Şimdi Ara

. . . . . . .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
2.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

E peki bu üretilen bebekler ne oluyor diyeceksiniz tabi normal olarak ? İşte cevabı !!!

. . . . . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 13 Nisan 2013; 23:13:45 >

• Güzel başlık olacak ilk mesajdan belli
  • Aslında ilk fotodaki adamın gözlere siyah bant çekmem lazımdı. Olur ya gazete haberlerinde öyle fotolar ! Müşteriyi çiftlikten bebek alırken fotolamışım, suç üstü. Fakat müşteri uyanık, sonraki karede emniyet güçleri tarafından kıskıvrak yakalanıp götürülürken "Vallahi satıcı değilim yiyiciyim ben" diyormuş...
  • yanlış konu ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 20 Nisan 2012; 17:05:05 >
  • Bu da benden

. . . . . . .
  •  . . . . . . .
    sünnetçiler geldi aklıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozeba -- 20 Nisan 2012; 17:23:36 >
  • şans
    http://thechive.files.wordpress.com/2010/10/1274163627373.gif?w=327&h=177

neyse böyle bakın bari..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 20 Nisan 2012; 19:17:30 >
  • @ B.S.S.
    Güzel foto, evet böyle ilginç tabelalar oluyor.
    -
    @ ozeba
    Vallahi benim aklıma hiç sünnetçi gelmemişti ! Bakış açısı, fark bu işte. Ben hep bir korku filmi senaryosu yazıp durdum bu "bebek kasabı" nı gördüğümde.
    - Aslında kasap amca babadan oğula bu mesleği almış ve yıllardır sürdürmekte olan 50'sini devirmiş kelli-felli bir amcaydı... Hiçkimse onun alenen bebek kasabı olduğundan şüphe etmedi, edemezdi. Öyle kim yaptığı bu caniliği ulu orta tabelasına yazar ve bu işi yıllar yılı gözünüzün önünde yapabilirdi !!! Bilinen en ürkünç cani "Hannibal Lecter" sırf bizim bu bebek kasabı senaryomu bir prodüktör ilgilenip sinemalaştırmadığı için bilinen en ürkünç canidir aslında !..
    © Copyright - 2012 by Jiddi
    Her hakkı saklıdır.
  • @jiddi

güzel senaryo

Fotoğrafı Balat ta çektim bu arada
  • çok ii :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

şans

neyse böyle bakın bari..

Ha şöyle yaf...İki saattir ben mi salağım hala anlamadım bişe diye bakıp duruyodum fotoya...

• quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

Hani vardır ya... Hep e-postalarda dolaşır ve bakınca bir anlık güldürür yada şaşırtırlar... İşte kendi çektiğimiz bu içerikli fotoğrafları paylaşmak için böyle bir konu açıyorum. Vatana, millete, hatta Dünya fotoğrafçılığına hayırlı olsun !..

...ve tabi ki açılış benden olsun.

Burası üretim yeri...

. . . . . . .

E peki bu üretilen bebekler ne oluyor diyeceksiniz tabi normal olarak ? İşte cevabı !!!

. . . . . . .

Şok şok şok ! Burası Türkiye !!!

çok güldüm yaaaaa bebek kasabı yaazmış adam

• quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

şans

neyse böyle bakın bari..

Hiç tınmıyor ama adam. Tehlikenin geçtiği salisenin peşinden deklanşöre acımasızca basıyor. İşine aşık biri belli ki !
    -
    Teşekkür ederim yorumlarınız için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 20 Nisan 2012; 23:27:39 >

• Bakırköy Capacity AVM

. . . . . . .
  • @plutos
    super ya:) aklima manti kelimesinin ingilizcesini sozlukte bulamayip "logic" kelimesinin son harfini atip "logi" isminde mantici dukkani acan esnafimiz geldi
  • Alexander Turner vardı bir ara büyük adada İskender döner

Confused meatballs efsanesini de atlamamk lazım
  • + adana status, urfa status de var tabi

. . . . . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frostyrage -- 21 Nisan 2012; 15:16:50 >
  • birde gülmekten mideme ağrılar giren sensitive meatballs(içli köfte) var
  • @PlutosDaddy
    Gırin salata gıda güzelmiş. Ne yaratıcıyız, helal olsun.
    @ozeba
    Ben bu logic'ten logi'yi bilmiyordum, o da müthiş güzel bir düşünceymiş. Umarım mantı işinde de başarılı olmuştur :)
    @Frostyrage
    Süper bir menü !!! Tabi yabancılar "dürüm" diyemiyor. Bizim gibi, horoz gibi ü-ürü-üüü demeye dilleri dönmediğinden "durum" diyorlar. Vatandaş da buradan yola çıkmış herhalde. Çok güzel bir fotoğraf.
    @washburn_x
    sensitive meatballs cuk oturmuş bir tercüme
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Bakırköy Capacity AVM

. . . . . . .

İşletme isimlerinde yabancı kelime kullanılamadığı için böyle bir çözüm bulmuşlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.