Şimdi Ara

HepsiSony Rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
6.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    16 Nisanda Hepsi Sonyden Killzone 3 helghast edition ve 60 liraya saints row 3 siparişi vermiştim sohbet bölümünden arkadaşa ürün ne zaman kargoya verilir diye sordum bugun vericeklerini söylediler sonra siparişi iptal edip sadece 60 liraya saints row 3 siparişi verdim arkadaşa ürünü ne zaman kargoya verirseniz dedim ve ürün kampanyalı olduğu için yarın dedi anlamadığım killzone3 siparişi varken nasıl aynı gün yolluyolardı saints row 3 ü. Neyse 5 dk sonra baktımki saints row 3 fiyatı 60 liradan 110 lira olmuş
    Ertesi gün sohbetden yine sordum bugün vericez dediler fakat yine vermediler 3 gündür kargoya verilmesini bekliyorum buradanda sizinle paylaşmak istedim neden 60 liralık oyunu birden bire 110 lira yaptılar Ve Halen Kargoya Vermediler anlamadım...
    Resim
    http://d1204.hizliresim.com/w/m/4mlug.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakır91 -- 19 Nisan 2012; 15:28:32 >

• Oha, 10 lira kargo parası mı olurmuş.

örnek veriyorum;
    Hepsisony firması, yurtiçi kargo ile anlaşıyor. Kargo başına 2lira sözleşme imzalıyorlar.
    Vatandaşa 10TL diye bunu yansıtıyorlar (bugün hangi kargo firmasına giderseniz gidin, edirneden hakkariye 10 lira ödemezsiniz 1 cd kargosuna) böylece noluyor, 8 lira ürün başına cebe kalıyor. Kargoya 5lira dese kabul edilebilir birşey olurdu.

Amcam DAMPİNGGG!!! fiyatı 30 lira indirdik, diyor. Ödemeye gelince, yok kdv si, yok kargosu, yok kampanyadan faydalanma parası, osu, busu, şusu derken 40 lira yukarı cıkıyor :)

Kendilerini çakal sanıyorlar, artiz bunlar. Nefret ediyorum bu tip firmalardan, hepsi batar inşallah.
  • Yüzlerce liralık alışverişim var...hiç bir sorun olmuyor , ayrıca Selçuk bey çok iligli & alakalı bir insan... Böyle işler sadece karalama kampanyası gibi geliyor bana
  • Hepsi sony ye Eğer ürünü bügünde kargoya vermezseniz donanımhaber vb gibi sitelerde başlık açıp olanları anlatacağım diye mesaj attıktan 2-3 dk sonra durum sipariş beklemeden birden siparişiniz onaylandı oldu
    http://d1204.hizliresim.com/w/m/4mmtw.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakır91 -- 19 Nisan 2012; 14:59:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Yüzlerce liralık alışverişim var...hiç bir sorun olmuyor , ayrıca Selçuk bey çok iligli & alakalı bir insan... Böyle işler sadece karalama kampanyası gibi geliyor bana

Senin başına gelmediği için böyle düşünmen gayet normal.

Bende bundan 3-4 ay önce Killzone3 aldım. ürünün kargoya verilmesi 5gün sürdü, bide 10lira kargo parası ödemiştim.

Bence bu tarz ilgisiz alakasız ve ordan burdan nasıl yolarım diye düşünen firmalar kendilerine çeki düzen vermeliler, personel işe yetişmiyorsa eleman alsın, depoda yer yoksa büyük depo kiralasın vb. ben söylemicem ne yapacağını onlar bulacaklar.

Ben aldığım hizmete, kalitesine ve fiyatına bakarım, memnunsam yazarım, memnun değilsem yine yazarım.

• ben kıllzone 3 ve resıstance 3 ü toplam 56+50 106 lıraya aldım kargo bedava ıle 2 gun sabahtan geldı ilginç olmus sıze
  • Ve ürün kargoya verildi donanım haberin etkisi bu olsa gerek..
    http://g1204.hizliresim.com/w/m/4mncy.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencten277

Ve ürün kargoya verildi donanım haberin etkisi bu olsa gerek..
    http://g1204.hizliresim.com/w/m/4mncy.png

Reklam etkisini kullanamayacak biri olduğun zaman, keyiflerinin gelmesini beklemek zorunda kalırdın.
    Neyseki artık herşey cok kolay.

İşte ben bu yüzden sevmiyorum bu tip firmaları, Çünkü çifte standart uygulanıyor, eşit davranma ilkesi sıfır bu insanlarda.
  • Bana Gelen Mail
    http://g1204.hizliresim.com/w/m/4mnpt.png
    Ayrıca Ben Onlara Fiyatla ilgili fiyat niye arttı diye bişey sormamıştım mailde açıklama yapmışlar,Demekki Mesaj Attıktan Sonra Foruma Hemen Girip Bakmışlar Ondan Fiyat Açıklaması Yapıyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakır91 -- 19 Nisan 2012; 15:26:21 >
  • quote:

Bana Gelen Mail
    Ayrıca Ben Onlara Fiyatla ilgili fiyat niye arttı diye bişey sormamıştım mailde açıklama yapmışlar,Demekki Mesaj Attıktan Sonra Foruma Hemen Girip Bakmışlar Ondan Fiyat Açıklaması Yapıyorlar..

Sen şimdi bu oyunu 60 değil de 110dan mi aldın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 19 Nisan 2012; 15:30:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Bana Gelen Mail

Sanmam, 40 küsür değil de, 70 küsürden almış olabilir.

---------
    "Kampanyalıydı fiyat oydu, şimdi kampanyalı ürün kalmadı bu yüzden artık bu fiyat" Cümlesi cok saçma gülüyorum sadece :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuSpect_tr -- 19 Nisan 2012; 15:33:06 >

• quote:

quote:

Bana Gelen Mail

Hayır Ben 60 Liradan Aldım Fakat Ben Aldıktan Sonra ürünün Sayfasına girince fiyat 60 liradan 110 lira olmuş Bide Kurnazlar Donanım Haberde Yazdıklarımızı Okuyorlar Mesajda Fiyat Niye Arttı Felan Diye Bişey Sormamıştım Fiyat Açıklaması Yapmışlar Mailde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakır91 -- 19 Nisan 2012; 15:40:23 >

• Ben o siteden ps3'e çıkan tüm türkçe oyunları almıştım hiç bir sorun yaşamadım aksine çok ilgililerdi telefonla felan bilgilendiriyorlardı böyle bir sorun yaşadığınızı görünce gerçekten şaşırdım.
  • quote:

quote:

quote:

Bana Gelen Mail

Hayır Ben 60 Liradan Aldım Fakat Ben Aldıktan Sonra ürünün Sayfasına girince fiyat 60 liradan 110 lira olmuş Bide Kurnazlar Donanım Haberde Yazdıklarımızı Okuyorlar Mesajda Fiyat Niye Arttı Felan Diye Bişey Sormamıştım Fiyat Açıklaması Yapmışlar Mailde

Selçuk Uçar zaten buraya üye konuları takip ediyor. Arada girip mesaj da yazar ama en son kulaklıkta yedikleri halttan sonra nediren uğrar oldu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bana Gelen Mail

Selçuk Uçar zaten buraya üye konuları takip ediyor. Arada girip mesaj da yazar ama en son kulaklıkta yedikleri halttan sonra nediren uğrar oldu.

• quote:

Yüzlerce liralık alışverişim var...hiç bir sorun olmuyor , ayrıca Selçuk bey çok iligli & alakalı bir insan... Böyle işler sadece karalama kampanyası gibi geliyor bana

Eğer sadece sen memnunsan kalan 20 kişi memnun değilse bende senin o firmanın sahibi olduğunu düşünürüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Corvette_

quote:

Eğer sadece sen memnunsan kalan 20 kişi memnun değilse bende senin o firmanın sahibi olduğunu düşünürüm

Ama ne yazık ki değilim ...

• quote:

Orijinalden alıntı: _Corvette_

quote:

Ben de toplam 6 kez alışveriş yaptım, hepsinde de memnun kaldım. Bazen oyunlar Avrupa ülkelerinde satışa sunulmadan 1 gün önce bile kargolanıyordu.

• Aylar öncesi İlker diye bir arkadaş vardı.Morfare den Headset alıyodu 230 muydu 240 mı neydi?Hepsisony pislik yapıp headsetin fiyatını 300 tl ye çekti.

Birde PS VİTA OYUNLARINA PSP VİTA YAZMALARI YOK MU?

DH 2.EL gibisi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 20 Nisan 2012; 10:32:36 >
  • @gencten277

Müşterimiz haklıdır ürün baya gecikmiştir.Bizim stoğumuz tutmadığından dolayı böyle bir sorun olmuştur.Ürün aral game'den istedik ama onlardan gelmesi maalesef uzadığı için böyle bir gecikme yaşanmıştır.

Ayrıca fiyat konusuna gelince kampanyalı bir üründür ve kampanyası bitmiş ama biz fiyatını güncellemeyi biraz geciktirmisiz bundan dolayı fiyatını güncellenmiştir.Bu tür kampanyalar her yerde olabiliyor bilginize.

Sizin burda yazacağınızı ima etmenizden değil ürün stoklara girdiği için kargolanmıştır.

12742 No Lu Siparişim 16.04 Tarihinde Almama Rağmen Hala Kargolanmamıştır Bugunde Kargolanmazsa Siparişi iptal Edip donanımhaberde Sitenin 60 lliralık ürünü ben aldıktan sonra 110 lira yapıp ardından dün kargolancan denmesine rağmen hala kargolanmayıp Naptığını Anlatacağım..

Bu şekilde sitemizden iletişim kurmuşsunuz.Bende fiyat konusunda ondan dolayı size bilgi verdim.Burayı görmedim başka bir arkadaşın uyarısı ile geldim bilginize.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.