 kasım son gün
    İş yerinden izin almaya çalış.Şifre olmadan ders ekleyemiyorum.Aöf bürosuna gitmezsem seneye 1-2 tane dersim fazla olucak.Rica ediyorum 1 saat izin verin akşam 1 saat geç çıkarım dersin.
    Aöf bürosuna gidersin şifre almak istiyorum dersin.Kaç tane ders ekleyebilirim diye sor.İş yerinden 1 saat izin aldım ders ekleme işlemini siz yaparmısınız dersin.Kuyruk varsada utanma,sıkılma onlarada rica et
    Aöf büroları

İstanbul
    (Avcılar)

Üniversite Mahallesi Komiser Sokak No:7 34320 Avcılar

444 10 26

İstanbul
    (Aksaray)

Cerrahpaşa Cad. Sancaktar Müezzin Sok. No: 2 Aksaray

444 10 26

İstanbul
    (Beşiktaş)

Süleyman Seba Cad. Refik Osman Top Sok. No: 2 Beşiktaş

444 10 26

İstanbul
    (Ümraniye)

İstiklal Mah. 19 Mayıs Cad. Erkul Apt. No: 3/1-2 Ümraniye

444 10 26

İstanbul
    (Bahçelievler)

Talatpaşa Cd. No:9 Bahçelievler

444 10 26

İstanbul
    (Kadıköy)

Eğitim Mahallesi Kasap İsmet Sokak No:15 34722 Kadıköy

444 10 26

İstanbul
    (Kartal)

Atalar Mah. Beyaz Köşk Cad. Sebil Sok. No: 3 Kartal

444 10 26

İstanbul
    (Mecidiyeköy)

Mecidiyeköy Mah. Selahattin Pınar Caddesi Darcan Sokak No:6/A 34387 Mecidiyeköy

444 10 26

İş yerinden izin alamazsan babana ya da annene söyle aöf bürosuna gitsinler.Harç parasını yatırdığımda oğlumun ders eklemesi şart mı diye sorsunlar?Oğlum şifreyi ne zamana kadar alabilir diyede sorsunlar Eklemediği dersleri seneye alır derlerse harçı yatırırsın ama seneye 1-2 ders fazla olur.Şifreyide en kısa zamanda al.Allah'a emanet ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

iktisat kitapları halen yok. Bu nasıl iştir arkadaş, yardımcı kitaplar çıkacak olsa bu sene kafama takmayacağım da dersler değişti, yeni ikitane ders geldi ama çalışacak kitap yok. Sınavda ocakta mı şubatta mı ne. İnternetteki kaynaklarda eski, insan bari kitap yetiştiremezsek diye yeni dersleri internete yükler.

Buradaki linke tıklayalım;http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Sayfalar/default.aspx

Gelen sayfada sol kısımda 3 tane bölüm başlığı var;
    Açıköğretim Fakültesi
    İktisat Fakültesi
    İşletme Fakültesi

Hangi fakülteyse üstüne tıklayın, ve aşağıya doğru açılınca kendi bölümünüze tıklayın. Karşınıza açılan sayfada ders kitaplarını görebilir ve pdf ortamında indirebilirsiniz.

Örnek iktisat lisans programı dersleri;http://eogrenme.anadolu.edu.tr/iktisat/dersler/Sayfalar/default.aspx
  • Aksaray büroda işletme kitaplarì gelmiş mi bilgisi olan var mı? bilen yazsin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

7 dersim vardı 3 kitabı aldım

8 er konu var

yardımcı kitaplara baktım konular aynı yarısı olarak ....görücez 8 konu

güz dönemi 2 sınav var

soru şu

1.sınav ilk 4 ünite mi
    2.sınav son 4 ünite mi

yoksa 8 ünite mi olucak sınavlar

kitap internet yenilenmemiş bakamıyoz...

soru ezberleme işi nasıl kalkıyomuş onu anlamadım :)
    20 yıldır okuyoz 2-3 yılda bir değişiyo bu kitaplar ilkokul ortaokul lise üni :(

herşey aynı işliyo sadece kitapları süsleyip 2 ye ayırıp daha çok kitap daha çok para alıcaklar bu kadar bide ampül ü öven yazılara devam edecekler değişen bişey yok...

1. Sınav arasınavı 1-4 ünite. 2 . sınav final sınavı 1-8 ünite.
  • arkadaşlar mazeretli kayıt işlemi için aöf bürosunu aradım kayıtlar normal şekilde devam etiğini mazeret göstermenize gerek yok dediler.
    banka ücretini ayın 13 üne kadar yatıramamıştım bugun gidip yatırısam sorun olurmu dedim. ders seçimlerinizi yapın ve yatırın dediler sorun olmaz denildi. bilgilerinize.
  • Bir sene dondurmustum bu sene tekrar harcimi yatirdim burodan birsey yapmamiza gerek var mi ?

Onceden ben sadece harcimi yatiriyordum ve kayit otomatik yenileniyordu gecen yil yatirmayinca otmatik donar demislerdi farkli birsey yapmam gerekir mi ?

Tesekkurler

• iktisat 4.sınıf kitapları yok bürolarda sınavlara 1,5 ay kaldı.. boyle gıderse netten alıp kıtapları bastıracagız heralde.. bu senede tam otutturamadılar kredili sistemi, burodakıler bıle şikayetcı kötu oldu buu..
  • buroya gidip bandrol yapistiricam. bandrol sirasi da cok mudur? saatlerce beklemek istemiyorum

• Ders ekle işlemini aöf'nin geçen sene verdiği şifreyle yapabiliyormuyuz ?
    Yeni şifre almam gerekli mi ?
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.