Şimdi Ara

hangi çamaşır deterjanını kulanyorsunuz? (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.033
Cevap
42
Favori
534.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hemşerim hangi bimlere baktın? ben yarın zamanım olursa incirlikteki bime bir bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GülçinGE

quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

quote:

23,24,25 temmuz'da şokta 7,5 kg persil 15.90. Fiyat olarak epey uygun ihtiyacı olan varsa alsın mutlaka.

Fiyat iyiymiş, babam geçen hafta Pehlivanoğlu'ndan 6,5 kg Alo'yu 16,5 liraya aldı. Sıvılar içinde bence Rinso en iyisi, iyi temizliyor, kokusu hoş ve çabuk durulanıyor. Yeşil olandan biz de almıştık, turuncusu da güzel kokuyor.

Pahalı almış ya. Ben rinso ve persil jel kullanıyorum koyu renklilerde. Aklımda domol'ün siyahlar için sıvı deterjanı da var onu da denemek istiyorum.

domolun bütün modellerini kullandım artık vaz geçilmezim oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: trojana

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

quote:

23,24,25 temmuz'da şokta 7,5 kg persil 15.90. Fiyat olarak epey uygun ihtiyacı olan varsa alsın mutlaka.

Fiyat iyiymiş, babam geçen hafta Pehlivanoğlu'ndan 6,5 kg Alo'yu 16,5 liraya aldı. Sıvılar içinde bence Rinso en iyisi, iyi temizliyor, kokusu hoş ve çabuk durulanıyor. Yeşil olandan biz de almıştık, turuncusu da güzel kokuyor.

Pahalı almış ya. Ben rinso ve persil jel kullanıyorum koyu renklilerde. Aklımda domol'ün siyahlar için sıvı deterjanı da var onu da denemek istiyorum.

domolun bütün modellerini kullandım artık vaz geçilmezim oldu.

Leke çıkartması nasıl hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle piyasadaki diğer ürünlerden daha iyi. En azından tükenmez kalem lekesini çıkartmada.

• quote:

Orijinalden alıntı: biostrike

Kesinlikle piyasadaki diğer ürünlerden daha iyi. En azından tükenmez kalem lekesini çıkartmada.

Beyazlar için toz deterjanını kullandım çok iyiydi. Evde ki deterjanlarım azalınca siyahlar içini deneyeceğim.

• Domol deterjanın avantajı suya çok iyi karışması. Çamaşır yıkanırken suyun rengine bakınca anlaşılıyor. Konsantrenin konsantresi olduğu içinde deterjan tüketimini oldukça azaltıyor. Piyasadan kalkana kadar favorim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Felice Forte

quote:

Orijinalden alıntı: M-SeLim

İstanbul-Kağıthane.
    Görevliye bu ucuzluğun sebebini sorduğumda promosyonda olduklarını soyledi. Şöyle ki yanlış hatırlamıyorsam A101 de 10 kilo persil fiyatıda 22 lira civarındaydı tam emin değilim. Bugün ona da bakacağım. Deterjan stoğu promosyonda iyi gelir. Zaten dayanmıyor :)

Msn firarisi nerelerdesin yav gelde iki lafın belini kıralım deterjanı meterjanı boşver

Kardesim yukleyemedik gitti. İş güç ve alperen sayesinde bilgisayarı elime bile alamıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Felice Forte

quote:

İstanbul-Kağıthane.
    Görevliye bu ucuzluğun sebebini sorduğumda promosyonda olduklarını soyledi. Şöyle ki yanlış hatırlamıyorsam A101 de 10 kilo persil fiyatıda 22 lira civarındaydı tam emin değilim. Bugün ona da bakacağım. Deterjan stoğu promosyonda iyi gelir. Zaten dayanmıyor :)

Msn firarisi nerelerdesin yav gelde iki lafın belini kıralım deterjanı meterjanı boşver

Kardesim yukleyemedik gitti. İş güç ve alperen sayesinde bilgisayarı elime bile alamıyorum.

Hehehe alperen biraz daha büyüsün ikincide gelsin bittiniz siz bittiniz

• quote:

Domol deterjanın avantajı suya çok iyi karışması. Çamaşır yıkanırken suyun rengine bakınca anlaşılıyor. Konsantrenin konsantresi olduğu içinde deterjan tüketimini oldukça azaltıyor. Piyasadan kalkana kadar favorim.

Evet dediğinizi fark ettim. Hem durulanması çok kolay. Ariel gibi deterjanlı kalmıyor çamaşırlar.

• Aynı kaliteyi yumuşatıcısında bulamadım maalesef. Çamaşırda kokuyu sevmeyen için yapılmış sanki.

• quote:

Aynı kaliteyi yumuşatıcısında bulamadım maalesef. Çamaşırda kokuyu sevmeyen için yapılmış sanki.

Şeftalili yumuşatıcısıyla persil expert color matik deterjan çok güzel kokuyor.

• Makineden çıkınca koku oluyor ama 1 saat içinde kaybolup gidiyor. Kalıcı olsa mükemmel gerçekten şeftalili olanı. Şişeyi kafama dikesim geliyor bazen

• biostrike kullanıcısına yanıt
    Küçük bir paket persil colat matik deterjan alıp deneyin kokusu çok harika. Herkes soruyordu ne kullanıyorsun diye. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle deneyeceğim. Sizin tavsiyelerinize güveniyorum. Teşekkürler iyi geceler.

• biostrike kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim. İyi geceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahçup

hangi şehirdesiniz

Denizli'deyim. Buradaki BİM'lerde istemediğiniz kadar var.
  • Etimatiği bulabilirseniz şitdetle tavsiye ederim annem kullandı ve sonucunu beyendi altunbileklerde 1kg lik paketlerde 3 tl ye satılıyor ayrıca doğala yakın bir matik hemde kendi malımız

• Akşam üzeri Tansaşa uğradım, 10 kg.lık Persilin üzerinde 23,90 etiket vardı.

• Pahalı :) A101'de 9 kg persil 21 liraydı. :)

• gömleklerin yaka kirlerine bakıyorum, daha önce kullanmış olduğum sıvı deterjanlar bu konuda iyi değilken domolun sıvı deterjanı yaka kirini tamamen çıkarıyor. diğerleri bunun yanında şampuan gibi kalır. beyazlardada toz deterjanı harika. kime aldırdıysam memnun kaldı. istanbulda kuzenimin eşi beyaz çamaşırlardan muzdaripti, ne yaptıysa istediği sonucu alamamış. domol toz kullandıktan sonra çamaşırlar sakız gibi olmuş. kullanmayanlarda bir kere alıp denesinler bence. Yalnız etinin deterjanından bulursam onuda deneyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.