Şimdi Ara

hangi çamaşır deterjanını kulanyorsunuz? (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.033
Cevap
42
Favori
534.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Makineyi ne kadar doldurdunuz kaç kapak koydunuz sıkarken köpük de yapmış olabilir.
  • -DanceOfEternity- kullanıcısına yanıt
    Sadece 1 kapak Omo Color Sıvı kullandık.Ama kapakta ve körükte gördüğümüz köpüklerden dolayı 2 kez durulama yaptırmak zorunda kaldık.

Acaba çamaşırın azlığı etkilemiş olabilir mi , çok dolu değildi çünkü makina.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 15 Kasım 2015; 21:07:23 >
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Olabilir ama 1 kapak bildiğim kadarı ile 5 kg çamaşır yıkıyor. 2-3 kg yıkarken yarım kapak 5 kg yıkarken bir kapak tam dolu 8 kg çamaşır yıkarken 1.5 ya da 2 kapak koymanız yeterli olur
  • Uzerindeki olcu kadar koyarsaniz kopuk kalmasi gayet normal.Ben her deterjanin uzerindeki olculerin yarisi kadar kullaniyorum gayet guzel yikaniyor.Durulamada da cok sikinti olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -batu-tireli - kullanıcısına yanıt
    Sıvılarda da yarısı kadar mı kullanıyorsunuz?

• Sivilarda uzerinndeki yazan olcunun yarisi tozlarda ise bir cay bardagi.

1 çay bardağı toz deterjan kaç kg çamaşır için acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 18 Kasım 2015; 22:51:03 >
  • Tam kapasite camasir icin yani yedi sekiz kilo civarinda.

• Ben kg başı 15 gr toz ariel koyuyorum. Aşağı yukarı sizinkiyle aynı.
    Ama sıvı için hiç yarım ölçü denemedim. Özellikle perwoll siyah deterjanını tam ölçü koyduğumda tam arınmıyor çamaşırlar. Az koysam temizlemez gibi geliyor dicem ama zaten tam ölçüde de pek temizlemiyor bu perwoll woolite familyası.

• Ben suan sivi olarak bingo siyah kullaniyorum.Tam kapasiteye yarim kapak tam ideal olani.Biraz daha fazla koyunca camasirlar deterjandandan arinmiyor.Temizligi de gayet guzel.Tek sorunu belirli bir zaman sonra camasirlarin rengi soluyor.
    Bu arada persil color tozu denedim renklilerde ama bingo sivi kesinlikle daha guzel temizliyor.Persilin cikaramadigi lekeleri bingo sivi cikariyor.
    Pervolu bir daha almam.Narinler icin olani
    pantolonlarimi mahvetti.Omo total colorla yikanilan camasirlarda olan bakteri kokusu pervolle yikadigimda da oluyordu.O yuzden pervolu bir daha almam.

Bingo siyahı tüm renklilerde mi yoksa sadece koyu ve siyahlarda mı kullanıyorsunuz?

• toz detarjan olarak ariel ya da omo kullanıyorum.
  • Yeni kampanyalar yokmu arkadaşlar ?
  • Arkadaslar mielenin wkf120sini kullaniyorum. Buzamana kadar kendi sivi deterjanini kullaniyorduk o bitti. Simdi sivi deterjan arayisindayim. Iki tane haznesi var renkli ve beyaz ne aliyim? Fiyat konusu ikinci planda olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • soad_sefa kullanıcısına yanıt
    migroslarda bulunur

ariel sıvı

frosch dogal deterjan

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Bingo siyahı tüm renklilerde mi yoksa sadece koyu ve siyahlarda mı kullanıyorsunuz?

Tum renklilerde kullaniyoruz.

• Renkliler icin omo toz color veya metro markette satilan ariel proffesional kullanan oldu mu?
    Renk soldurma ve temizlik konusunda nasillar acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: -batu-tireli

Renkliler icin omo toz color veya metro markette satilan ariel proffesional kullanan oldu mu?

Omo toz color kullanıyorum. Temizlik iyi ama koyu renklilerde pek rnk koruma özelliği yok. H&Mden aldığım renkli boxerlar ilk yıkamada 30 derecede yıkanmasına rağmen biraz soldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 23 Kasım 2015; 22:29:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

quote:

Orijinalden alıntı: -batu-tireli

Renkliler icin omo toz color veya metro markette satilan ariel proffesional kullanan oldu mu?

Omo toz color kullanıyorum. Temizlik iyi ama koyu renklilerde pek rnk koruma özelliği yok. H&Mden aldığım renkli boxerlar ilk yıkamada 30 derecede yıkanmasına rağmen biraz soldu.

O zaman omo toza hiç bulaşmayayım. Ariel professional color u merak ediyorum.Ama memnun kalmazsam bir çuval deterjanı nasıl tüketirim korkusuyla almaya yanaşamıyorum. Çamaşırların renkleri gitti mi mahvoluyorlar.
  • Calgon.

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.