Şimdi Ara

Projektör donanımlı Samsung Galaxy Beam için Avrupa'da ön sipariş alımları başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
6.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Projektör donanımlı Samsung Galaxy Beam için Avrupa'da ön sipariş alımları başladı

Şubat ayında Barcelona'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'ndeki (MWC 2012) en dikkat çeken akıllı telefonlardan birisi Samsung'un i8530 Galaxy Beam modeli olmuştu. Projektör donanımı ile Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.3.6 Gingerbread versiyonunu bir araya getiren ilginç akıllı telefon için İngiltere'de Expansys ön sipariş alımlarına başladı.

Expansys'in 429.99 Pound yani 1.231 TL'den ön sipariş aldığı Galaxy Beam'in teknik özellik listesi merak edenler için şu şekilde;

• 124 mm x 64.2 mm x 12.5 mm ebatlarında ve 145.3 gram ağırlığında tasarım

• Dörtband (850, 900, 1800, 1900 MHz) GSM şebekesi desteği

• HSPA (HSDPA: 14.4 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps)

• Android 2.3.6 işletim sistemi

• 1 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli ARM Cortex-A9 işlemci

• 768 MB RAM

• TouchWiz 4.0 arayüzü

• 4.0-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekran

• 8 GB dahili flash bellek, 32 GB'a kadar microSD kart desteği

• 5 megapiksel kamera, otomatik odaklama, LED flaş

• 1.3 megapiksel ön kamera

• 720p video kaydı

• Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 3.0, GPS

• 15 lümen parlaklığa sahip mini projektör (Görüntüyü 50-inç'e kadar büyütebiliyor)

• 2000 mAh batarya

Projektör donanımlı Samsung Galaxy Beam için Avrupa'da ön sipariş alımları başladı

• Özellikleri gayet iyi, fiyatı da yurtdışına göre iyi, türkiyeye de bu fiyatlardan giriş yaparsa, bir de %25 vatan indirimi ile tadından yenmez :)
  • en az 1400-1500 aralığında satılır bizde. ama projektör ihtiyacı olan için ucuz bile.
  • kaç inçe kadar görüntü verebiliyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.A.R.B.E.C.i

kaç inçe kadar görüntü verebiliyor acaba ?

50 inç
  • bu telefon daha çok iş adamlarına hitap ediyor sunumlarla uğraşan kişilerin çok işine yarayacaktır fiyatı da projektörü cebinde taşımak isteyen için uygundur. 50 inç de gayet yeterl,...
  • projektörü ne pil tüketir ama adam sunum yapamadan hop şarj biter
  • mozillanın konsept telefonu "seabird"e az kaldı
  • CPU ve RAM kısıtlanmış, sadece projeksyona eğilim göstermişler anlaşılan.
  • Ya fiyat yüksek ama çok kullanışlı,yararlı güzel bir model, bir mühendisin,öğretmenin,öğrencinn sadece bu bile değil teknik özellik bakımından gayet yeterli çok iyi bir çözüm bence..
  • Bu telefonu hep takip ettim ama hala cevapsız kalan iki tane sorum var. İlk olarak o projektör çalışırken telefonda oluşan ısınma sonucu telefonu ters çevirip arka kapak üzerinde yumurta pişirilebilir miyiz? Sunumda karnımız acıkırsa falan iyi olur. İkinci sorumsa sırf pil olayı yüzünden 1 saatte yapacağım sunumumu yarım saate indirgemek için kimden hızlı konuşma kursu almam gerekiyor?

Bunlar işin şakası tabi ki. Farklı bir cihaz ve samsungu sağdan soldan özellik çalmakla suçlayan insanlara hoş bir yanıt bu inovatf eylem. Yalnız pil ve ısınma sorunlarından korkmuyorda değilim. Neyse bakalım çıksında görelim.

• Çin malı projektörlü telefonlardan tek farkı daha pahalı olması ve Samsung taklidi olması.
  • Yahu Samsung, nereden benzettin şu bir iki modelini elmaya armuta...

Dünyanın üstelik pek çok farklı sektörde en başarılı firmalarından birisin, ama cahile maskara oldun, daha bir on sene de olmaya devam edeceksin...

Senin emeğine karşı forumlarda gördüğün bu muameleye ben acıyorum Vallahi...
  • Bu telefon da projeksıyon olayını yenı ogrendım ve arastırdıgım baska cıhazda da bu ozellıgı goremedım. nedense forumda cok tutmamıs ram 1 gb dan 2 gb a cıksa forumda sayfalarca tartısma olur valla ben bayagıdır galaxy s3 beklıyorum ama benım su an kı atrıx ımden bana farklı olarak daha ıyı fotograf cekımı daha hızlı bır ıslemcı ve belkı de daha fazla ram suncak yanı standart ozellıklerın gelısmıs halı fakat beam de kı projeksıyon ozellıgı bende hıc mevcut olmayan bır ozellık ve sırf bunun ıcın ben galaxy beam alacagım. gece yatmadan uzanıp projeksıyonla telefondan 50 ınc goruntuyle fılm ızlemenın bana vercegı zevk 1.5 ram 4 cekırdeklı bır telefonun max 4.6 ınc boyutunda kı ekranından cok daha ıyı gelecektır.

Ics de gelırse bu cıhaza tadından yenmez. 768 mb ram zaten yeterlı olur desıre s cıhazımda hıcbır sıkıntıya yol acmamıstı aynı ram duzeyı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Bu telefon da projeksıyon olayını yenı ogrendım ve arastırdıgım baska cıhazda da bu ozellıgı goremedım. nedense forumda cok tutmamıs ram 1 gb dan 2 gb a cıksa forumda sayfalarca tartısma olur valla ben bayagıdır galaxy s3 beklıyorum ama benım su an kı atrıx ımden bana farklı olarak daha ıyı fotograf cekımı daha hızlı bır ıslemcı ve belkı de daha fazla ram suncak yanı standart ozellıklerın gelısmıs halı fakat beam de kı projeksıyon ozellıgı bende hıc mevcut olmayan bır ozellık ve sırf bunun ıcın ben galaxy beam alacagım. gece yatmadan uzanıp projeksıyonla telefondan 50 ınc goruntuyle fılm ızlemenın bana vercegı zevk 1.5 ram 4 cekırdeklı bır telefonun max 4.6 ınc boyutunda kı ekranından cok daha ıyı gelecektır.

Ics de gelırse bu cıhaza tadından yenmez. 768 mb ram zaten yeterlı olur desıre s cıhazımda hıcbır sıkıntıya yol acmamıstı aynı ram duzeyı.

Aynen dostum sana katılıyorum. Projeksiyon için alırım yine alırım ama gelecek mi acaba Türkiye ye???

• quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Bu telefon da projeksıyon olayını yenı ogrendım ve arastırdıgım baska cıhazda da bu ozellıgı goremedım. nedense forumda cok tutmamıs ram 1 gb dan 2 gb a cıksa forumda sayfalarca tartısma olur valla ben bayagıdır galaxy s3 beklıyorum ama benım su an kı atrıx ımden bana farklı olarak daha ıyı fotograf cekımı daha hızlı bır ıslemcı ve belkı de daha fazla ram suncak yanı standart ozellıklerın gelısmıs halı fakat beam de kı projeksıyon ozellıgı bende hıc mevcut olmayan bır ozellık ve sırf bunun ıcın ben galaxy beam alacagım. gece yatmadan uzanıp projeksıyonla telefondan 50 ınc goruntuyle fılm ızlemenın bana vercegı zevk 1.5 ram 4 cekırdeklı bır telefonun max 4.6 ınc boyutunda kı ekranından cok daha ıyı gelecektır.

Aynen dostum sana katılıyorum. Projeksiyon için alırım yine alırım ama gelecek mi acaba Türkiye ye???

Muhtemelen gelır cunku bu ozellık hıcbır cıhazda yok. ben yazın yurtdısına gıdecegım ıcın cok daha rahat temın edebılırım. valla galaxy s3 u artık pek merak etmıyorum bu cıhazda karar kıldım bır de şu yanları sarı olmayaydı ıyıydı ama neyse artık

• Acaba bu özelliğini bilgisayarda kullanabiliyor muyuz? misal pc ye baglayıp call of vs oyunları duvara yansıtıp büyük ekranda gibi :)

• ereyonda 1 500 tl fiyatı en sevdiğim duvarda film izlemek ama pahalı ama spot alacağım ıraktan bu tlf sevdim

• bu kadar erken beklemiyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat79

bu kadar erken beklemiyordum.

3,5 ay önceden ön siparişleri başlamıştı zaten, erken mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jovanovic -- 29 Temmuz 2012; 16:26:59 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.