Şimdi Ara

yoklama kaçağı idari para cezası nereye ödenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
11.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen sene 90 gün yoklama kaçağı durumuna düşmüştüm yazı gelir gelmez yoklamamı yaptırdım ve askerlıik şubesinde bi savunma yazdırdılar şimdi adresime 110tl idari para cezası geldi. itiraz hakkı falan diyor ama temmiz başvurusu da sanırım 100 tl falan. bana gelen yazı perşembe kaymakamlığından üzerinde cezayı maliye teşkilatına yapın diyor. maliye teşkilatı vergi dairesimi oluyor? nereye ödicez bu cezayı? (il dışındayım perşembeye gidemem.)

• cryphos kullanıcısına yanıt
    En yakın mal müdürlüğüne cezanı ödeyip sana verecekleri kağıdı askerlik şubesine götürmen gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevecen_86

En yakın mal müdürlüğüne cezanı ödeyip sana verecekleri kağıdı askerlik şubesine götürmen gerekiyor.

Konuya 3 yıl sonra cevap yazdığın için teşekkür ederim, Ben bu arada askerliğimi yaptım ve üzerinden 1.5 yıl geçti.
  • cryphos kullanıcısına yanıt
    e napayım yani sen değil de bir başkası başlığı görür ve yararlanır diye yazdım.
  • para cezasını ne yaptınız? bana da ortalama 6 sene önce filan gelmişti o zaman lise yeni bitmişti şuan üni okuyorum 25 yaşındayım ve bir defa olsun askerlik şubesine filan gitmedim sonuçta tecilliyim değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.