- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Almanca Aile Tanıtımı
3 Cevap33089 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3737 Mesaj
18 Nisan 2012; 16:56:00 

arkadaslar almancadan bu ödevi aldım fakat ben almancayı yeni gormeye basladım yapamıyorum. basit ceviriler yapabilecek varmı benim icin? annem - benim - abim - babam için yaş cümlelerini sevdiği hobilerini çalıştıkları meslekleri falan filan bu tarz cümleleri nasıl kurabilrim? bi 10-15 cümlelik tanıtım yaparsanız benim için süper olur...

Giden Her Sevgilinin Ardından,
Hep Biz Olduk El Sallayan,Haykırsak Duyarlar Mı Sesimizi,
Hangi Sevdadan Galip Çıktık Ki?
Zaten Aşklar Hep Yalan Dolan, Sonu Hep Acı Hüsran,
Bize Her Sevdadan Geriye Kalan,
Sadece Galatasaray.
Umut K.

2 Mesaj
22 Mayıs 2012; 18:44:54 

arkadaslar almancadan bu ödevi aldım fakat ben almancayı yeni gormeye basladım yapamıyorum. basit ceviriler yapabilecek varmı benim icin? annem - benim - abim - babam için yaş cümlelerini sevdiği hobilerini çalıştıkları meslekleri falan filan bu tarz cümleleri nasıl kurabilrim? bi 10-15 cümlelik tanıtım yaparsanız benim için süper olur...

4 kişilik bir aile olduğunuzu varsayarsak ;

Ich heiße ....(ismin) , ich bin ....(yaş) Jahre alt . . Meine Familie ist 4 Person , so ich habe ein Brüder und Eltern. . Mein Father ist .... Jahre alt und Seine Hobbys sind Fußball sehen und Auto Fahren und spazieren gehen... Meine Father ist Ingenieur. . Er magt Arbeiten. . und Meine Mutter ist .... Jahre alt und Ihre Hobbys sind schwimmen und ins Kino gehen.... Meine Mutter ist Arztin. . . Danach mein Brüder ist maschinenbau student.. . Er ist .... Jahre alt und Er ist 180 Groß cm.

. Yazdıklarımın işini göreceğini düşünüyorum, bi yanlışım varsa da affola.

Azimle işeyen duvarı deler

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Haziran 2012; 17:26:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Mitralyoz16

4 kişilik bir aile olduğunuzu varsayarsak ;

Ich heiße ....(ismin) , ich bin ....(yaş) Jahre alt . . Meine Familie ist 4 Person , so ich habe ein Brüder und Eltern. . Mein Father ist .... Jahre alt und Seine Hobbys sind Fußball sehen und Auto Fahren und spazieren gehen... Meine Father ist Ingenieur. . Er magt Arbeiten. . und Meine Mutter ist .... Jahre alt und Ihre Hobbys sind schwimmen und ins Kino gehen.... Meine Mutter ist Arztin. . . Danach mein Brüder ist maschinenbau student.. . Er ist .... Jahre alt und Er ist 180 Groß cm.

. Yazdıklarımın işini göreceğini düşünüyorum, bi yanlışım varsa da affola.

Unsere Familie besteht aus insgesamt 4 Personen, neben meinen Eltern habe ich noch einen Bruder.
Mein Vater ist ...Jahre alt .Zu seinen Hobbys zählen Auto fahren , spazieren gehen ( laufen ) und Fussballspiele im
Fernsehen verfolgen, vom Beruf ist er Ingenieur und er mag seine Arbeit .
Mein Bruder ist Maschinebaustudent. Er ist .... Jahre alt und 180 cm ( ein Meter achtzig ) Gross

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muavinkonsolos -- 25 Haziran 2012; 16:28:23 >

165 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
bkozan_81
7 Ocak 2014; 17:46:00 

up

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219