Şimdi Ara

Protoype 2'ye OPM'den Yüksek Puan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      24 Nisan'da çıkış yapmaya hazırlanan Prototype 2 adına incelemeler yayınlanmaya başladı. Geçen günlerde GamesMaster'dan 8.6 puan alan Prototype 2, resmi Playstation dergisinden de yüksek puanı kaptı.

Prototype 2'ye 10 üzerinden 9 puanı layık gören dergi editörü Rob Taylor, oyunu şu şekilde özetliyor; "God of War tarzının Arkham City'le birleşmesi.". İncelemede, oyundaki bazı şeylerin kendini tekrar ettiğini belirten Taylor, Prototype 2'de epey derin bir inFamous 2 havası aldığını eklemiş.

• Cok iyi
  • Kenarda 24 Temmuz yazıyor, yazı da ise 24 Nisan yazıyor. Hangisi doğru acaba?
  • Bekliyoruz. :-)
  • Bildiğim kadarı ile pc ye geç çıkacak.Pc için 24 temmuz konsollar için nisan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Kenarda 24 Temmuz yazıyor, yazı da ise 24 Nisan yazıyor. Hangisi doğru acaba?

24 Nisan ps3 ve Xbox 360 platformları için çıkış tarihidir.24 Temmuz ise PC
  • O değil de bir ara Prototype 2 Türkçe geliyor söylentileri vardı onlar yalan oldu galiba?
  • Gerçekte çok başarılı bir puan almış şahsen ben beklemiyordum ama diğer sitelerden de gelen puanları görmemiz lazım.
  • Güzel. Ama bazı şeyler kendini tekrar ediyor derken? :)
  • yorumum neden silindi bsc kotu bır seymı yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

yorumum neden silindi bsc kotu bır seymı yazdım

Torrent ve benzeri warez ile ilgili bilgi vermek kural dışı olduğu için silindi.
  • En sevdiğim türde bir oyun olmasına rağmen hiçbir şekilde ilgimi çekmiyor, çekemiyor bu oyun.. Bilemiyorum Activision'dan dolayı önyargılıyım sanırım.. Tam bir karar vermek için Metacritic ortalamasına bakmak lazım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.