Şimdi Ara

hangi çamaşır deterjanını kulanyorsunuz? (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.032
Cevap
42
Favori
534.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: memnun olan

Ariel in çok yoğun keskin kokusu var. Yeni seride bu giderildi ama %5-%15 agartici iceren modelde gene çok kopuruyor. Kokusu çok keskin zor durulaniyor. Benim cildim Ariel kullandığım zaman alerji olmuştu
    Profesyonelin kokusu nasıl ? Kolay durulaniyor mu ? Ariel in toz.tablet deterjanindan memnun kalmadigim için denemeye çekiniyorum

Ben normal Ariel'i epeydir kullanmadım. Ondan yorum yapamayacağım. Ancak profesyonel Ariel'in kokusu hoş. Benim makinem durulamalar arasında 1200 devire kadar çıkıyor, su jeti ile durulama yapıyor. Ondan sorun yaşamıyorum. Alerjiniz varsa tekrarlayabilir, sonuçta firma aynı. İmkanım olsa 1 kullanımlık verirdim size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• malesef ariel şu an piyasadaki en iyi deterjandır. renkliler için perwoll de fena sayılmaz
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Kendim denerim artık. Memnun kaldiysaniz ben de memnun kalırım herhalde

• Ağartıcı var mı bunda renklilere olur mu
  • arasira kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim Ariel Profesyonel. Agartici var beyazlar için

• Öğrenci evinde ki çamaşır makinası bozulduğu için bimdeki elde yıkama tozunu kullanıyorum gayet iyi. Fakirikkkkkkkkkkkkkkkk
  • Arkadaşlar 26 nisana kadar rossman da deterjanlar da indirim var. İhiyacı olanlar bşr baksın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sivi deterjanlarin yapisi bir garip.Sanki camasirin icine isliyor yapisip kaliyor.Omo sivi bu konuda birinci.Banyo paspaslarina kullanip biran once bitirmeye calistigim ve daha yuzunu gormek istemedigim sampuanimsi sivilar bir turlu durulanmiyor.Bes kere durulama yapiyorum yine son sikmada kopukler fiskiriyor.Artik balkon yikamada kullanmayi dusunuyoruz.

• -batu-tireli - kullanıcısına yanıt
    Ben de indirimden 4 kutu aldım ve kullanmıyorum şu an. Ellerime sürülmüştü baya zor duruladım. Ellerimi de tuhaf yaptı. Havlularda zamanla temizlenmeme sorunu ortaya çıktı. Kokusu ise iğrenç.

Sıvılar hikaye. Sıvı sabunları bile sevememişimdir zaten. Katı iyidir her zaman.

• İlk zamanlar active freshi beyazlarda kullanmak gibi bir hataya dusmustuk.İc camasirlarina isleyen o gecmez koku tenimede islemis.Bunu banyo yaparken hissettim.Her tarafim active fresh kokuyordu.Sensitive olani ise hepimizi kasindirmaya basladi.Coloru zaten anlatmak istemiyorum.Neyseki az kaldi.Omo gibi dev bir firma nasil boyle bir urunler cikariyor anlaşilasi degil.
    Yillar onceki perwoller muhtesem kokardi bilmiyorum hatirlayaniniz varsa.Şimdiki tamamen sentetik kokuyor.Bu deterjanlari gelistirecegiz derken yapilarini daha da bozuyorlar.

• En iyisi toz deterjanlar, temizleme güçleri sıvılara göre daha iyi bence. Fakat Ariel colormatik toz çok köpürüyor ona çare bulmalılar. Beyazlarda Ariel dağ esintisi fazla köpürmüyor. Renkliler için Tursil-Persil denenebilir. Bingo color ve beyaz almıştım ama daha kullanamadım yorumu sonra yapacağım. Omo color ise beyaz sabun gibi kokuyor bana yoğun geldi kokusu. Beyazlar için Omo active fresh toz da fena değil. Siyahlar için sıvı Bingo siyah deterjanından memnunum.
  • -batu-tireli - kullanıcısına yanıt
    Active olanın kokusu gene ağır ama o kadar kötü değildi active fresh çok kötü. Ariel toz al. Kokusu da güzel temizlemesi de.

• egenin_efesi E kullanıcısına yanıt
    Ben 7 kg çamaşıra bir su bardağı koydum köpürmedi hiç.

Benim makineme de 1.5 cay bardağı deterjan koyuyorum 5 kg çamaşıra
    Amaç köpük değil temiz yikanmasi
    Yeni makineler az su alıyorlar
    O yuzden köpük su tamburun gözükmeyen kisminda yani altında oluyor normal
    Ben kg başı 30 ml koyuyorum
    Siz de 240 ml yani. Orta boy 1 su bardağına eşit koysanız yeterli bence
    Fazlası doğaya çevreye zarar

• 1 su bardağı az geldi valla anlamadım ben de

Az değil iyidir 1 su bardağı

• Öay bardağı ince belli mi yoksa diğeri mi

Ajda bardağı DEĞİL
    Normal klasik çay bardağı

• Ölçtüm İnce belli çay bardağı ile iki bardak atmışım bence normal

Bence de normal

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.