Şimdi Ara

Yeni ipadde bir mail içndeki zipli dosyayı açıp içindeki jpg dosyayi başka birine gönderme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni ipad de ve ipad 2 de mail uygulamasını kullanırken gelen bir maildeki zipli dosyayı açıp ıçindeki jpg dosyasını pdf yapıp başka bir kişiye nasıl mail olarak göndeririz? Ben yapamadım. Bu tip şeylerde ipad başarılı olamıyor mu yoksa bilemedik mi?

• Sende çok şey istiyorsun.
  • PDF converter'ı siz bulursunuz. Sadece ilk kısmını anlatayım. Winzip'i kurun app store'dan. Maildeki zipli dosyayı açarken şurada aç... seçeneğini de seçerek Winzip i seçin. Sonra otomatik olarak açıyor zaten resmi. Benim camera+ uygulamam var. Oradan yeniden aç diyerek camera+'tan açıyorum ve kaydediyorum camera roll a. Ondan sonra jpg to pdf converter programı bulursanız gerisi kolay. O da vardır mutlaka...
  • jpeği pdf yapmanın kime ne yararı var ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

jpeği pdf yapmanın kime ne yararı var ki?

Doğru direkt jpeg olarak gönderseniz daha az zahmetli gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Downer1040 -- 18 Nisan 2012; 15:59:42 >
  • Peki direkt nasıl göndereceğiz? Kopyala diye bir şey yok, bulamadım
  • Zip'den çıkan jpeg zaten photos altında olması gerekiyor. Photos'a gidip resmi seçip sol alt köşedeki icona tıklayın...

Yeni ipadde bir mail içndeki zipli dosyayı açıp içindeki jpg dosyayi başka birine gönderme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.