Şimdi Ara

PES 2013 (PS3 ANA KONU) (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.321
Cevap
28
Favori
390.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşıma ps3 verdim oyunların herşeyini değiştirmiş bende deli oldum eski haline getiremiyorum.
    Nerden vursam oyuncu altında çıkan güç göstergesi tek renk ve sarı. Adamlar hızlı vuruyor ama yönleri sıfır balta gibiler.
    Tüm oyunu ilk günkü haline nasıl dönüştürürüm pes 2013'ün?
    Teşekkürler.
  • PS3 PES13 LİG YAPIYORUZ ARKADAŞLAR KATILMAK İSTEYEN VAR MI?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfeen yalvarırım biri bana bu PROUD SKİPPER nasıl alınır söylesin. Uyuz oldum ya!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar online turnuva kayitlarimiz baslamistir.Gelmek isterseniz buyrun.Her sezon şampiyona çesitli hediyeler verilecektir .

Detaylar icin 0532 564 1905

• Bir sorum olacak.

Top rakipteyken bir adamı seçtiğimde onunla gitmek/oynamak istiyorum fakat oyuncu değiştirmeye basmadığım halde kendi kendine adam seçiyor. Bunu otomatik oyuncu seçme olayını nasıl kapatabiliriz bilgisi olan var mı?

Bir de oyuncu seçmek istediğimde hep abuk subuk yerdeki oyuncuları seçiyor şaka gibi :)
  • www.pesligiturkiye.com

pes13 oynayanlari ligimize bekleriz...

• s.a arkadaşlar yeniyim o yüzden pek bilgim yok ço araştırdım sitede ama bi sonuca varamadım yardımcı olursanız çok saolun yeni playstation 3 aldım pes 2013 online oynamak istiyorum fakat online bölümüne girdiğimde online pass code istiyor psn code nedir bu nasıl alabilirim cd deki code ile bi alakası yok sanırım nasıl psn kodu bulabilirim nasıl oyuna online bağlanabilirim
  • arkadaşlar ben ps3 cafede part time olarak çalışıyorum işveren bana transferleri yap dedi makineler orijinal kırık yok ben şimdi 1 nolu makinenin tüm transferlerini el ile yapsan 2 nolu makineye nasıl uğraşmadan atarım usb felan işe yarıyormu? cevabınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrinara

s.a arkadaşlar yeniyim o yüzden pek bilgim yok ço araştırdım sitede ama bi sonuca varamadım yardımcı olursanız çok saolun yeni playstation 3 aldım pes 2013 online oynamak istiyorum fakat online bölümüne girdiğimde online pass code istiyor psn code nedir bu nasıl alabilirim cd deki code ile bi alakası yok sanırım nasıl psn kodu bulabilirim nasıl oyuna online bağlanabilirim

kırık makinelerle online oynanmaz oynanırsada güncelleme ister güncellerseniz kırık oyunları oynayamazsınız, psn kodu kutunun içindeki bir kağıtta yazar , örn: A1B2-C3D4-E5F6 gibi.
  • PES 2011'de pozisyonlardan sonra hazır yorumlar vardı. Onlar 2013'te yok mu? Bir de chat de mi yok. Hiçbir rakiple sohbet edemiyorum.
  • 2VS2 ONLİNE OYNUYAN YOKMU ARKADAŞLAR ?
  • Arkadaşlar çok önemli bir sorum olacaktı sizlere... Bildiğiniz gibi pes 2013e artık yeni online kod giripte oynayamıyoruz.. Ben kodunu giripte oynadığım pes 2013'ümü arkadaşa vericem. kendisi daha önce pes 2013 oynamış makinesinde ve kod girmiş şimdi bendeki oyunla online a girip oyun oynanyabilirmi? kod ile dvd aynı olmak zorunda mı?
  • Ben pc'den oynuyorum.Ama eminim siz bilirsiniz bu konuyu.3. donanım nasıl açılıyor? Hile yapmak istemiyorum.Doğal yollardan nasıl açılır onu bilen var mı?
     PES 2013 (PS3 ANA KONU)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Arkadaşlar çok önemli bir sorum olacaktı sizlere... Bildiğiniz gibi pes 2013e artık yeni online kod giripte oynayamıyoruz.. Ben kodunu giripte oynadığım pes 2013'ümü arkadaşa vericem. kendisi daha önce pes 2013 oynamış makinesinde ve kod girmiş şimdi bendeki oyunla online a girip oyun oynanyabilirmi? kod ile dvd aynı olmak zorunda mı?

Kodlar disklere baglı değildir. Kodu girdikten sonra istediği pes13 diskini takabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

quote:

Arkadaşlar çok önemli bir sorum olacaktı sizlere... Bildiğiniz gibi pes 2013e artık yeni online kod giripte oynayamıyoruz.. Ben kodunu giripte oynadığım pes 2013'ümü arkadaşa vericem. kendisi daha önce pes 2013 oynamış makinesinde ve kod girmiş şimdi bendeki oyunla online a girip oyun oynanyabilirmi? kod ile dvd aynı olmak zorunda mı?

Kodlar disklere baglı değildir. Kodu girdikten sonra istediği pes13 diskini takabilir..

Cevap için teşekkürler.. Yalnız arkadaş benim kullandığım kodu kullanmış sorun olurmu acaba? normalde bir kod tek kullanımlık değilmiydi..
  • Selamun Aleyküm Arkadaşlar 3 4 aydır Playstation oynuyorum yanlız yeni psn hesabı aldım diğer kullanıcımı silmek zorunda kaldım nicki hosuma gitmediği için pes 2013 online oynamak ıcın pass code istiyor benım kendi kodumu yazıyorum hata veriyor diğer hesabımda kayıtlı oldugu için sanırım buna bir çözüm varmı yardım ederseniz cok sevinirim şimdiden teşşkürler :)
  • Aranıza yeni katıldım şifre alma şansım var mı :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

quote:

Cevap için teşekkürler.. Yalnız arkadaş benim kullandığım kodu kullanmış sorun olurmu acaba? normalde bir kod tek kullanımlık değilmiydi..

Sizin girdiğiniz kodu nasıl girmiş olabilirki:s bi yanlışın olmalı çünkü kodlar tek kullanımlıktır. Bi başkası kullanamaz. Ama sonucta önceden artık hangi kodsada bi kod giripte online oynadıysa o cihazda tekrar farklı diskte olsa oyun oynayabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: quemmaa

Aranıza yeni katıldım şifre alma şansım var mı :)

Bildiğim kadarıyla pes13 için yeni online kod şifresiyle oyuna girme bitti

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.