Şimdi Ara

PES 2013 (PS3 ANA KONU) (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.322
Cevap
28
Favori
390.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada hala premier lig + bundesliga sı tam olan bi yama bulamadım kimse yapmamısmı acaba hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

valla tahmin yürüteyim ps3 te yeni bir kullanıcı oluştur sonra yeni bir psn hesabı da oluşturursan fikrimce takım sıfırlanır

soyledigin sekilde 0 laniyor. Ben bazen canim sikilinca farkli psn den oynayip default oyuncularla oynuyorum , zorlanmak hosuma gidiyor ;))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Galatasaray maçını dikkatli bi şekilde izliyorum verilen ara paslar oyuncuların top kontrolü falan pes 2013 ün tamamen aynısı valla bi oyun bu kadar gerçekci yapılabilir Galatasaray maçındada cidden ara paslar adamlara çarpyor

Bu arada bende master lig takımımı sıfırladım sonra peterbanov,mphela,negli ve serkan diye savunma oyuncusu aldım şu andada baya iyi gidiyorum biraz para biriktirmem lazım

Master ligi nasıl sıfırlıyorsunuz. Keşke hemen üstteki soruya cevap da verseydiniz

• Bir pes hayraniyim ama arkadasim bu fotoyu gonderince bende cok guldum

http://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/c0.191.403.403/p403x403/60613_363964193685911_596878275_n.jpg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav şu yamayı halledemedim.neyle denesem olmuyo.Usb'yi alıyorum takıyorum pcye. usbye PS3 onun içinede SAVEDATA klasörü açıyorum.Onun içinede paulun yamasını atıyorum.ps3 takıyorum. Save data utality e geliyorum ps3 olanı. usbye gelip üçgene tıklıyorum ınformatıon yazısı çıkıyo.başka bişey çıkmıyo.fat32 yaptım zaten.Başka usb mp3 le denedim olmadı bir yeri yanlış yapıyorum heralde.yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxite

bu arada hala premier lig + bundesliga sı tam olan bi yama bulamadım kimse yapmamısmı acaba hala

Ayın 11inde konami güncelleme yayınlayacak, yeni oyuncular, transferler falan mod yapımcıları bu patchi bekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halikarnas1970 -- 3 Ekim 2012; 10:32:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

Bir pes hayraniyim ama arkadasim bu fotoyu gonderince bende cok guldum

http://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/c0.191.403.403/p403x403/60613_363964193685911_596878275_n.jpg

Sizde bunu yediniz yani.Daha fifa çıkmamıştı o yüzden boş o raflar

• Oyunda Ana Lig Online'a başladığımızda oyuncular çok zayıf olduğu için sanki oynanışla ilgili çok fazla sorun varmış gibi duruyor. Ama kadrolar iyileştikçe denkleşiyor sahiden, gol olma oranı düşüyor, uzaktan goller azalıyor, arkaya kaçırma azalıyor vs. Oynadığım en iyi PES oyunu açık ara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: pessi63

quote:

Orijinalden alıntı: akparpala

ARKADAŞLAR KİM NE DERSE DESİN BU SENEKİ PES REZİL BİR OYUN TAM ANLAMIYLA REZİL RÜSVA ETMİŞLER.

DEFANS OLAYI BİTMİŞ YAPILAMIYOR SAÇMA SAPAN BİRŞEY OLMUŞ

ADAMLAR MAL GİBİ ADAMIN ÜSTÜNE KOŞUYOR

ATAK YAPARKEN ADAM ARKADAN DALIYOR POZİSYON HERŞEY ÖLÜYO AMA HAKEM AVANTAJA BIRAKTIYSA KART FALAN YOK.

PARAN VAR OYUNCU ALAMIYORSUN

Hocam rezalet ötesi pes 2012-den bozma pes 2012,5' tan ne bekliyorsunki!...
    Pes 2011 ile devam etmeni öneririm en azından kalecisi, defansı ve % 100 özgürlükçü manuel pas güzelliği bile yeter...
    ( En azından 11-de defansın arkasına top atıldığında defans oyuncusu iyiyse ve forvet yorgunsa arkadan yetişebiliyordu gerçekteki gibi, 13-de ise sanki yetişemesin diye defans oyuncusunun arkasından çekiyorlar komik bir şekilde ) ...
    2014 çıkana kadar da umarım 2011 online server-ları kapamazlar...

Pes bu sene tadını kaçırdı ilk geldiği gün hevesli bir şekilde başladım 3-5 gün denedim ve bıraktım hayatımda il kez FIFA'yı deneyeceğim bu sefer

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar birşeyi yemeye gerek yok en son istatistiklere göre FİFA açık ara satış yapmış avrupada,

Ben yıllarsın pes çisi olarak ilk kez nefret ettim yaaaaa bu sene resmen batırmışlar rezil bir oyun olmuş

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar birşeyi yemeye gerek yok en son istatistiklere göre FİFA açık ara satış yapmış avrupada,

Ben yıllarsın pes çisi olarak ilk kez nefret ettim yaaaaa bu sene resmen batırmışlar rezil bir oyun olmuş

Ne bekliyorsun bi oyunda oynuyamıyorsan o senin sorunun zaten anladım ben sizi neden pes 11 i istiyorsunuz çünkü hızlı adamla dümdüz gidip gol atamıyorsun sizin gibiler ps1 dede roberto carlosu forvete alıp oynuyan kişiler sizi iyi tanıyorum fifa oyna dostum sen o pastel boyalı stadı gör,oyuncuların üstüne oturmayan büyük formaları gör

• quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

quote:

Galatasaray maçını dikkatli bi şekilde izliyorum verilen ara paslar oyuncuların top kontrolü falan pes 2013 ün tamamen aynısı valla bi oyun bu kadar gerçekci yapılabilir Galatasaray maçındada cidden ara paslar adamlara çarpyor

Bu arada bende master lig takımımı sıfırladım sonra peterbanov,mphela,negli ve serkan diye savunma oyuncusu aldım şu andada baya iyi gidiyorum biraz para biriktirmem lazım

Hocam hastalıklı beyinler pes e hâlâ arcade diyorlar arcade nedir onu bildikleri dahi yok sanki alevler çıkıyor şut çekince oyunda. 90 dakikalık temponun 20 dakikaya sıkıştırılması pes 13

ustad fifa 13e simulasyon diyolarsa pes 2013 arcade kalsın.sana katılıyorum,arcade nedir diye sorsan translate den çevirip kemeraltı derler pes 2013 bazı eksikliklerine rağmen hakikaten çok iyi bir oyun.gerisi hikaye.pes 2013 is my dream.

Herkes neyin ne olduğunun farkında ama verilen boşa paralar ve sürü pskilojilerini devam ettirmek için fanatikliğe devam ediyorlar. Seneye sırf motoru değişti diye bahane edip PEs e geçecek bir sürü özenti oyundan anlamayan tip dolacak bak buraya yazdım ömrümüz görürse okur güleriz 2013 ekimine doğru

hocam eleman kendi oyununu eleştirirken bile pese giydirmeyi de ihmal etmiyo,hani adet dendir derler ya inanın buda aynı durum pes e giydirmek adet den sayılıyo oralarda

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne bekliyorsun bi oyunda oynuyamıyorsan o senin sorunun zaten anladım ben sizi neden pes 11 i istiyorsunuz çünkü hızlı adamla dümdüz gidip gol atamıyorsun sizin gibiler ps1 dede roberto carlosu forvete alıp oynuyan kişiler sizi iyi tanıyorum fifa oyna dostum sen o pastel boyalı stadı gör,oyuncuların üstüne oturmayan büyük formaları gör

Utkuhan kardeş önce yaşın kadar konuş bence ben 1968 doğumluyum 14 yaşında oğlum var ve arada sırada birlikte oynuyoruz ve sen daha playstation bilmezken ben playstation 1 üzerinde winingeleven 1 ilw 98 yılından beri hiç kesmen oynayan biriyim MLOda ilk 1000 içindeydim o nedenden önce sen benim kadar oyna o duruma gel beni ona göre eleştir kardeş

sevgiler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Utkuhan kardeş önce yaşın kadar konuş bence ben 1968 doğumluyum 14 yaşında oğlum var ve arada sırada birlikte oynuyoruz ve sen daha playstation bilmezken ben playstation 1 üzerinde winingeleven 1 ilw 98 yılından beri hiç kesmen oynayan biriyim MLOda ilk 1000 içindeydim o nedenden önce sen benim kadar oyna o duruma gel beni ona göre eleştir kardeş

sevgiler

1930 doğumlu ol istersen farketmez ps1 in çıkış tarihi belli o oyunu oynarken 14 15 yaşlarındaydım herşeiyn farkındaydım o yüzden doğdugun yıl değil o oyunun çıktıgı yıl önemli,pes 2013 şimdiye kadar çıkmış en iyi oyun paslaşmalar,ara paslar çekilen şutlar dediğim gibi fifa gibi bi arcadeyi tercih edeceksen bu senin seçimin

• ps3 deki pes serilerini takip edip,pes 2013 ü resmen batırmışlar demek abesle iştigal olur.yada arkadaşımızın yukarda dediği gibi,arcade tarzı sür hızlı adamla in sıfıra çıkar pası gol hesabı oyunu sevenlerin yorumu olabilir.bana göre pes 2013 müthiş bir oyun.11 ekimden sonra daha da müthiş olcak...
  • Ben oyun hızının hala düşürülmesi gerektiğini düşünüyorum. Aksi düşünenler tabi olabilir ama en azından Demo-1 i açıp C.Ronaldo ile top sürmelerini depar atmalarını tavsiye ederim. İlk demoda oyuncuların koşarkenki bacak hareketleri, kollarını savurma hızları, dönüş hızları kesinlikle bana göre bir futbol oyunu için en uygun hızlardan biriydi. Şimdikini anlamıyorum, yıldız oyuncular akılalmaz hızlarda ve gerçekçilikle en alakasız şekilde koşuyorlar. Hele o bacakların ve kolların saliselik hareketlerine anlam veremiyorum. 90 derecelik dönüşler zaten oynanışına yakışmıyor oyunun. Madem manuel pas-şut imkanı tanıyor Konami, diğer unsurları da onlara yakışır yapmalı.

Ayrıca iyi oyuncuların top sürerken bile koşarak arayı açmalarına akıl erdiremiyorum. 11 Ekimdeki yama keşke daha ciddi değişiklikler getirebilseydi. Çünkü bu oyunun yapısı ufak değişikliklerle çok daha iyi olabilecek şekilde şu an. Ama Konami onu görebilecek kapasitede değil.

• beyler şu ronaldo dan neefret ediyorum bu oyunda. iğrenç birşey. bu kadar abartmaları olmamış.
    2012 dede abartıydı, ama şimdi dahada abartmışlar. hiç gerçekçi diil
    puyolun pique nin içinden geçiyo, yada onları sağa sola yıkıp geçiyo.
    messi den çok daha iyi olmuş. messi hiç böyle diil. tam gerçekçi olmuş
    ronaldo thiago silvadan bile daha iyi defans yapıo
    insanın siniri bozuluyo
  • Katiliyorum topsuz kosan defans oyuncusu ronaldoyu birak vasat forveti bile yakalamakta zorlaniyor . oyunda cok siritiyor bu.. bu olmasa oyun olmus dersik ama malesef bu cok buyuk eksiklik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunda çok bariz değişiklikler var pato,mphela ve messi ile dümdüz gidip gol atılamıyor artık,yine tehlikeli adamlar kaçırdınmı yetişemiyorsun buda çok normal bi durum messiye gerçek maçtada hiç bi oyuncu yetişemiyor.

C. Ronaldoya gelirsek hepimiz Real Madrid maçlarını izliyoruz sanırım Ronaldo o kadar güçlüki rakibi ezip geçiyor ve inanılmaz şutlar çekiyor bi maçında harika bi gol atmıştı çok sert vurmuştu ve gol sevincinde bacağındaki kasları gösteriyordu adam gerçektende çok güçlü,messi hızlı ama ronaldo hem hızlı hemde güçlü tabi iyi olacak Dünyanın en iyi oyuncularından biri dikkat ederseniz Dünya diyiyorum daha ötesi yok,youtube bi açın Ronaldoyu izleyin emin olun yine konami firması peste çok çok iyi yapmamış adamın gerçekteki hali bile halen oyundaki halinden daha iyi bence

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.