Şimdi Ara

Apartman yöneticiliği yapanlar Binalarında Merkezi sistem olanlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
78.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yöneticilik yapmış ya da binalarında merkezi sistem olan arkadaşlara bir şey sormak istiyorum.

Genel bir merkezi sistem yönetmeliği var mıdır ? Burada merkezi sistem doğal gazının yakılma tarihleri yazıyor mudur ? Yoksa bunu belediyeler kendileri mi belirliyor ?

Bizim apartmanda nisan ayının ortasında ve hava sıcaklığı 20 derece olmasına rağmen üşüyoruz diye bir iki kişi koca 60 daireyi çiğneyerek yönetmelik var kardeşim mayıs 15 'e kadar yakacaksınız diyerek kaloriferleri yaktırıyorlar. İnanın evde camlar açık oturuyoruz.

Bugün kapıcı ile tartıştım, yönetici yak diyor ben yakıyorum 15 ine kadar yakılmazsa cezası varmış yöneticiye öyle demişler diyor.

Nette böyle bir süre aradım ama bulamadım genel bir yönetmelik var ama merkezi sistem nasıl bağlanır falan filan diye var.

Belediyeye de mail attım sizlere de sorayım dedim. Eğer gerçekten böyle bir yönetmelik yoksa şikayette bulunacağım. Zaten daire başı 3500 milyara yalıtım yaptırdılar birde eylülden beri her ay doğalgaza para veriyoruz yazık günah ya.

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.