Şimdi Ara

Nvidia GT640M video inceleme 'Kepler, Ultrabooklarda!'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
20.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia'nın yeni Kepler mimarisinin taşınabilir cihazlardaki temsilcisi GT640M test masamızda. Bakalım ultrabook inceliğinde dizüstü bilgisayarlarda yüksek performansta oyun vaadi ne kadar doğru.

• izlenmiyor. sorun var sanırım
  • Video başlarken "Bu bir reklamdır. Bu reklama tıklamak video akışını engellemez." yazısı geliyor ve video başladığından sonuna kadar gitmiyor. Nerdeyse her videoda böyle sorunu düzeltin bilgisayarı kırabilirim o kadar sinir oluyorum şuna yeter :@
  • laptop budur arkadaş
  • (BattleField 3)Çatışma Sahnesi Erdinç İyikul un Bazuka İle HeadShot Yediği(Birnevi Rokete Kafa Attığı Yer)e Benziyor :D
  • http://www.geforce.com/Active/en_US/shared/images/products/shared/600m-lineup.png

630M~540M
    635M~640M-LE~550M
    640M~555M
    650M~560M
    660M~570M

670M ve 675M eski Fermi yapısında (40nm),570M üzerine hız aşırtma yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfak -- 18 Nisan 2012; 22:52:31 >
  • o ekran kartı için 500 gr daha taşınır
  • mobil gpu da gtx 660 ve 680 için 640 umut verici
  • skiyrimde ultraya tıkladığınız da AF off durumuna geçti. yani kapalı.
  • vay anasını laptopun tipini oysaki ilk başta beğenmiştim baya incelik felan en sonda çok dandik dediklerini yeni izledim :@
  • mesut abi ne güzel oyun oynuyon gayet sakin biz olsak varıl gürül
  • 640m güzel olmuş
  • acer kim arkadaş ben böyle bi karta asus un ilk olmasını beklerdim oyunları gayet iyi oynatıyor fakat bence kepler in asıl gücünü görmedik...
  • bu cpu larda illaki corei7 olması lazım darboğaz yapmaması için
  • Ttnet sağolsun videoları 1mbit izlemek için durdurup dolmasını bekliyoruz
  • Monsterlarda olan GT 650M Çok daha yeterli bir ekran kartı olacaktır o zaman.Sipariş versek mi napsak kepler iyiymiş :)
  • ivy bridge i7 li olduğunu düşün yanına bide ssd koy teknoloji bu bee

duygulandım panpa
  • Ultrabook değil..(Kasa ağırlığı ,boyutu,grafik birimi standartlara uygun değil)

Sadece kalınlıkla yakalamış fakat kullandığım zenbook ux31e nin 2 katı kalınlığa sahip nerdeyse.Bu cihaz oyunculara yönelik ama fazla dayanacağını zannetmiyorum. Günlük 2 saat oyun oynayınca senesi çıkmadan hurda olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 19 Nisan 2012; 12:23:27 >
  • Nvidia GT640M video inceleme 'Kepler, Ultrabooklarda!'
  • Artık yeni notebook'larımızda oyun oynayabiliriz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.