Şimdi Ara

Vietnam'da yeni Galaxy modeline ait olduğu iddia edilen bir video yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
6.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vietnam'da yeni Galaxy modeline ait olduğu iddia edilen bir video yayınlandı

Yeni Galaxy modelinin tanıtımı için geri sayım devam ederken Vietnam'da Tinhte adlı bir site tarafından modele ait olduğu iddia edilen bir video yayınlandı.

Daha önce de bazı modelleri erken internete sızdıran Tinhte sitesinin videosu GT-I9300 kod numarası taşıyan modele ait. Video yayınlandıktan sonra hem haberin linki hem de video ortadan kayboldu. 

Videoyu çeken kişinin yeni Galaxy modelini farklı açılardan tanıttığı görülüyor. Telefon bilgilerinin verildiği kısımda ise ekran boyutunun 4.6 inç iken çözünürlüğün 720 x 1184 olduğu görülüyor. 1.4GHz hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemci, Mali-400 GPU'su, OpenGL desteği, Android 4.0 işletim sistemi, 8MP kamera, 1GB RAM, 16GB depolama kapasitesi ve microSD girişi farkedilen özellikler arasında.

Tinhte modelde 2050mAh batarya ve NFC yongasının da sunulduğunu belirtiyor. 

Samsung, video hakkında sadece Mayıs ayındaki etkinlikte detayların açıklanabileceği şeklinde bir yorum yapıyor. Yani kesin bir yalanlama söz konusu değil.

Videonun ne kadar gerçek olduğu belli değil ancak gerçek olursa işlemci tarafında Cortex-A9 tabanlı 4 çekirdekli Exynos 4412 ve Mali-400 grafik biriminin kullanılacağı anlaşılıyor. Bu da Exynos 5250 platformunu bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacaktır.

Kesin detayları 3 Mayıs tarihinde hep birlikte öğreneceğiz. Şimdilik bunları iddia olarak değerlendirmekten başka bir seçeneğimiz yok.

Vietnam'da yeni Galaxy modeline ait olduğu iddia edilen bir video yayınlandı 

• Buda fake,tasarim daha iyi olacaktir.
  • bu sefer doğru bence
  • 720*1184 ?
  • Dummy case denen olay olabilir. bu kadar kotu bir tasarım yapacaklarını sanmıyorum. kesin fake..

yok eger fake değilse gözüme gözükme samsung :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyPC

720*1184 ?

Alttaki tuşları heaba katmadan yapılan hesap.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyice dikkat ettim kesin fake!

resimdeki flaşlara baktıgınızda bir tanesinin yamuk durdugunu görebilirsiniz ayrıca simetrik değil.
  • arkadaki hoparlorler bana eski cin iphonenunu andirdi.
  • Kesinlikle fake bu kadar kütük gibi tasarım asla yapmaz Samsung.

Ayrıca ICS kamera arayuzu oyle degil.Kendim kullaniyorum ordan biliyorum.
  • Renk seceneklerinde mavi siyah ve beyaz olacakti oyle bi aciklama vardi urun sadece siyah yani fake

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fake'in de kötüsü, kötünün de aşağısı.
  • haberin gerçeklik ihtimali yok çünkü sgs 2 daha hızlı
  • Ben açıkçası böyle bir cihaz geleceğine inanmıyorum. Samsung'un yapacağı etkinliği izlemeden birşey diyemem.
  • Mali 400? Bu kadar fake olur ancak :)
  • 2 tanede örnek foto koymuşlar.exif bilgilerine baktım i9300.resimler çok kötü.ama exif bilgilerindeki tarihde bi gariplik var.14.05.2012
    Vietnam'da yeni Galaxy modeline ait olduğu iddia edilen bir video yayınlandıVietnam'da yeni Galaxy modeline ait olduğu iddia edilen bir video yayınlandı

Camera Make {0x010F} SAMSUNG
    Camera Model {0x0110} GT-I9300

Picture Orientation {0x0112} normal (1)
    Last Modified Date/Time {0x0132} 2012:05:14 06:27:51
    EXIF Sub IFD
    Exposure Time (1 / Shutter Speed) {0x829A} 1/15 second ===> 0.06667 second
    Lens F-Number / F-Stop {0x829D} 26/10 ===> ƒ/2.6
    ISO Speed Ratings {0x8827} 500
    Original Date/Time {0x9003} 2012:05:14 06:27:51
    Shutter Speed Value (APEX) {0x9201} 998/256
    Shutter Speed (Exposure Time) 1/14.91 second
    Aperture Value (APEX) {0x9202} 276/100
    Aperture ƒ/2.6
    Exposure Bias (EV) {0x9204} 0/10 ===> 0
    Flash {0x9209} Flash did not fire
    Focal Length {0x920A} 370/100 mm ===> 3.7 mm
    Image Width {0xA002} 3264 pixels
    Image Height {0xA003} 2448 pixels

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 20 Nisan 2012; 13:39:12 >
  • Evde yapılmış bir telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 20 Nisan 2012; 13:38:28 >
  • http://www.androidturkiye.net/2012/03/29/samsung-i9300-m-olimpiyat-telefonu-olarak-mayista-satisa-sunulabilir/ Haberi inceleyin arkadaşlar bu galaxy S3 değil.PhoneArena tarafından daha önce bu model sızdırılmıştı yaklaşık 3 hafta önce.Fakat çok da farklı bir tasarım beklememk lazım bence samsung dan sadece malzeme kalitesi daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.
  • s3 boyle gelse yukardaki yorumlar hemen değişir:)
  • umarım böyle değildir s3.
  • muhtemel
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.