- x
PES 2013 (PS3 ANA KONU)
7318 Cevap313380 Görüntüleme40 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     70 [72] 74 75 76 77 78 79      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2261 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:27:31 

quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Yukarıda defans sistemi ile ilgili eleştirileri okudum ve tüm eleştirilere katılıyorum.. Özellikle online ana ligde ,takımımızda uyduruk oyuncular varken defans saçmalıkları daha fazla oluyor.Oyundaki defans, kademe sistemi pes 5 ve 6 daki gibi sağlam olmuş, diye düşünmeye başlamışken, oldukça defansif oynamama rağmen , rakibin taksim meydanınada gezer gibi rahatça kaleme gelip golleri sıralaması keyfimi kaçırdı..Rakip ,1-2 ara pasında kaleme gelebiliyor..Defans oyuncularım uyduruk oyuncular ama yine de böyle basit pozisyonların olmaması gerekir..Taktik falan fayda etmiyor,rakip, bir gol bulduktan sonra gerisi çorap söküğü gibi geliyor..Sanırım ana lig online da ,adamakıllı bir takım kurana dek epeyi yenilgi alacağız..

O karşındaki DREAM TEAM'de ilk zamanlar baya söylenmiştir ama azim işte :) şu paul'un yamasını bilen varmı? çıktımı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 27 Eylül 2012; 19:29:13 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

838 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:28:13 

quote:

Orijinalden alıntı: esesmet

Ankarada oturuyorum kardeşimde.. Dedigim gibi tekrar tekrar dene bi eksik kalan mutlaka vardır aşagıda resimli anlatımda mevcut olması gerkiyor olmazsa oraya bakarak yap sakin kafayla dene mutlaka olucak .. ;)

anladım kardesim yani numaraları değiştirerek sürek deniyim illaki olucak diyosun eyw cok saol sunu bi hallediyimde pesi de alınca maç atarız senle :D

1979 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:28:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

PAUL'MUDUR NEDİR Bİİ YAMA ÇIKARCAKDI LİNK VERİRMİSİNİZ???

Yama çıktı ama daha bundesliga ve championship gelmedi.

Link bu: http://paul2478pesoptio...013-download-links.html

369 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:28:35 

quote:

PAUL'MUDUR NEDİR Bİİ YAMA ÇIKARCAKDI LİNK VERİRMİSİNİZ???

My 2013 Option File will contain the Bundesliga & Championship like last year.

Also:-

* All unlicensed teams corrected
* National teams player names corrected with duplicates removed
* All NT kits fixed
* 18 Championship Teams
* Full Bundesliga
* Fake/Retired players used to create current players
* 20 Created Stadiums
* Lots of Fixes to players, Face Builds/Scans, Boot updates, Accesories updated

Anzhi & BATE Borisov will be added as well

I will post threads on PESFan & PESGaming as normal, feel free to post threads about my file on other forums, but please dont post the download links & instead refer people to http://paul2478pesoptionfiles.blogspot.com.au/

Download Links

Latest Full File http://www.mediafire.com/?ep59vwo0fbfv0ib

Compatible with Data Pack 1.00
v1.0 http://www.mediafire.com/?xd2dapu85mddiaj
v1.1 http://www.mediafire.com/?5vguehlgyfadhgx

PSN & STEAM & ORGİN İD: esesmet

GALATASARAY - REAL MADRID

2261 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:28:48 

quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Yama çıktı ama daha bundesliga ve championship gelmedi.

Link bu: http://paul2478pesoptio...013-download-links.html

en enn enn son çıkan bumu :D

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

369 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:30:09 

quote:

Orijinalden alıntı: ugrcan1

anladım kardesim yani numaraları değiştirerek sürek deniyim illaki olucak diyosun eyw cok saol sunu bi hallediyimde pesi de alınca maç atarız senle :D

Hacım kafana gore numaraları degıstırmeyeceksın anlatıldıgı gıbı pcden IP bulacaksın vs.vs. orayı ıyıce okuyup yapınca olucak aynen dedıgım gıbı.
Sen hallet kısmetse atarız mac o iş kolay ( :

2261 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:31:07 

quote:

My 2013 Option File will contain the Bundesliga & Championship like last year.

Also:-

* All unlicensed teams corrected
* National teams player names corrected with duplicates removed
* All NT kits fixed
* 18 Championship Teams
* Full Bundesliga
* Fake/Retired players used to create current players
* 20 Created Stadiums
* Lots of Fixes to players, Face Builds/Scans, Boot updates, Accesories updated

Anzhi & BATE Borisov will be added as well

I will post threads on PESFan & PESGaming as normal, feel free to post threads about my file on other forums, but please dont post the download links & instead refer people to http://paul2478pesoptionfiles.blogspot.com.au/

Download Links

Compatible with Data Pack 1.00
v1.0 http://www.mediafire.com/?xd2dapu85mddiaj
v1.1 http://www.mediafire.com/?5vguehlgyfadhgx

eyv. kardeşim bide bu data pack'lerle berabermi atayıım yoksa hepsini aynı anda indirip aynı andamı atayım?

369 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:34:09 

quote:

eyv. kardeşim bide bu data pack'lerle berabermi atayıım yoksa hepsini aynı anda indirip aynı andamı atayım?

Dostum sadece sunu ındırıp tanımlaman yeterlı 2 yamanın bırlestırılmıs halıdır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esesmet -- 27 Eylül 2012; 19:35:56 >

2261 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:36:00 

quote:

Dostum sadece sunu ındırıp tanımlaman yeterlı 2 yamanın bırlestırılmıs halıdır..

bu arada ben bi ara bi indirmiştim 260 mb tutmuştu ama eklemedim yenisi gelecek diye neden bu 12 mb sadece :/ onun devam yamasımı yoksa :/ o 260 mb nerdee 12 mb nerde..

838 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:36:28 

quote:

Hacım kafana gore numaraları degıstırmeyeceksın anlatıldıgı gıbı pcden IP bulacaksın vs.vs. orayı ıyıce okuyup yapınca olucak aynen dedıgım gıbı.
Sen hallet kısmetse atarız mac o iş kolay ( :

tmm dostum çok saol .

369 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:39:43 

quote:

bu arada ben bi ara bi indirmiştim 260 mb tutmuştu ama eklemedim yenisi gelecek diye neden bu 12 mb sadece :/ onun devam yamasımı yoksa :/ o 260 mb nerdee 12 mb nerde..

Dostum bi yanlışın olmasın ? 260mb yamayı PS'ye ben ömrümde yükledim böyle resmi olmayan yamalardan bahsediyorum tabiki..
Dedigim gibi o v1.0 ve v1.1 ın bırlesmıs halı sen o 12mb'ı yukle...

2261 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:42:51 

quote:

Dostum bi yanlışın olmasın ? 260mb yamayı PS'ye ben ömrümde yükledim böyle resmi olmayan yamalardan bahsediyorum tabiki..
Dedigim gibi o v1.0 ve v1.1 ın bırlesmıs halı sen o 12mb'ı yukle...

buldum...LİSANS yaması :) 260 mb dostum işte http://forum.donanimhab...978/mpage_1/key_/tm.htm link bu.. Sen yapmadın bunu sanırımm :/

1979 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:45:45 

quote:

en enn enn son çıkan bumu :D

Hocam paulun yama sürekli güncelleniyor. Buda dün güncellenmişti. Eksik çok iki lig yok mesela milli formalar vs de yok...

2261 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:47:25 

quote:

Hocam paulun yama sürekli güncelleniyor. Buda dün güncellenmişti. Eksik çok iki lig yok mesela milli formalar vs de yok...

http://forum.donanimhab...978/mpage_1/key_/tm.htm bu yamayı yüklemeye gerek yokmu diosun.. lisans yaması......

1979 Mesaj
27 Eylül 2012; 19:47:40 

quote:

buldum...LİSANS yaması :) 260 mb dostum işte http://forum.donanimhab...978/mpage_1/key_/tm.htm link bu.. Sen yapmadın bunu sanırımm :/

Hocam bu pes 2012 için çıkan yamanın 2013 uyarlaması. Paulun 2013 yaması verdiğim linkte. O yamada kadrolarda sorun falan olmuş kullanan arkadaşlar söylüyordu. 2012 olduğundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyblitzer -- 27 Eylül 2012; 19:50:27 >

2261 Mesaj
27 Eylül 2012; 20:02:26 

quote:

Hocam bu pes 2012 için çıkan yamanın 2013 uyarlaması. Paulun 2013 yaması verdiğim linkte. O yamada kadrolarda sorun falan olmuş kullanan arkadaşlar söylüyordu. 2012 olduğundan.

-Ps3 menusunde Game>Save Data Utulity kısmına gelın. USByi secın ve üçgene basıp multiple copy diyin.
-USB içindeki tüm dosyaları(1139 adet) seçin ve ps3e kopyalayın.
fat 32 biçimlememe rağmen 16 gb usb belleğimi atamıyorum sorun ne olabilir.. Saved data Utiliity (ps3)'Ün içine girip ordan usb'min üzerine gelip üçgene basmama rağmen sadece information yazısı çıkıyor..copy yazısı çıkmıyor..

1979 Mesaj
27 Eylül 2012; 20:13:23 

Bendeki usb bellekte de sorun çıkmıştı makine görmedi, no saved data sorunu alıyordum usb ile alakalı olduğunu gördüm, mp3 ile atmaya başladım. Bilmiyorum aynı sorun mu sizdeki de...

279 Mesaj
27 Eylül 2012; 20:53:23 

ARKADAŞLAR KİM NE DERSE DESİN BU SENEKİ PES REZİL BİR OYUN TAM ANLAMIYLA REZİL RÜSVA ETMİŞLER.

DEFANS OLAYI BİTMİŞ YAPILAMIYOR SAÇMA SAPAN BİRŞEY OLMUŞ

ADAMLAR MAL GİBİ ADAMIN ÜSTÜNE KOŞUYOR

ATAK YAPARKEN ADAM ARKADAN DALIYOR POZİSYON HERŞEY ÖLÜYO AMA HAKEM AVANTAJA BIRAKTIYSA KART FALAN YOK.

PARAN VAR OYUNCU ALAMIYORSUN

3586 Mesaj
27 Eylül 2012; 21:58:17 

quote:

Orijinalden alıntı: akparpala

ARKADAŞLAR KİM NE DERSE DESİN BU SENEKİ PES REZİL BİR OYUN TAM ANLAMIYLA REZİL RÜSVA ETMİŞLER.

ATAK YAPARKEN ADAM ARKADAN DALIYOR POZİSYON HERŞEY ÖLÜYO AMA HAKEM AVANTAJA BIRAKTIYSA KART FALAN YOK.

Hocam Ana Lig oynamayın bence sinirleriniz minimuma iner, Bende ilk başlarda iyi maçlar yapıyordum fakat millet kadroları uçurunca bariz saçmalıklar oluyor, misal adam Villa yı alıyor bizim 62 lik Jaramovic le arasına pas atıldığında teyyare seyreder gibi seyrediyor

En güzeli Online Müsabaka'lar var oraya her saat başı turnuvalar ekleniyor tam kadro en iyi o müsabakayı hangi takım tamamlamışsa o takım çıkıyor mesela 6 Arsenal vardı en iyi puanlamayı ben yapmışım 10. olarak çıkmıştım gruptan hem zevkli hem çekişmeli.

4040 Mesaj
27 Eylül 2012; 22:05:01 

Defans olayina update gelicegini sanmiyorum ama hakem bariz faulleri vermiyor en azindan ona birsey yapmalilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

798 Mesaj
27 Eylül 2012; 22:55:47 

yapa bilen becere bilen biri bana bu transfer sıstemını anlatsın... acılmıyor adamlar arkadasın bırı ps3 saatını tr saatınden 2 saat gerı al dedı gene ıse yaramadı benım ps3 saatı tr saatınden 1 saat geri avrupa saatıne gore ayarlı ....

AMAÇ İNTİKAM DEĞİL ACI ÇEKTİRMEK

188 Mesaj
27 Eylül 2012; 23:08:39 

quote:

Senin verdiğin linktekiler BLES 1078.

Bir yanlışlık olmasın?

ADALETİN BİTTİĞİ YERDE ANARŞİ BAŞLAR...!!!

369 Mesaj
27 Eylül 2012; 23:13:49 

quote:

Orijinalden alıntı: chris123

yapa bilen becere bilen biri bana bu transfer sıstemını anlatsın... acılmıyor adamlar arkadasın bırı ps3 saatını tr saatınden 2 saat gerı al dedı gene ıse yaramadı benım ps3 saatı tr saatınden 1 saat geri avrupa saatıne gore ayarlı ....

Hocam ben takıp amaclı gerı al dedım.. Cunkı oyuncuların bekleyenı cok oldugu ıcın dusunsenıze sadece Turkler olarak bıle bır cok ortak oyuncu bır cogumuz beklemedeyız kı tum dunyadan oynandıgını dusunursek 1-2 dk. gıbı kısa surede tekrar kapanıp 2 saat ılerıye atıyor..

Yapılacak tek sey burda ısımsız kahramanlar bulup bırbırımızle paylasmak.. Yoksa IBrahım Toramanı bıle 3 gundur beklıyorum halen alamadım gıttı. Kotu IBO bıle bu kadar ragbet goruyorsa dıgerlerını sız dusunun...

798 Mesaj
27 Eylül 2012; 23:28:34 

quote:

Hocam ben takıp amaclı gerı al dedım.. Cunkı oyuncuların bekleyenı cok oldugu ıcın dusunsenıze sadece Turkler olarak bıle bır cok ortak oyuncu bır cogumuz beklemedeyız kı tum dunyadan oynandıgını dusunursek 1-2 dk. gıbı kısa surede tekrar kapanıp 2 saat ılerıye atıyor..

Yapılacak tek sey burda ısımsız kahramanlar bulup bırbırımızle paylasmak.. Yoksa IBrahım Toramanı bıle 3 gundur beklıyorum halen alamadım gıttı. Kotu IBO bıle bu kadar ragbet goruyorsa dıgerlerını sız dusunun...

almak ayrı satamıyorumda admları onu napıcam satamayıncada bos yere duruyorlar kenarda admlar ne bıcım ıs tır bu yaaa

369 Mesaj
27 Eylül 2012; 23:31:54 

quote:

Orijinalden alıntı: chris123

almak ayrı satamıyorumda admları onu napıcam satamayıncada bos yere duruyorlar kenarda admlar ne bıcım ıs tır bu yaaa

SAtamıyormusun ? Öyle bişey oldugunun farkında degilim vallaha denemedim hiç Transferi kapalı oyuncuları satmayı o çok büyük saçmalık olmuş bence..

798 Mesaj
27 Eylül 2012; 23:53:36 

quote:

SAtamıyormusun ? Öyle bişey oldugunun farkında degilim vallaha denemedim hiç Transferi kapalı oyuncuları satmayı o çok büyük saçmalık olmuş bence..

sorunda bu ıste ne satabılıyorum ne alabılıyorum tek yaptıgım sozlesme yenılemek onuda yapmak ıstemıyorum ...

2333 Mesaj
28 Eylül 2012; 2:26:08 

quote:

kim kimi zorla oynatıyorki

3586 Mesaj
28 Eylül 2012; 2:26:11 

Oyunda Ronaldo inanılmaz abartı olmuş 5 gol attım 8 0 lık maçta adam çıkışta roket gibi gidiyor

1979 Mesaj
28 Eylül 2012; 2:49:01 

quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma_26

Senin verdiğin linktekiler BLES 1078.

Bir yanlışlık olmasın?

Bendeki oyun 1079 problem olmuyor çalışıyor...

799 Mesaj
28 Eylül 2012; 3:26:01 

quote:

Hocam rezalet ötesi pes 2012-den bozma pes 2012,5' tan ne bekliyorsunki!...
Pes 2011 ile devam etmeni öneririm en azından kalecisi, defansı ve % 100 özgürlükçü manuel pas güzelliği bile yeter...
( En azından 11-de defansın arkasına top atıldığında defans oyuncusu iyiyse ve forvet yorgunsa arkadan yetişebiliyordu gerçekteki gibi, 13-de ise sanki yetişemesin diye defans oyuncusunun arkasından çekiyorlar komik bir şekilde ) ...
2014 çıkana kadar da umarım 2011 online server-ları kapamazlar...

799 Mesaj
28 Eylül 2012; 3:28:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

Oyunda Ronaldo inanılmaz abartı olmuş 5 gol attım 8 0 lık maçta adam çıkışta roket gibi gidiyor

Ve bu abartı da seni mutlu ediyo, di mi?
Neresinde gerçekcilik bunun?

4040 Mesaj
28 Eylül 2012; 3:33:21 

Pes 11 deki hizli oyuncular abartiydi ama pes 13 de hakem olayina el atsinlar yeter

3586 Mesaj
28 Eylül 2012; 3:38:40 

quote:

Orijinalden alıntı: pessi63

Ve bu abartı da seni mutlu ediyo, di mi?
Neresinde gerçekcilik bunun?

Gerçekte Messi de 4 5 gol atabiliyor hemde Ş liginde. Mutlu ediyor çünkü arkadaşımla dostluk maçı yaptık Atletico ile yenerim seni dedi Madrid'e karşı birbirinden güzel goller attım ve eğlendim problem mi var?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Eylül 2012; 5:51:17 

birsürü lisans yaması çıkmış arkadaşlar en dolu, en sorunsuz yamanın linkini verir misiniz?

eğer iyi bişeyler gelcekse bekleyelim mi biraz daha yama için yoksa?

188 Mesaj
28 Eylül 2012; 7:21:35 

Ya bu oyunda bir tuhaflık var.Puanım 79'a kadar indi.Kadrom öyle çokta kötü değil ama gol dahil atamıyorlar serbest vuruş hariç.Hangi taktiği denediysem yok abi, atamıyorlar gol.Sıfır kadrolu birisi bile yeniyor beni ki benim kadromda ilk kadrodan kimse kalmadı.Kalecim Cenk, Raul Abiol, Ersan, Catherine, İ.Köybaşı defansta,Orta sahada Zimling, Bellushi, Oğuzhan ileride Kalou ve Doumbia ama yok gol atamıyorlar.Çıldırcam valla.. Sıfır puana düşünce ne oluyor?Benim gibi bu kadar düşük puanda olan varmı başka? Antrenör modda oynuyorum bu arada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalizma_26 -- 28 Eylül 2012; 7:23:55 >

ADALETİN BİTTİĞİ YERDE ANARŞİ BAŞLAR...!!!

652 Mesaj
28 Eylül 2012; 9:32:59 

ronaldo abartı messi abartı , kardeşim bu adamları gerçek hayatta yakalıyabiliyolar mı 50 maç 50 gol atmış adam oyun napsın

369 Mesaj
28 Eylül 2012; 9:56:44 

quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma_26

Ya bu oyunda bir tuhaflık var.Puanım 79'a kadar indi.Kadrom öyle çokta kötü değil ama gol dahil atamıyorlar serbest vuruş hariç.Hangi taktiği denediysem yok abi, atamıyorlar gol.Sıfır kadrolu birisi bile yeniyor beni ki benim kadromda ilk kadrodan kimse kalmadı.Kalecim Cenk, Raul Abiol, Ersan, Catherine, İ.Köybaşı defansta,Orta sahada Zimling, Bellushi, Oğuzhan ileride Kalou ve Doumbia ama yok gol atamıyorlar.Çıldırcam valla.. Sıfır puana düşünce ne oluyor?Benim gibi bu kadar düşük puanda olan varmı başka? Antrenör modda oynuyorum bu arada...

KArdeşim normal single'da bi CL aç Orta karar bi takım veya Tuttugun bir Türk takımı al en az orta seviye aç.
Sonra ile şut çekmeye alış zannedersem sen eski düzende bişeye basmadan şut çekmeye çalışıyosun..
İyi şut çeken bi oyuncun varsa kaleyi tutturdugunda + + yaparsan patlamalı şut çekersin..
Dedigim gibi öncelikle biraz 2013'e alışmadan online dalmayın yoksa kariyeriniz batar bende alır almaz kitapcıga bakmadan antrenman yapmadan daldım gol atamaz edemez bi haldeydim çok zorlanıyodum vs.vs.

2014 Mesaj
28 Eylül 2012; 10:09:24 

Hakem böyle iyi bence.2012 deki gibi her dokunmaya faul çalmıyor bari

azizim Çino.Tut ki sen bir sisesin,bir sarap sisesi.
Ve Aspirin Osman’in elindesin.Aspirinin zulmüne dayanamayip havaya uçtun.Artik benim için ölüsün Çino....

2844 Mesaj
28 Eylül 2012; 10:13:38 

quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

birsürü lisans yaması çıkmış arkadaşlar en dolu, en sorunsuz yamanın linkini verir misiniz?

eğer iyi bişeyler gelcekse bekleyelim mi biraz daha yama için yoksa?

Bende bakındım ama şuan için sorunsuz bi yama yok herhalde hep bi eksik var en iyisi biraz daha beklemek sanırım..

Hani Annesinden dayak yediği halde yine Anne diye ağlayan küçük çocuk vardır ya..!!
Bizmkiside aynı öyle işte; Bizi en çok BEŞİKTAŞ üzsede yine BEŞİKTAŞ diye haykırıyoruz.
AŞK işte..!!

2844 Mesaj
28 Eylül 2012; 10:17:52 

quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

Hakem böyle iyi bence.2012 deki gibi her dokunmaya faul çalmıyor bari

+1

161 Mesaj
28 Eylül 2012; 11:09:13 

Ps3 için benimde yama sorunum var.Spor toto süper lig'i ve bundesliga'sı olan full lisanslı (Ps3 için) olan sağlam bir yama arıyorum.Bilen varsa söylesin.

COMINGSOON

1092 Mesaj
28 Eylül 2012; 11:10:04 

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Defans olayina update gelicegini sanmiyorum ama hakem bariz faulleri vermiyor en azindan ona birsey yapmalilar

dün bir maçta kaleciyi dahi geçtim kale bomboş önümde adam arkadan kaydı. penaltı verdi hakem ama sarı kart verdi inanamadım :)

4 Mesaj
28 Eylül 2012; 11:36:59 

arkadaşlar pes 2013 te defans yapma ve top kapma sorunum var..her ara pası atan gol pozizyonuna giriyor rakipten topu bir türlü alamıyorum ama rakibim bende tereyagından kıl çeker gibi alıyor..

x,x yapıyorum R2 yapıyorum X e basılı tutup deniyorum bir türlü beceremedim

2012 de R2+X yapıyodum defansım kapı gibiydi ama şimdi yol geçen hanı

bana yardımcı olursanız sevinirim

herkese iyi oyunlar

3012 Mesaj
28 Eylül 2012; 11:55:18 

PSN: orkhonn

339 Mesaj
28 Eylül 2012; 11:57:59 

quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

WENB option file v2 çıktı...
http://winningelevenblog.com/blog/wenb-eu-option-file-v2-is-here/

bu yamada neler eklemişler kardeş deneme şansın oldumu acaba ben hala daha kararsızım webn ile paul yamaları arasında

Bence Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş,köklü bir inançtır. Galatasaray'ı bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Eylül 2012; 12:10:24 

quote:

WENB option file v2 çıktı...
http://winningelevenblog.com/blog/wenb-eu-option-file-v2-is-here/

bunu kuralım mı üstad? sen kurarsan ben de kurarım bunu, ne diyosun yama için?

3012 Mesaj
28 Eylül 2012; 12:32:47 

quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

bunu kuralım mı üstad? sen kurarsan ben de kurarım bunu, ne diyosun yama için?

Ben option file yaması kurmak için Konami'nin transfer update'inden sonra çıkacak option file yamalarını bekliyorum.

2182 Mesaj
28 Eylül 2012; 12:43:10 

Bende konaminin kadro güncelleme yamasını bekliyorum, 15 gün sonra falan çıkacakmış herhalde

PSN: hallikarnas

1289 Mesaj
28 Eylül 2012; 12:52:12 

Ben paul un yamaları kuracagım geç olsun temiz olsun :)

Bu arada dun ilk kez offline master lige takıldım. Hep aynı falan deniyordu ama bence baya değişmiş. Maç kazandıkça krampon veriyorlar. Her kramponun ayrı bir özellii var. Örneğin dün bir krampon aldım, sürat ve hızlanma arttırıcı krampon. A.Madird de Adrian a giydirdim, sürat değerleri +3 ile 4 arasında arttı.

Ayrıca gecen senelerde bir yerden sonra hiç kullanamadığımız GP puanlarla da Master lig menusundeki Store kısmından antreman, sakatlanma vs vs vs.. için oyuncularına özel donanım satın alabılıyorsun. Guzel dusunulmuş.

509 Mesaj
28 Eylül 2012; 12:58:50 

şuana kadar 60 70 tane quick match yaptım.
ve 2013 çok beğenmedim.
oynayış fena diil ama menü ve içerikleri herşeyi kaldırmışlar
match lobby sadece friendly. tanıdıklarınla puanlı heycanlı maç yapamıosun.
lig yok 3,4 kişi yanyana lig yapamıosun.
maç esnasında chati nie kapatmışlarki.
ne güzel gol atınca aferin şaşkın falan diyoduk :) heycan verioduk maçlara. hırslanıoduk
sonradan eklenicekmiş bazı şeyler. sonradan eklemekte neymiş kardeşim
seneyede analigi kaldırırlar
her geçen sene daha kötüye gidiyo bu pes.
2011 gibisi yok bence. efsane

psn: pro_nx

1289 Mesaj
28 Eylül 2012; 13:18:45 

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

şuana kadar 60 70 tane quick match yaptım.
ve 2013 çok beğenmedim.
oynayış fena diil ama menü ve içerikleri herşeyi kaldırmışlar
match lobby sadece friendly. tanıdıklarınla puanlı heycanlı maç yapamıosun.
lig yok 3,4 kişi yanyana lig yapamıosun.
maç esnasında chati nie kapatmışlarki.
ne güzel gol atınca aferin şaşkın falan diyoduk :) heycan verioduk maçlara. hırslanıoduk
sonradan eklenicekmiş bazı şeyler. sonradan eklemekte neymiş kardeşim
seneyede analigi kaldırırlar
her geçen sene daha kötüye gidiyo bu pes.
2011 gibisi yok bence. efsane

bu online sohbet ve lobby ile alakalı şeyler ekim ortasında çıkan gunceelemeyle gelecek.

3012 Mesaj
28 Eylül 2012; 13:22:13 

quote:

Orijinalden alıntı: phoneman

bu online sohbet ve lobby ile alakalı şeyler ekim ortasında çıkan gunceelemeyle gelecek.

"aferin şaşkın" falan neyse de çok fazla küfreden şerefsiz oluyordu geçen senelerde. Umarım bu chat olayı geri gelmez.

509 Mesaj
28 Eylül 2012; 13:34:59 

quote:

"aferin şaşkın" falan neyse de çok fazla küfreden şerefsiz oluyordu geçen senelerde. Umarım bu chat olayı geri gelmez.

küfür olayları yalan muhabbet de, o aferin şaşkınlar :) yada gülücükler falan heycan katıyodu maça. güzeldi yani. yada maç bitince yorumlar yapıoduk. lobbyde sohbet edioduk

psn: pro_nx

1979 Mesaj
28 Eylül 2012; 13:59:50 

Yeni yamaya bakalım nasılmış, deneyen arkadaşlar var mı bu wenb nin yamayı...