Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #2 (2012) [ANA KONU] (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
10
Favori
170.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gtx 770 de bile şehir içinde fps 35-40 larda geziyor.Crysis 3 bile bu kadar kasmıyor
  • GT520M ile 15-20 FPS alìyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oncelikle iyi aksamlar beyler
    birkac sorum olacak, bu oyunu almak istiyorum ama bildiginiz gibi onceki nfs mw'de dolasirken polise denk gelir gelmez pesimize dusuyordu, burdada oyle bir sey soz konusu mu?
    ek olarak oyunda free roam falan var mi, mp modunda falan?
    simdiden tesekkur ederim cevap icin
  • Beyler Skidrow sürümünü oynayan arkadaşlar; NFS MW 2012'de yani bu oyunda hiç kilitlenme veya oyundan atma gibi problemlerle karşılaştınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiHKLeT

oncelikle iyi aksamlar beyler
    birkac sorum olacak, bu oyunu almak istiyorum ama bildiginiz gibi onceki nfs mw'de dolasirken polise denk gelir gelmez pesimize dusuyordu, burdada oyle bir sey soz konusu mu?

beyler bu sorulara ek olarak, modifiye etmeyi seviyorum araci, nfs shift 2 unleashed daha bir cazip geldi modifiye acisindan, sizce onu mu almaliyim?
  • quote:

quote:

oncelikle iyi aksamlar beyler

beyler bu sorulara ek olarak, modifiye etmeyi seviyorum araci, nfs shift 2 unleashed daha bir cazip geldi modifiye acisindan, sizce onu mu almaliyim?

Bunda suc islersen polis pesine dusuyor.
    Modifiye yok bu arada
  • SpyM3GTR kullanıcısına yanıt
    nfs carbon da iyiydi. drift yapabiliyorduk eğlenceliydi ama ben de en çok most wanted'ı sevdim arada tekrar yükleyip oynuyorum :) hele sonra çıkan shift'i hiç beğenmedim umarım most wanted'ın yenisi de eskisini aratmaz.
  • Beyler oyundaki oyun içi en büyük hayal kırıklıklarından biri araç customization'ında frenlere dair hiçbir kit ve geliştirme satın alamıyor olmak. Gövde, vites nitro, lastik gibi konularda değişiklik yapabiliyorken frenlere dair hiçbirşey yok :(

• Kasma yaşamadım ama Porsche'yi yolda tutamadım, 2 dakika da 50 yere gümledim Bir tane Corvette buldum, yok o da aynı, aracı yolda tutmak çok zor, bu nedir yahu. İlk başta çok uğraştıracak belli oldu.
  • İndiriyorum şu an , o kadar kötümü ya oyun
  • Kontrolleri beceremeyen arkadaşlar, bir yerden dönerken ya da kavisli bir yerden geçerken fren yani Space tuşuna basarak kayarak geçsinler. Öbür türlü aracı kontrol edemezsiniz ve oyun zevk vermez.

• kontrol zor
  • bu ea nın ıyı oyun yapamayacagı bellı oldu zaten ne guzel ılk mw de kapısıyorduk hıkaye on numaraydı mıa nın polıs cıkması sonra oyunun sonunda kopruden ucmamız cok guzeldı barı ea oyunu mw 1 hd seklınde pıyasaya sursede oynasak

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Kontrolleri beceremeyen arkadaşlar, bir yerden dönerken ya da kavisli bir yerden geçerken fren yani Space tuşuna basarak kayarak geçsinler. Öbür türlü aracı kontrol edemezsiniz ve oyun zevk vermez.

+1. Ama yinede kontrol hassasiyet (klavye ile bile) sorunu var. Bir komik bug'da araç içindeki sürücünün siz direksiyonu tam sağa veya tam sola kırdığınızda o sürücünün sanki araç akülü arabaymış gibi direksiyonu tam tur döndürmemesi. Hidrolik direksiyon değilmiş gibi davranıyor adam.

• Slenderman kullanıcısına yanıt
    bimekste 40 TL
  • beyler oyunu yeni kurdum ama daha başında num 6 olayını geçemedim bir türlü

nedir bu.klavyeyle her tuşa bastım sonç yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creav

eski most wanted ı yenisinin grafikleriyle mod yapacak bir hayırsever çıkar mı acaba

Eski bir mesaj ama "al sana" diyesim geldi.

• Beyler sizce Nfs the run mı yoksa MW 2012 mi daha sorunsuz ve zevkli? Görüşler?

• The Run bence daha iyiydi. Hem bir amaç peşinde koşuyorduk (Her ne kadar işleyişi mantığa yatmasa da, akıcıydı) hem de gerek kontroller olsun, gerek polis takibi olsun gerekse ara videolar olsun daha iyiydi.
  • Beyler custom race nasıl yapıyoruz ?
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.