Şimdi Ara

İphone 4 Klavye ve Kilit sesi çıkmıyor (JB'Siz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
29.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iyi dinleyin cihaz türkçe ise şu adımları uygulayın ben böyle çözüme ulaştım ama benim cihazım ipad air ios 7.1.1 sizde olur mu bilmem bi deneyin

Ayarlar>Genel>Yandaki anahtarı kullanarak: bi yönü kilitle var bi de sesi kapat var onu YÖNÜ KİLİTLE işaretleyelim bu kadar
  • Arkadaşlar telefonumda böyle bir sorun olmuştu :http://resim.donanimhaber.com/m_59771082/mpage_1/f_/key_//tm.htm#59777126 telefoncuya verdim yapmış artık müzik falan dinleyebiliyorum. Fakat sorun şuki , ayarlarda klavye ve kilit sesleri açık olmasına karşın sesler çıkmıyor. Tuş kilidini kapayıp açınca , klavyeye tıklayınca ses çıkmıyor. Çok sinir bozucu. Geri Yükleme yaptım fakat yine aynı. Yardımınıza ihtiyacım var sorun ne olabilir? Birde eskiden sessiz-sesli mod arasında geçiş yaparken telefon titriyor, ekranda sessizde veya seslide oldugu görülüyordu şimdi titremede yok sesli-sessiz arasında geçiş yaparken görüntüde yok. sorun nedir? :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eRsn- -- 20 Nisan 2012; 20:44:27 >

• 5.0.1 Güncellemesini yükleyince aynı sorun bendede oldu böyle daha iyi ama kilit sesi klavye sesi olmaması
  • quote:

Orijinalden alıntı: MythBusters_

5.0.1 Güncellemesini yükleyince aynı sorun bendede oldu böyle daha iyi ama kilit sesi klavye sesi olmaması

Bence değil ya o sesleri duymak çok güzel :( yokmu bir çözümü arkadaşlar?
  • Telefonu SBSettings'ten reboot ediyordum. Az önce kapattım, 2 dakika kadar bekleyip yeniden açtım; sesler geldi yerine. Bi forumda böyle demişler dene istersen
  • quote:

Telefonu SBSettings'ten reboot ediyordum. Az önce kapattım, 2 dakika kadar bekleyip yeniden açtım; sesler geldi yerine. Bi forumda böyle demişler dene istersen

SBSettings ne ki? Benim telefon jailbreak'lı değil bende inceledim o konuyu ama o arkadaşın telefonu jailbreak'lıymış.. Yardım bekliyorum arkadaşlar..
  • Çözüm bulabildinmi ?
  • Ayarlar-Genel-Sesler-Kilit Sesleri ve Klavye Tıklamaları seçeneklerini açarsanız olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustap1234

Ayarlar-Genel-Sesler-Kilit Sesleri ve Klavye Tıklamaları seçeneklerini açarsanız olur :D

quote:

Orijinalden alıntı: ersnkurt

Arkadaşlar telefonumda böyle bir sorun olmuştu :http://resim.donanimhaber.com/m_59771082/mpage_1/f_/key_//tm.htm#59777126 telefoncuya verdim yapmış artık müzik falan dinleyebiliyorum. Fakat sorun şuki , ayarlarda klavye ve kilit sesleri açık olmasına karşın sesler çıkmıyor. Tuş kilidini kapayıp açınca , klavyeye tıklayınca ses çıkmıyor. Çok sinir bozucu. Geri Yükleme yaptım fakat yine aynı. Yardımınıza ihtiyacım var sorun ne olabilir? Birde eskiden sessiz-sesli mod arasında geçiş yaparken telefon titriyor, ekranda sessizde veya seslide oldugu görülüyordu şimdi titremede yok sesli-sessiz arasında geçiş yaparken görüntüde yok. sorun nedir? :S

MythBusters_ Hala çözüm bulamadım kardeşim..

• quote:

Ayarlar-Genel-Sesler-Kilit Sesleri ve Klavye Tıklamaları seçeneklerini açarsanız olur :D

Adam ne demiş bi oku ya sesler fln açık demiş
    bi teknik servise göster ya
  • quote:

quote:

Adam ne demiş bi oku ya sesler fln açık demiş
    bi teknik servise göster ya

yav şimdi gidecek 2 hafta gelmeyecek.. Offf. Hep beni mi bulur arkadaş ya.
  • Aynı durum bende de oluyor ara sıra.

Sonra kendiliğinden düzeliyor.

Klavye sesini zaten kapatıyorum ama kilit sesi iyi oluyor. Telefona bakmadığımda anlaşılması kolay oluyor.

Ayrıca bu kilit sesleri çıkmadığında mp3 seslide gidiyor.

Ama enteresan olarak seni biri arayınca çalıyor.

Bence yazılımsal bir sorun. Telefonu çok kastirdiginda oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Aynı durum bende de oluyor ara sıra.

Sonra kendiliğinden düzeliyor.

Klavye sesini zaten kapatıyorum ama kilit sesi iyi oluyor. Telefona bakmadığımda anlaşılması kolay oluyor.

Ayrıca bu kilit sesleri çıkmadığında mp3 seslide gidiyor.

Ama enteresan olarak seni biri arayınca çalıyor.

Bence yazılımsal bir sorun. Telefonu çok kastirdiginda oluyor

Sanki benim telefonu tarif etmişsin. Sadece "telefonu çok kastırdığında oluyor" cümlesi hariç.
  • Bu sorun 3gs, 4, 4s tüm cihazlarda başına geldi.

Hepsi JB cihaz idi. Hatta iPod touchta dahi denk geldi.

Ayda 1 kere oluyor 5-6 dk sonra düzeliyor Kendiliginden :)
  • Mesaj yazmaz olaydım.

Lanet olsun her gün 1-2 kere olmaya başladı bu lanet şey
  • Aynı sorun benim yeni ipad'imde de var. dün akşamdan beri düzelmedi hard reset falanda işe yaramadı :(

EDIT: COZULDU: Arkadaslar cozum cok basit. Settings>General>Use Side Switch to: seçeneğini ya mute sound yada lock screen rotation için kullanabiliyoruz. seçeneği mute system sounds yapıp iki kere home tuşuna bastığımızda sesin muted olduğunu görüyoruz onu düzeltiyoruz o kadar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mezzanie -- 11 Temmuz 2012; 14:02:46 >
  • Arkadaşlar bende de aynı problem var, ve çözemiyorum.
  • Tesaduf mudur nedir az once benim de basima geldi ugrastim duzelmedi ama sonra telefona arama geldi ondan sonra duzeldi. Youtube de videoyu acmaya calisirken oldu ses gelmedigini fark ettim fiziksel tuslari denedim ama acilmadi muzik playerdaki ses kisma yeri de kaybolmustu. Telefonu zorlamadim da kasacak bir sey olmadi. Simdi sorun yok ama
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.