Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II için Android 4.0 güncellemesi Türkiye'de yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
26.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Bugünlerde Galaxy S III haberleri ile gündemde olan Samsung, yüksek satış başarısı yakaladığı Galaxy S II modeli için Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesini Türkiye'de yayınladı. Güçlü donanım özellikleri ve yüksek kaliteli Super AMOLED Plus ekranı ile güncelleğini hala koruyan Galaxy S II yeni yazılım güncellemesi ile iddiasını tazelemiş oldu.

İlk defa yine üretimini Samsung'un üstlendiği Google'ın Galaxy Nexus modeliyle piyasaya sürülen Android 4.0 işletim sistemiyle Galaxy S II'ye de yüz tanıma ile kilit açma, geliştirilmiş çoklu uygulama desteği, geliştirilmiş internet tarayıcısı, yüksek 3G maliyetleri ile karşılaşmamak veri tüketim yönetimi gibi pek çok geliştirme ve yeni özellik geliyor.

Galaxy S II için Android 4.0 günellemesi KIES yazılımı vasıtasıyla gerçekleştirilebilir. 

• Biz HTC kullanıcıları olarak 2012 aralıkta almayı planlıyoruz...
  • cikmaz olaydi yaklasik 1 senedir telefonu kullaniyorum dun yukledim 2 saatte sarj % 70 ten 0 a dustu, sadece mobil internet kullaniminda. guzel ozelliklerde koymuslar fakat gozlerim habire priz ararsa ne yapayim ozelligi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirageLord

Biz HTC kullanıcıları olarak 2012 aralıkta almayı planlıyoruz...

daha düne kadarda samsung kullanıcıları htc konusunda aynısını yazıyordu :) sizin modelle alakalı sanırım, sensationlar aldı diye biliyorum htc de.Yani ics önce htc de geldi diye biliyorum enazından bizim ülkede.
  • Kıbrıs , Macaristan ve Filipinler gibi ülkelerden 1 ay sonra bize de gelebildi bu güncelleme. Sırf bu yüzden bir daha Samsung telefon almayacağım. 2.3.6 ile gelen rasgele kapanma sorununu çözmek için bu güncellemeyi hemen yayınlamaları gerekiyordu ancak sırf Nexus satışlarını baltalamasın diye 30-35 gün daha fazla eziyet çektirdiler...
  • bizimkilere ne zaman gelecek acaba?xperia neo
  • Dün yüklemeye başladık.Herkese öneririm.
  • ICS sonrası batarya durumu nasıl acaba?
    Tecrübelerini paylaşabileceklere peşin teşekkürler.
  • Pil konusunda arkadaşlardan deneyimlerini yazmalarını bekliyoruz. Pil performansı gerçekten çok zayıflıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awacs

ICS sonrası batarya durumu nasıl acaba?
    Tecrübelerini paylaşabileceklere peşin teşekkürler.

2.3.5 ten kat kat iyi ancak 2.3.6 biraz daha iyiydi sanırım.
  • samsung güncelleme konusunda en iyi firmalardan

l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLmNt13 -- 18 Nisan 2012; 12:35:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xlmnt13

samsung güncelleme konusunda en iti firmalardan

Bir Galaxy S2 kullanıcısı olarak en iyi olması dileğille...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 18 Nisan 2012; 12:31:47 >
  • arkadaslar bu gt-i9100g serisi için farklı bi durum varmı acaba.kontrol ediyorum güncelleme yok diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarica120

arkadaslar bu gt-i9100g serisi için farklı bi durum varmı acaba.kontrol ediyorum güncelleme yok diyor.

Dün gelmiş olması gerekiyordu.
  • Kies te güncellemeyi göremeyenler bu konuyu inceleyebilir.http://forum.donanimhaber.com/m_55965119/mpage_10/f_/key_//tm.htm#59895804
  • güncelleme yapan arkadaşlar pil durumlarını yazabilir ler mi ve ekran görüntüsü nasıl cihazda kasma veya hızlanma var mı artı ve eksilerini yazabilir misinz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilbilge_11

güncelleme yapan arkadaşlar pil durumlarını yazabilir ler mi ve ekran görüntüsü nasıl cihazda kasma veya hızlanma var mı artı ve eksilerini yazabilir misinz

Kasma yok.Cihaz aksine hızlandı.Pil durumunu yukarıda yazdım.Bu konuyu takip edebilirsiniz:http://forum.donanimhaber.com/m_49417326/mpage_706/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness_39

cikmaz olaydi yaklasik 1 senedir telefonu kullaniyorum dun yukledim 2 saatte sarj % 70 ten 0 a dustu, sadece mobil internet kullaniminda. guzel ozelliklerde koymuslar fakat gozlerim habire priz ararsa ne yapayim ozelligi.

yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ICS. Ekran daima full, gün içinde mobil internet, wireless karışık, 30-40 dk. oyun 20-30 dk tel ile 1 gün gidiyor.
  • cvp veren arkadaşlara teşekkürler dostum o linkte sanırım konu silinmiş ama sağol
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.