Şimdi Ara

2008 Laguna III 1.5 dci donanım paketleri?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
10.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.el Laguna III 1.5 dci almaya karar verdim. sanırım ilk modelleri 2008. Nette ve galerilerde baktığımda 100k km civarı yol yapmış hepsi.

Sorum ise donanım versiyonları ile ilgili, Dynamique, Executive ve Privilege arasındaki farklar ne? Privilege içindeki bej rengi döşemeler, ilgimi çekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

2.el Laguna III 1.5 dci almaya karar verdim. sanırım ilk modelleri 2008. Nette ve galerilerde baktığımda 100k km civarı yol yapmış hepsi.

Sorum ise donanım versiyonları ile ilgili, Dynamique, Executive ve Privilege arasındaki farklar ne? Privilege içindeki bej rengi döşemeler, ilgimi çekti.

Dyanamic ile privel. aynı donanımlıdır. Sadece fark iç mekanda Prev. versiyonunda bej renktir. Diğerinde siyah renk.

Kendi içinde opsiyon donanım paketleri de var. Örneğin, deri döşeme, viraj aydınlatmalı xenon far vb.

Executive donanım en üstüdür. Deri koltuk vb.

Laguna ııı'ün belirttiğiniz versiyonları donanım bakımından çok zengin.

100 km yapması gayet normal.

İmzamdaki Laguna ııı 2009 model ve 90.000 km'de. Bakımları zamanında yapıldıysa bir sorun olmaz diyorum.

• benim diğer konumda da net cevaplar vererek yardımcı olmuştunuz, tarafgir olmayan yorumlar için çok teşekkür ederim.

executive ve expresssion paketlerin fiyatları biraz tuzlu. privilege versiyonu daha çok ilgimi çekti. xenon farı sonradan eklettirebiliriz sanırım.

Bir de konsola multimedya seti takılabilir mi? hem player, hem tv, hem navigasyon olacak şekilde. 2010 ve sonrası modellerde konsolda navigasyon veya navigasyon hazırlığı var ancak sanırım multimedya özellikleri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzwxec -- 20 Nisan 2012; 0:09:35 >
  • "Bir de konsola multimedya seti takılabilir mi? hem player, hem tv, hem navigasyon olacak şekilde. 2010 ve sonrası modellerde konsolda navigasyon veya navigasyon hazırlığı var ancak sanırım multimedya özellikleri yok."

Bu konuda "Laguna ııı Ana konu" bölümü size yardımcı olur düşüncesindeyim.

Orada böyle bir konu geçti mi, hatırlayamadım ama sorarsanız cevaplayan ve bilgi veren arkadaş olur kanatindeyim.

Laguna ııı'ün "expresssion" versiyonu en düşük donanımlı olan yani baz versiyon.
  • merhabalar

engin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.

ilandaki araba nasıl acaba fiyatı ve donanımı itibari ile.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-satilik-2008-model-laguna-125830517/detay/

200.000 de ancak

ekspertiz servis diye bir yer var tek işleri ekspertiz. 100 tl veriyorsun a dan z ye herşeyi çıkartıyorlar sana

yarın araç gelecek göreceğim.

fikirlerinizi rica ediyorum.

saygılar.

• Arkadaş yok mu bu bu modelleri kullannan???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.