Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #2 (2012) [ANA KONU] (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
10
Favori
170.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hot pursuit facia değildi ya bence biraz fazla ezmişin oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Bu oyuna laf söyleyen çarpılır arkadaş , son yıllarda çıkmış en iyi nfs diyebilirim. Nfs bu oyun ile özüne dönmüştür.

Hot pursuit ve run gibi faciadan sonra , hem de konudaki yorumlardan sonra oyun hakkında,daha oynamadan kötü izlenim edinmiştim.Ama az önce oynayınca araçların sürüşünü oldukça beğendim.
    Aracın virajda yerden yavaş yavaş kaydığını , yokuş yukarı çıkarken motorun zorlandığını hissedebiliyorsunuz. Tek sıkıntı araçın yavaş giderken çok rahat sağ sol yapabilmesi ,ama ufak bir yamayla düzeltilebilir.
    Bu oyun kesinlikle run dan 2 kat daha iyi bir oyundur. Oynayamayanların sözüne bakıpta oyunu denemeden fikir sahibi olmayın

Grafikler 10 üzerinde 9
    Oynanış 10 üzerinden 9
    Sesler 10 üzerinden 10

Oyunun tek sıkıntısı , oldukça kasması diyebilirim. İyi optimize etmemişler , yamaya ihtiyacı var. 8800gt ile ancak en düşük detayda oynayabiliyorum

İki şey diyeceğim ve verdiğiniz bu puanları alt üst edeceğim. Stok performansta Bugatti'yi onun yarı hızında olan başka bir otomobil ile geçebiliyoruz. Bu nasıl oluyor?
    Özüne dönmüştür demişsiniz ancak yorumunuzda sadece sürüşe odaklanmışsınız. Acaba NFS'nin özü nasıl önce onu belirlemek lazım. NFS'nin ilk sürümünden Carbon'a kadar olan tüm sürümlerinde şehir, resmi olmayan yarışlar belli bir düzende işlerdi. Underground ile modifiye, MW ile polis seriye dahil edildi ve serinin en iyi oyunları çıkmış oldu.

Öz polisler ise, yeni MW'da polislerin ne kadar etkisiz kaldığını,
    Öz sokak yarışları ise, yolda giderken herhangi bir otomobile GTA tarzı rahatça binilebilmesinin hikayeye ters etki yaptığını (mantıksız) bilirsiniz.

Ancak öz Burnout gibi sadece yarışmak olsaydı bu oyun özüne dönmüştür derdik. Oyun Burnoutlaşmış

Neyse, sonuçta kendi görüşünüz, saygı duyarım. Bunlarda benim görüşlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

hot pursuit facia değildi ya bence biraz fazla ezmişin oyunu

Hot Pursuit'i ben çok beğenmiştim. Hala da beğeniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

hot pursuit facia değildi ya bence biraz fazla ezmişin oyunu

Hot Pursuit'i ben çok beğenmiştim. Hala da beğeniyorum.

Run a göre daha iyi bir oyundu. Fakat sürüşü çok çocukçaydı ,aracı hissedemiyordunuz ve virajda otomatik drift yapıyordu. 10. virajdan sonra kusasım geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAPS -- 18 Kasım 2012; 21:42:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana sorarsanız run hepsini ezer geçer diğerleri hiçbiri bir halta benzemiyo.
  • Oyun Çok Güzel Optimize Sorunu Var mı Orası Bilemem. Sistemim Eski Olduğu İçin Grafik Ayarları Yüksek Yapıp Rahat Oynamak Mümkün Değil.

Sistemim; AMD 4200+ 2.2 GHZ, ATI 4650 1GB 128 Bit DDR2, 4 GB RAM, Windows 7 Profesyonel 64 Bit.

Oyunda Grafik Ayarları Hepsini Low Yaptım ve 1280x1024 Çözünürlükte 15-20Arası Fps Akıcı Oynuyorum Hiç Kasma Yok Yükseltirsem Virajlarda Dönemiyorum Çok Kasıyor.

Ekran Kartı Bellek Kullanıma Dikkat Low Ayarda 750 MB Yiyor. Kaza Yaparken Polis Kovalarken 820 MB'yi Buluyor. Diğer Oyunlarda En Fazla 500 MB Bellek Harcıyordu. Most Wanted 2 Frostbit Motoru Kullanıyor Sanıyordum Ama Değilmiş İlk Mesajda Gördüğüm Chameleon Motoru Kullanıyormuş.
    Low Ayarda Görüntü Kalitesi Çok Kötü Sayılmaz.

Kullanılan Program MSI After Burner >>>http://download1.msi.com/files/downloads/uti_exe/vga/MSIAfterburnerSetup225.zip
    Oyunlarda Ekran Kartı Hızı, Bellek, Video Kayıt, Ekran Görüntüsü Çekme,Ekran Kartı Hız Aşırtma(Overclock).. Daha Fazlası Mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaNKaWaReZ -- 18 Kasım 2012; 22:07:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

patch 1.3 geldi orijinaller için ama bizim içni 1.1 geldi şimdilik. bu arada 1.1 patch 4 mb ve performance fix yok

Hocam orjinallerde performans sorunu cozulmus mu? Oyleyse PC'ye orjinal alicam.

1.3 hakkında bir bilgim yok.. araştırabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Squadd

quote:

Orijinalden alıntı: sfgsfgsfg

quote:

Orijinalden alıntı: Squadd

Arkadaşlar oyunun Windows XP ile uyumluluğu varmı? vista 7-8 gördüm ama xp ile ilgili birşey bulamadım ?*

Uyumlu değil ama oyun berbat ötesi olduğundan oynamamanı tavsiye ediyorum

Yükledim ama şöyle bir ata alıyorum Directx 'te yüklü.Tekrarda yükledim ama...

xp uyumlulugu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark_World

quote:

Orijinalden alıntı: ArchLord

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ŞekersizPare

Oyun Çıkmadan Dedikki Bu Oyunda Tutmaz Burnout Paradise Tarzı Bi Oyun Yaparlar Most Wanted 2 Diye Kakalarlar ,Öylede Yapmış Adamlar.Ulan O Yoldaki Araba Düzeltme Yerleri Bile Aynı :D Yuhhlan

Aynen o kadar mı benzer Burnout'a

Rambo haklı çıktık o kadar diyoruz oyun boş hala oyun bomba diyenler var. Oyun beğenilseydi Criterion Games yapmaya devam ederdi ancak çok tepki almış EA Games. Yani artık NFS serisi başka firmaya emanet edilecekmiş çok şükür Allah ım sana geliyorum. Firmanın adı Ghost galiba senin bir bilgin var mı?

Evet EA' in yeni kurduğu bir stüdyo olan Ghost Games' ten gelicekmiş yeni NFS oyunu. Ama çıkış tarihi bu sefer geç olucak sanırım, çünkü oyunun hayranları 2014 yılını bekleyecekler denmiş..

evet doğrudur. Ghost games in yapacağı oyun gelirse de 2014 de gelir. çünkü 2013 de gelecek olan oyunu frostbite 2 (blackbox) firması yapacak.

• 2014' te gelen kesin NFS filminin oyunu olur :) O da 2014' te vizyona girecek, oyunun filminin oyunu
  • adamlar millete upgrade yaptırcam die kafayı bozmuşlar. güzelim serinin bokunu çıkardılar
  • Oyunun yarış öncesi videolarını şizofrenin birine mi yaptırmışlar, abidik gubidik bir sürreal, absürdlük gösteri yapma çabası... anlamsız şeyler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: megablaster

Oyunun yarış öncesi videolarını şizofrenin birine mi yaptırmışlar, abidik gubidik bir sürreal, absürdlük gösteri yapma çabası... anlamsız şeyler...

Doğrusu bu yarış öncesi videolari izlerken başım dönüyor. Yarışla bir alâkası yok. Hikaye olmayınca böyle anormalliklerin olması normal oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle birşey buldum 60fps yapıyor oynu ama yine arada takılmalar var patch şart Belgerim\Criterion Games\Need For Speed(TM) Most Wanted Klasörüne kopyalamak

http://www.mediafire.com/?ntfny1sg61i1gc2

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry006

şöyle birşey buldum 60fps yapıyor oynu ama yine arada takılmalar var patch şart Belgerim\Criterion Games\Need For Speed(TM) Most Wanted Klasörüne kopyalamak

bütün ayarların kapatılmış cfg dosyası bu ya hahahahaha

• quote:

quote:

şöyle birşey buldum 60fps yapıyor oynu ama yine arada takılmalar var patch şart Belgerim\Criterion Games\Need For Speed(TM) Most Wanted Klasörüne kopyalamak

ayarlarını kendin acacaksın

• quote:

Herkes bunu öneriyor ama bu fazla birşeyi değiştirmiyor. Yama şart.

• quote:

quote:

quote:

ayarlarını kendin acacaksın

bu söz üzerine denedim ve 19 fps ye kadar düştü yine. Daha neyi kanıtlamaya çalışıyorsun en düşük ayarlara göre yapılmış sıradan bi cfg işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tridinadtobago

quote:

Bişi sorcam önceki Mwanted 'da

Önce bir araba ile başlıyordun , sonra o araba gidiyordu sıfırdan bir araç alıp onu geliştire geliştire yükseliyordun.

Ama bunda ise Birtane araba var sonra o aracı değiştiriyoruz yolda gördüğümüz araçlarla ee ben ne zaman sıfır araç alıp yarışlara katılacağım ? Aracı nasıl modifiye ediceğim , numlock tuşlarını söylemeyin orda kalıp şekilde oluyor yoksa yok mu modding garaj ve araç seçim yeri ?

Kardeşim mostwanted 2' yi oynadım öyle garajdır , araba modifiyesidir vs şeyler yok ve oyun oynarken kasıyor yani hiç başlama başladıysan da bi an önce bırakmanı tavsiye ederim cok saçma bi oyun olmuş. inş bir sonraki oyunda beklentilerimiz karşılanır.

Bende Hiç kasma yok hafif bile olmuyor yag gibi kayıyor full ayarlarda 6870 ekran kartım var grafikleri çok güzel yapmışlar yol falan yyağmurlu böyle :D , ama garaj olmaması canımı sıktı sileyim ben oyunu böyle birşey beklemiyordum.

30 FPS sana akıcı geliyor olabilir. FPS değerlerini yaz bakalım.

55 60 Fps arasında gidip geliyordu.

Hocam bende i5 2500K@4.6GHZ+8GB 1600MHZ Ram+GTX 680 2GB Ram+120GB Force GT3 sistemde bile 45FPS'lere düşüyor,anlamadım sizde nasıl 55-60 arası oluyor. 1920-1080 ve tum ayarlar en yüksek. Sizin sistem ne acaba?

Alıntıları Göster
    Bende oyunu beğendim diyebilirim.

Sistemim

x4 955 8gb 6870 + hdd

1920x1080 herşey açık ortalama 30-40 arası değişiyor fps.en düşük 21fps gördüm.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tridinadtobago

quote:

Bişi sorcam önceki Mwanted 'da

Önce bir araba ile başlıyordun , sonra o araba gidiyordu sıfırdan bir araç alıp onu geliştire geliştire yükseliyordun.

Ama bunda ise Birtane araba var sonra o aracı değiştiriyoruz yolda gördüğümüz araçlarla ee ben ne zaman sıfır araç alıp yarışlara katılacağım ? Aracı nasıl modifiye ediceğim , numlock tuşlarını söylemeyin orda kalıp şekilde oluyor yoksa yok mu modding garaj ve araç seçim yeri ?

Kardeşim mostwanted 2' yi oynadım öyle garajdır , araba modifiyesidir vs şeyler yok ve oyun oynarken kasıyor yani hiç başlama başladıysan da bi an önce bırakmanı tavsiye ederim cok saçma bi oyun olmuş. inş bir sonraki oyunda beklentilerimiz karşılanır.

Bende Hiç kasma yok hafif bile olmuyor yag gibi kayıyor full ayarlarda 6870 ekran kartım var grafikleri çok güzel yapmışlar yol falan yyağmurlu böyle :D , ama garaj olmaması canımı sıktı sileyim ben oyunu böyle birşey beklemiyordum.

30 FPS sana akıcı geliyor olabilir. FPS değerlerini yaz bakalım.

55 60 Fps arasında gidip geliyordu.

Hiç inanasım gelmedi. Söylemekle olmaz, gösterebilir misin? FRAPS ile oynarken bir kamera ile FPS değerlerinin videosunu çekebilirsin.

fraps gibi programlarla çektiğiniz görüntüler aynı zamanda cpu tarafından işlenerek kayıt altına alındığı için fps ve herz olayı düşer. fraps ile 60 fps alıyorsa frapssız 120 alır gibi.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.