Şimdi Ara

Ders Çalışma PLANI [ İddia Ediyorum Bu Program Size Tavan Yaptıracak ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
143
Favori
163.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

dosyayı indirdim . eline sağlık . konular ayrı - çalışma saatleri ayrı . konuları alaveresiye zamanlaramı serpiştireyim? ve sonra tekrar zamanlarınımı belirleyeyim . biraz açıklarsan sevinirim.

Programda belirtilen konu isimleri , konuyu kavrama adına yapılabilecek her türlü çalışmayı içerir dostum .
    Dilersen buna soru çözmek de , dilersen konuyla ilgili örnek çözümleri incelemek de dilersen herhangi bir siteden konuyu video olarak izlemek de .

Orijinalden alıntı: Ulas.

Hocam cok güzel fakat şu tarihleri silip upload edebilirmisin ? Bende sadece viewer var yani görüntüleyebiliyorm fakat değiştiremiyorum içeriği.Yazıcıdan cıkartıp kendıme göre tarihleri atıcam.

Dostum o benimde içime dert oldu . O şeklinide atacağım .

Orijinalden alıntı: Southland

Orijinalden alıntı: Mert AYDIN

Örnek Programlar :http://s2.dosya.tc/server12/3QSmm5/DersD_k_manlar__SAKINS_LMEY_N_.rar.html

Programda verilen zaman dilimleri , tamamıyla örnekseldir dostum .
    Zaman dilimlerini kendine uygun bir biçimde yeniden düzenleyebilirsin .
    Zaten programın mantığında tekrarlar yatıyor .

Bekliyoruz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulas. -- 24 Nisan 2012; 20:15:51 >

• Hocam örneğin benim tümevarım konusunu veya edebiyatta yazar eser konularını çok iyi öğrenmem lazım.Ben bu iki konuyu (tümevarım + yazar-eser)
    Aynı gün çalışsam,tümevarım biter bitmez edebiyat çalışsam ardından dediğiniz gibi ertesi gün 10 dk tekrar ardından 1 hafta ardından 1 ay ardından 6 ay sonra tekrar etsem 10'ar dakikalık, sonuç olarak verim/performans/akılda kalıcılık bakımından bir eksisi olur mu iki büyük başlığı bir arada öğrenmenin yoksa konu sayısı,yoğunluğu önemsiz, önemli olan sadece tekrar mantığı mıdır?
    Teşekkürler.
  • takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: Dr Dre.

Hocam örneğin benim tümevarım konusunu veya edebiyatta yazar eser konularını çok iyi öğrenmem lazım.Ben bu iki konuyu (tümevarım + yazar-eser)
    Aynı gün çalışsam,tümevarım biter bitmez edebiyat çalışsam ardından dediğiniz gibi ertesi gün 10 dk tekrar ardından 1 hafta ardından 1 ay ardından 6 ay sonra tekrar etsem 10'ar dakikalık, sonuç olarak verim/performans/akılda kalıcılık bakımından bir eksisi olur mu iki büyük başlığı bir arada öğrenmenin yoksa konu sayısı,yoğunluğu önemsiz, önemli olan sadece tekrar mantığı mıdır?
    Teşekkürler.

Selamlar
    Dediğin gibi , mantığın ve kesintisiz öğrenmenin temelinde tekrar yatar . Tekrarları verilen periyotlarla tekrarlaman durumunda , bahsedilen net ve kusursuz bilgi beyninde olacaktır :) .

dosyayı indirdim . eline sağlık . konular ayrı - çalışma saatleri ayrı . konuları alaveresiye zamanlaramı serpiştireyim? ve sonra tekrar zamanlarınımı belirleyeyim . biraz açıklarsan sevinirim.

Programda belirtilen konu isimleri , konuyu kavrama adına yapılabilecek her türlü çalışmayı içerir dostum .
    Dilersen buna soru çözmek de , dilersen konuyla ilgili örnek çözümleri incelemek de dilersen herhangi bir siteden konuyu video olarak izlemek de .

Hocam cok güzel fakat şu tarihleri silip upload edebilirmisin ? Bende sadece viewer var yani görüntüleyebiliyorm fakat değiştiremiyorum içeriği.Yazıcıdan cıkartıp kendıme göre tarihleri atıcam.

Örnek Programlar :http://s2.dosya.tc/server12/3QSmm5/DersD_k_manlar__SAKINS_LMEY_N_.rar.html

Bekliyoruz hocam.

Hemen atacağım dostum , şu sıra evdeyim , ofise geçince hemen atacağım aklındasın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ~ELBRUZ~

takip

+1
  • Bulunsunn
  • Tesekkurler dostum. :-)
  • Orijinalden alıntı: Mert AYDIN

Orijinalden alıntı: Dr Dre.

Hocam örneğin benim tümevarım konusunu veya edebiyatta yazar eser konularını çok iyi öğrenmem lazım.Ben bu iki konuyu (tümevarım + yazar-eser)
    Teşekkürler.

Selamlar
    Dediğin gibi , mantığın ve kesintisiz öğrenmenin temelinde tekrar yatar . Tekrarları verilen periyotlarla tekrarlaman durumunda , bahsedilen net ve kusursuz bilgi beyninde olacaktır :) .

Bekliyoruz hocam.

Hemen atacağım dostum , şu sıra evdeyim , ofise geçince hemen atacağım aklındasın :)

Teşekkürler hocam o zaman ben bu planı örnek veriyorum pazartesi günü trigonometri+Edebiyat yazar-eser salı üçgenler+Kurtuluş Savaşı vb. gibi genişletip her konu grubunun zamanında tekrarı ile kolayca kavrayabilirim sanırım?

• aynen dr.dre
  • quote:

Kalici belleÄŸe aktarilmak istenen bilgi :
    10 Dakika Sonra
    1 Gun Sonra
    1 Hafta Sonra
    1 Ay Sonra
    6 Ay Sonra
    tekrar edilmelidir .

Aslinda gunde 1 saat bile calisamayan birisi bir sey yapsa ve o plandaki gibi saatlerce calisabilse... Yillarin aliskanliÄŸini 1 gunde kirmak... Bir yol bulmali.Hayal kursam ve sanki oyle saatlerce calisiyormusum hissini olustursam, icimde o duyguyu hissetsem saatlerce calisiyorum, kitaplar, konular,testler tek tek bitiyor diye hayal etsem... Yani sinavdan 1 hafta once 1 kelime okumayan oÄŸrencinin sinavdan 1 gun once 400 sayfayi ezberlemesi gibi. Peki ya her gun sanki yarin sinav varmis gibi calisirsam? Bir cozum yolu bulmaliyim.
  • quote:

aynen dr.dre

Teşekkürler Hocam,iyi günler..
  • mesajım bulunsun.
  • Hocam ne zaman yüklersn tarihsizleri
  • Dostum evde olduğumdan hiç gidemedim ofise özür dilerim .
    Hemen pazartesi atacağım .
  • pc ye gecince bakicam
  • bulunsun
  • Arkadaşlar güyya pazartesi atacaktım , ama inanın o kadar yoğun bir tempodayım ki , hiç aklıma gelmedi bürodayken .
    Aksilik çıkmazsa yarın atacağım .
    Kolay gelsin .
  • Bazı arkadaşların istediği , boş ders programını ilk mesaja ekledim burayada ekleyeyim .
    http://s2.dosya.tc/server13/kDAsx5/DersProgram_.rar.html
    Kolay gelsin .
  • Süpersin
  • arkadaşlar ben dosyayı indiremedim.yardımcı olabilirmisiniz. mail adresim sessizce_987@hotmail.com programı indiren arkadaşlar gönderebilirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.