Şimdi Ara

‘2013 : Infected Wars’ İnsanlığın Sonu Yaklaşıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•   Yıl 2013 ve bildiğimiz dünyanın sonu geldi.Milyonlarca insan hayatını kaybetti.Geride kalanlar ise yaşamda kalma mücadelesi veriyor… 

2013 : Infected Wars 21 Aralık 2012 tarihinde dünya üzerinde yayılan ölümcül bir virüsün etkisi ile yok olan insanlıktan geriye kalan mutant yaratıklara karşı mücadele ederek hayatta kalmaya çalıştığımız bir mobil oyun.Geride kalan insalığı hayatta tutmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak asıl görevimiz.Taktiksel kararlar alarak mücadele verdiğimiz oyunda gerçek betimlemelerden yararlanılan şehir mezkezleri, kasabalar, metro sistemleri ve kanalizasyonlar gibi bir çok mekanda mücadele vereceğiz.

Unreal Engine 3 grafik motorunun tüm nimetlerini sonuna kadar kullanan oyun dikkat çekici hikayesi, kaliteli grafikleri, karakter ve silah çeşitliliğiyle adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.Hikaye modu ve co-op desteği de bulunan ‘2013 : Infected Wars’ için henüz kesin bir çıkış tarihi bulunmuyor.

• Pc de ve konsolda oyun oynayan için vasat bir grafik.
  • Delinin biri kuyuya taş atmış, diğer deliler de bizde atalım demiş.

La çıktı bi' 2012 mevzusu millet üstünden prim yapıyor hep.
  • O zombinin poligonlari cok zayif mobilde olsa grafik kötü
  • mobil için güzel duruyor.
  • Oyundaki amaç çok etkileyici zaten en başda, onun yanında farklı atmosferler oyuna güzellik katıyor ..:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: inuY

Delinin biri kuyuya taş atmış, diğer deliler de bizde atalım demiş.

Bu konunun altında cevapla diye bir buton varsa herkes eleştiri ve görüşlerini yazmakta özgürdür.Sende girme o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desperadotr

quote:

Bu konunun altında cevapla diye bir buton varsa herkes eleştiri ve görüşlerini yazmakta özgürdür.Sende girme o zaman.

Özgürüm ki istediğim eleştiriyi yaparım, kime ne?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: desperadotr

quote:

Özgürüm ki istediğim eleştiriyi yaparım, kime ne?

Kendini özgür kılarak bizim cevap yazma hakkımızada saçma sapan cevaplar yazarsan bizde böyle saçma ani çıkışlara tepki verme hakkımızı kullanırız. Fazla Politik cevaplar yazmak istemiyorum anlamakta zorluk çekebilirsin diye.

• O değil de iOS bildiğin mobil oyunun 1 numarası oldu, vay be
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.Beverly

O değil de iOS bildiğin mobil oyunun 1 numarası oldu, vay be

harbiden ya, bir iphone 4 aldım, ben böyle telefon görmedim, zamsung nokia hikayeymiş, şimdi max payne'e biraz indirim gelsin diye bekliyorum hemen alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 28 Nisan 2012; 9:36:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.