Şimdi Ara

TTNET yeni hizmeti TTNET Alo'yu duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
11.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• TTNET yeni hizmeti TTNET Alo'yu duyurdu

Fiber internet için yatırımlarına devam eden TTNET, diğer taraftan hizmet gamını yeni seçeneklerle genişletmeyi sürdürüyor. Şirket tarafından duyurusu yapılan TTNET Alo servisi ile bireysel kullanıcılara sabit telefon hizmeti sunmaya başlayan TTNET, internet ve telefon faturalarını birleştirerek aynı zamanda abonelerinin hayatını kolaylaştırdığına dikkat çekiyor. 

Ayda 9 TL'den başlayan paket fiyatlarıyla lanse edilen TTNET Alo hizmetiyle kullanıcılar, şehir içi ve şehirler arası sabit numaralar ile GSM ve uluslararası telefonları arayabiliyorlar. TTNET ADSL ve TNET FİBERNET hizmetleriyle birlikte sunulan TTNET Alo için ek bir telefon hattına ihtiyaç duyulmazken,  100, 250, 500, 1000 ve Limitsiz olmak üzere beş farklı paket sunuluyor.

TTNET Alo servisinin paket satışları TTNET bayileri ve Türk Telekom ofislerinde yapılıyor. 

• Keşke bide gerçekten adil olan 'adil kullanımı' duyursa
  • TTnet diyince sinirlerim bozuluyor.
  • Bunlar bizimle dalga geçiyor heralde
    Paket ücretlerine %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir. TTNET Alo paket ücretlerine ek olarak TTNET Alo Aylık Sabit ücret (vergiler dahil 15 TL) alınır.
    Bu durumda aylık 100 dakikalık paket 15+9=24 tl
    Eee ben ne anladım bu işten hacı abi zaten türk telekom'un 'ev avantaj 100' tarifesine 21.90 lira ödüyorum üstüne birde sabah 7 ile akşam 7 arasında bedava konuşuyorum.
    Velhasıl kelam ya bu tarifeleri hazırlayan tt yetkilileri işi bilmiyor yada kullanıcıyı enayi zannediyor.
  • akk uygulaması ve gerçek limitsizlere yapılan zamlar geri alınsın; daha iyi, stabil ve ucuz hizmet sağlansın o zaman düşünürüz :)
  • AKK için imza toplanan siteyi hemen engellediler. Hiç utanmaları kalmamış artık.

Verdikleri hizmetler de kalitesiz. Bu hizmette kalitesiz olacaktır.
  • TTNET YENİ HİZMETİ ADSL KAZIĞI'NI DUYURDU.
  • Ttnet'e güvenmiyorum.
  • Sadece ttnet kullanıyorum oda mecburiyetten. Alternatifiniz varsa bir dakika bile durmayın başka bir sağlayıcıya geçin.
  • Ttnet yeni fikirler diye bi yarisma yapmis yakin arkadsim kazandi bu fikirle. Simdi sinirsiz kullanabiliyo bu ozelligi sozde arti daha hediye vereceklermis bakalim
  • aak lı fiber mi

• Bir alternatif olsa sanmıyorum ki ttnet'te kalacak aklı başında kimsenin duracağına. O kadar millet nefret ediyor bu firmadan. Burayı okuyan varsa ttnet ten kimse bunu bilsin. Hani gsm de var ya Turkcell, Avea, Vodafone; hepsi de vatandaş tarafından bir şekilde rağbet görüyor. Ama ttnet tekel olmasa hiç şansı yok. Keşke şöyle vatandaşı güvenini ve takdirini toplayacak bir şirket girse devreye ama çok çok zor.
  • 1 tane bile avantajı yok.
    yalın adsl alıcaksın. yine aynı hesap.
  • Yeni hizmet türk milletine yeni bir kazık daha.
  • Batsanız
  • tam oldu şimdi !bu uyduruk servisinide millete zorla verip satacak ! ttnetin ne kadar hızlı hizmet sattığını biliyoruz zaten daha altyapıyı bitirmeden bu servis devreye girmeden biz ödemeye başlarız heralde 24 saat sonra online işlem merkezine girip hesaplarımıza baktığımızda çoktan bize sattıklarını görürüz :))
  • yemişim fiberini akk olduktan sonra ne işe yarar fiber
  • Ha bizde bekliyoduk ttnet alo çıksada hemen alsak diye...Soyun bakalım milleti daha nekadar soyacaksınız.
  • Limitsiz dediği şey 3000dk ile sınırlı.Bunada akn uygulanıyo.Kimsenin zaten ayda 50 saat konuşacağı yokta,belirteyim dedim.

Ayrıca şöyle bir madde daha var

"TTNET Alo paket ücretlerine ek olarak TTNET Alo Aylık Sabit ücret (vergiler dahil 15 TL) alınır."

Arkadaşlar ttnet'ten bu fiyatlandırmayı ve sabit ücret almasını beklemiyorduk değil mi? :D
  • Türkiye Cumhuriyetin de ki bir internet sağlayıcısında hiç mi utanma olmaz ya Türkiyenin internetini felç ettiler hala çıkıp reklam yapıyorlar. Ben bu Lübnan telekoma verdiğim tüm parayı haram ediyorum. Devlet bile bunlara sattığına pişman

Bir de utanmadan youtube da ki Ceza nın yalan söylediler klibini silmişler. Daha önce indirmiş olan varsa tekrar yüklerse çok makbule geçer arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.