Şimdi Ara

hangi çamaşır deterjanını kulanyorsunuz? (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.032
Cevap
42
Favori
534.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Makineden de kaynaklı olabilir. Bende dediğiniz durum olmadı hiç. Ufak tefek lekeleri gayet de güzel çıkarıyor hatta çok kirli kurumuş lekesi olan tişört de bile lekelerin çoğu çıkmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eternafelicity

quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

quote:

Bingonun migrosa özel mutlu yuvam serisi yumuşatıcısını aldım. Ama bir türlü sıvı deterjanını bulamıyorum. İkisini beraber kullanırım diye düşünüyordum ama hiç bir migrosta göremedim.

Yakın zaman da kullanan oldu mu?

Deterjanı bulabildiniz mi? Bugün Migros'ta gördüm birkaç tane getirmişler, hem sıvısı hem de tozu vardı. Toz 5 kg 15 lira, sıvısı 23 liraydı.

Toz deterjanini buldum ama almadim ablam sivisi daha iyi dedi. Sivi deterjan icin 4 defa gittim bulamadim ayni gun icinde 3 migrosa baktim yok. Sinir oldum ne zaman geldigini de söylemiyorlar. En son reyon gorevlisinin sacini basini yolacaktim valla.

Özel üretim olduğundan az sayıda getiriyorlar galiba, baktığımda da 2 şişe sıvısı vardı. Bu ara toz Omo getirmişler istemediğiniz kadar var. hardcrss nickli arkadaş yardımcı olabilir umarım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bingonun migrosa özel mutlu yuvam serisi yumuşatıcısını aldım. Ama bir türlü sıvı deterjanını bulamıyorum. İkisini beraber kullanırım diye düşünüyordum ama hiç bir migrosta göremedim.

Yakın zaman da kullanan oldu mu?

Deterjanı bulabildiniz mi? Bugün Migros'ta gördüm birkaç tane getirmişler, hem sıvısı hem de tozu vardı. Toz 5 kg 15 lira, sıvısı 23 liraydı.

Toz deterjanini buldum ama almadim ablam sivisi daha iyi dedi. Sivi deterjan icin 4 defa gittim bulamadim ayni gun icinde 3 migrosa baktim yok. Sinir oldum ne zaman geldigini de söylemiyorlar. En son reyon gorevlisinin sacini basini yolacaktim valla.

Özel üretim olduğundan az sayıda getiriyorlar galiba, baktığımda da 2 şişe sıvısı vardı. Bu ara toz Omo getirmişler istemediğiniz kadar var. hardcrss nickli arkadaş yardımcı olabilir umarım.

Dün 6 kg omo 19,90 tl ye düşmüştü yanındada sepet hediyesi vardı...

• dguoguz kullanıcısına yanıt
    Hep 30 liradan satıyorlardı. Fiyat iyi aslında, hala bu fiyatsa ihtiyacı olan bitmeden almalı. Yanlış hatırlamıyorsam active fresh olanında %15-30 oranında ağartıcı vardı kokusu da daha güzel.
  • quote:

Hep 30 liradan satıyorlardı. Fiyat iyi aslında, hala bu fiyatsa ihtiyacı olan bitmeden almalı. Yanlış hatırlamıyorsam active fresh olanında %15-30 oranında ağartıcı vardı kokusu da daha güzel.

Evet fiyatı iyi, yanındaki hediyede 5-6 tl den aşağı olmaz. O zaman 15 tl ye gelmiş olur....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Merhaba.

Hocam siz migrosta çalışıyordunuz değil mi? Aradığım deterjan bu ama hiç bir migrosta bulamıyorum. Hangi günler mal geliyor mağazalara bilginiz var mı?

Sevkiyat magazasina gore degisir. En az 3, en cok hergun gelebilir. Hangi il ve ilcedesiniz stoklara bakayim.

Hocam istanbulda oturmuyorum ben. Izmirdeyim.

5m balcova ve 5m optimum gaziemirde var. Diger magazalarin illeri yazmadigindan izmirde hangi magazalar var goremiyorum. Balcova ve gaziemir bilindik oldugu icin buralari izmir yazmasa da anliyorsunuz.

• ariel sıvı çok ağır kokuyor tuttufuritti gibi ama inanılmaz bayık.bakalım kuruyunca nasıl olıcak.

• asaf_desing A kullanıcısına yanıt
    Direk güneşe doğru asın koku kalmıyor o zaman pek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bingonun migrosa özel mutlu yuvam yumuşatıcısınıda bitiremedik.yüzey temizleyicisinin kokusundan bıkmıştık çamaşırda dayanamadık.bingonun yeni yumuşatıcılarınıda gördüm markette galiba bebekli bi ismi vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: memnun olan

Direk güneşe doğru asın koku kalmıyor o zaman pek

Dediğiniz gibi yaptık bakalım nasıl olucak.omo sıvı düz mavi olan da çok bayık kokuyor.tatlı kokular sanki yaza göte değilde kışa göre daha iyi gibi

Ben de fazla koku istemediğim çamaşırları direk güneşe doğru asıyorum pek koku kalmıyor kokusundan rahatsız iseniz yumuşatıcı ile beraber kullanabilirsiniz

• Beyazlarda istinasız domol toz kadar başarılı yıkayan,hafif kokan ve en önemlisi güzel durulanan deterjan bana göre yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asaf_desing -- 4 Ağustos 2015; 20:56:52 >
    Domol un ağartıcı oranı ne kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: memnun olan

Domol un ağartıcı oranı ne kadar?

Bir ara paylaştım diye hatırlıyorum ama unuttum yalan olmasın.bakar söylerim

• Dört tane lenor temin ettim ariele karıştıramam:)

Rossman dan mı aldınız

• lenorumu yakınım getirdi

aynen hem uygun hemde konsantre
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalkendisin0606

aynen hem uygun hemde konsantre

Demek ki tek beyenen ben değilmişim:)

Alamayanlara numunelik yollarsınız artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -DanceOfEternity- -- 4 Ağustos 2015; 21:30:01 >
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.