Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (445. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Finansal tablolarda amortisman yöntemi nerede açıklanır diye bir soru vardı doğru cevabı bilen var mı aklıma takıldı şimdi dipnotlarda açıklanır dedim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

Finansal tablolarda amortisman yöntemi nerede açıklanır diye bir soru vardı doğru cevabı bilen var mı aklıma takıldı şimdi dipnotlarda açıklanır dedim ben

daha önce birikmiş amortismanlar yapmıştım sonra seninkini yaptım büyük ihtimal birikmiş amortismanlardı. 2 soruyu sonradan değiştirip harcadım olacak iş değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: attci

İngilizce 2 neydi öyle,sanırsın Cambridge Üniversitesi yüksek lisans programı ,adam en azından 2-3 soruyu taban seviyede sorar,

aynen her soruda çeldirici 1-2 şık eklemisler puf noktali sorular vardi insallah dusuk almayiz, ortalamanin yukselmesi ingilizceye bagli

• quote:

Orijinalden alıntı: Emphire

şıklar birbirine çok yakındı.birtane sorunun şıklarında maybe ve may be vardı mesela.

birde 2.sınıftan siyasi düşünceler tarihi dersini yine yapamadım.

ben onu maybe yaptimhayatimda may be diye bir kalipla karsilasmadim

• geçmiş olsun arkadaslar vizeleri atlattık sırada finaller var en önemlisi de finaller zaten
  • Stratejik Yönetim II çok kolaydı Finansal Tablolar Analizi bence zordu baya.
  • strateji tönetim 2 sagdan soldan buldugum cevaplar hatırlıyan varsa eklesin

1.Sorunlular alanı
    2.kısmi tasfiye stratejisi
    3.odaklanma stratejisi
    4.küresel düşün yerel hareket et
    5.temel stratejilerden biri değildir diye bir soru vardı oda:kurumlar stratejisi olacaktı.
    6.REKABET STRATEJİSİ
    7.UYGUN SERMAYE TESPİTİ
    8.ADALET
    9.FARKLI ULUSLAR ARASI DENİLEN TANIM COK ULUSLU SİRKET
    10. Yonetim briminin vefati
    11. Islevsel strateji
    12.orgut kulturu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuRmert

strateji tönetim 2 sagdan soldan buldugum cevaplar hatırlıyan varsa eklesin

1.Sorunlular alanı
    3.odaklanma stratejisi
    5.temel stratejilerden biri değildir diye bir soru vardı oda:kurumlar stratejisi olacaktı.
    6.REKABET STRATEJİSİ
    7.UYGUN SERMAYE TESPİTİ
    8.ADALET
    11. Islevsel strateji
    12.orgut kulturu

Yazdıklarının tamamını ben de öyle yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 20 Nisan 2014; 22:06:25 >
  • Soru ve cevaplar be zaman açıklanır

• quote:

Orijinalden alıntı: felipemassa

bugünkü sınavlar kolaydı özellikle küresel,stratejik ve insan kaynakları.

Finansal tablolarda da 80 gibi birşey alırım herhalde. Nakit akış süresi banko çıkacak gibiydi çıktı

Ben c kitaçığındaydım, insan kaynakları dersiydi sanırım tam hatırlayamadım dersi, ilk soru da "Planın son aşaması nedir" mi ne anlamsız kısa bi soru vardı, neyi kastettiğini anlayamadım. Hatalı soru muydu silik mi çıkmıştı çözemedim, sizde de var mıydı bu? Cevabı plan yaptım, Planın son aşaması plandır , tek anlamlı oydu

ya ne guldum yaa bende plan yaptım . arkadaslar olumu ole sey planın sonu tahmındır dıyo :D hahahah
  • bende sadece 1 yanlış yazdıklarıma göre tek dersden girdim inş 70 üstü alırımda finale kasmama gerek kalmaz
  • SuRmert kullanıcısına yanıt
    sınava çok çalıştım ve 90 veya uzeri bekliyorum ama odaklanma stratejisi değilde farklılaştırma diye işaretlediğimi hatırlıyorum ayrıca o soruyu hatırladıgım kadarıyla banko dogru diye cizmiştim :) 7. soruda yazdıgın uygun sermaye tespiti diye bir şık işaretlediğimi hatırlamıyorum bilgin olsun hocam.
  • arkadaşlar bir de finansal tablolarda bir soru vardı 1,59 lu bir soru cevap olarak neyi işaretlediniz? ben produktivite 1,59 dedim ama çözdüğüm sorular arasında görmüştüm ve aklımda öyle kaldı ama emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiRuh1989

sınava çok çalıştım ve 90 veya uzeri bekliyorum ama odaklanma stratejisi değilde farklılaştırma diye işaretlediğimi hatırlıyorum ayrıca o soruyu hatırladıgım kadarıyla banko dogru diye cizmiştim :) 7. soruda yazdıgın uygun sermaye tespiti diye bir şık işaretlediğimi hatırlamıyorum bilgin olsun hocam.

yazılan cevaplar kesin doğru olmayabilir ama bende odaklanma cevabından eminim :d 7. soruda bende 2 cevap arasında kaldım pazar seçme bide uygun sermaye vardı sermayeyi seçtim sermaye değilsede diğeridir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AsiRuh1989

yazılan cevaplar kesin doğru olmayabilir ama bende odaklanma cevabından eminim :d 7. soruda bende 2 cevap arasında kaldım pazar seçme bide uygun sermaye vardı sermayeyi seçtim sermaye değilsede diğeridir

Odaklanma stratejisi kesin olarak doğru cevap. Soru ile farklılaştırma stratejisi şıkkının uzaktan yakından alakası yoktu bilginize.

• gençler bi çalışma taktiği verin ortalama yükseltmem lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

Bugun hastaligim ileri dereceye cikti ve sinava gitmekten vazgectim.

Sizlere de soruyorum.

Sinavdasiniz ve sinifta surekli oksuren bi cocuk var ister miydiniz bu cocugu rahatsiz olmaz miydiniz.

Sirf diger insanlar rahatsiz olmasin diye gitmiyorum.

Univeesitedeydi sinav. Kucuk bi okul olsa belki giderdim.

çok ince düşünmüssün hocam , bari gidip ilk 30 dakika hepsini aynı şık işaretleyip çıksaydın 20 alırdın genel ortalamada 6 puan hiç yoktan iyidir.
  • 3-5 gün ara verip, AÖF kitaplarıyla başlamak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

strateji tönetim 2 sagdan soldan buldugum cevaplar hatırlıyan varsa eklesin

1.Sorunlular alanı
    3.odaklanma stratejisi
    6.REKABET STRATEJİSİ
    7.UYGUN SERMAYE TESPİTİ
    8.ADALET
    11. Islevsel strateji
    12.orgut kulturu

ben onu tam tasfiye yapmışım şimdi farkettim kolay soru gitti yav. hepsi bir araya gelince çorba oluyor tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 21 Nisan 2014; 8:25:54 >
  • işletme 3. sınıf fark ders almaktayım acaba geçen senennin geçme notlarını paylaşabilecek varmı?
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.